Odbyte wydarzenia

61. Ogólnopolski Zlot Sudeckich Przodowników Turystyki Górskiej PTTK

Zapraszamy na 61. Ogólnopolski Zlot Sudeckich Przodowników Turystyki Górskiej PTTK, który odbędzie się w dniach 20-22 października w Lasocinie w Górach Sowich.

54. Ogólnopolski Zlot PTG PTTK

Zapraszamy na kolejny, 54. Ogólnopolski Zlot Przodowników Turystyki Górskiej PTTK oraz Naradę Znakarzy Szlaków Górskich PTTK, które odbędą się w dniach 5-8 października 2023 r. w Wiśniowej.

UWAGA: ZGŁOSZENIA PROSZĘ PRZESYŁAĆ NA ADRES MAILOWY: pttk.myslenice@gmail.com

7. OGÓLNOPOLSKI ZLOT ZDOBYWCÓW I SYMPATYKÓW GOT PTTK im. Przemka Jończyka „TATRY 2023”

Zapraszamy na 7. Ogólnopolski Zlot Zdobywców i Sympatyków GOT im. Przemka Jończyka, który w tym roku odbędzie się w Tatrach w dniach 15-17 września 2023 r.

42. Ogólnopolski Zlot Klubów Górskich PTTK

Zapraszamy na 42. Ogólnopolski Zlot Klubów Górskich PTTK, który odbędzie się w dniach 11-14 maja 2023 r. w Międzybrodziu Żywieckim.

„Pod znakiem optymizmu” - Sympozjum KTG poświęcone prof. Waleremu Goetlowi

„Pod znakiem optymizmu” - oto hasło tegorocznego Sympozjum Komisji Turystyki Górskiej ZG PTTK, poświęconego postaci prof. Walerego Goetla, którego 50. rocznica śmierci przypada w tym roku, a zarazem tytuł wspomnień Profesora, pierwszego przewodniczącego KTG ZG PTTK. Tytuły referatów oraz terminy w "Szczegółach"

60. Jubileuszowy Ogólnopolski Zlot Sudeckich PTG PTTK
53. Ogólnopolski Zlot PTG PTTK
Narada Znakarzy Szlaków Górskich PTTK

Zapraszamy na połączone: 60. Jubileuszowy Ogólnopolski Zlot Sudeckich Przodowników Turystyki Górskiej PTTK, 53. Ogólnopolski Zlot Przodowników Turystyki Górskiej PTTK oraz Naradę Znakarzy Szlaków Górskich PTTK, które odbędą się w dniach 14-16 października 2022 r. w Górach Opawskich.

6. OGÓLNOPOLSKI ZLOT ZDOBYWCÓW I SYMPATYKÓW GOT PTTK im. Przemka Jończyka „WISŁA 2022”

Zapraszamy na 6. Ogólnopolski Zlot Zdobywców i Sympatyków GOT im. Przemka Jończyka, który w tym roku odbędzie się w Wiśle w dniach 17-18 września 2022 r.

IV Międzynarodowy Letni Zlot Turystów - Ustrzyki Górne

W imieniu Organizatorów - Oddziału PTTK "Ziemia Sanocka" w Sanoku zapraszamy na IV Międzynarodowy Letni Zlot Turystów, który odbędzie się w Ustrzykach Górnych w dniach 8-11 września 2022 roku.

Kurs Znakarzy Szlaków Górskich

W terminie 06-08 maja 2022 roku odbędzie się kurs na uprawnienia znakarza szlaków górskich. Organizatorem kursu będzie Delegatura Sudecka KTG ZG PTTK oraz Oddział PTTK "Ziemi Kłodzkiej w Kłodzku". Ogłoszenie w szczegółach poniżej. Ankieta Znakarza dostępna jest pod linkiem: Ankieta.

41. Ogólnopolski Zlot Klubów Górskich PTTK

Zapraszamy na 41. Ogólnopolski Zlot Klubów Górskich PTTK, który odbędzie się w dniach 12-15 maja 2022 r. w Nowym Sączu.

XL Jubileuszowy Zlot Klubów Górskich PTTK

Sprawozdanie i krótka fotorelacja ze Zlotu w Wiśle!

Kurs znakarzy szlaków górskich 2019

Sprawozdanie z kursu znakarzy w Bukowcu (12-14 kwietnia 2019)