Podkomisji Klubów Górskich

Doroczne spotkanie Przedstawicieli Klubów Górskich

W imieniu Podkomisji Klubów Górskich KTG ZG PTTK zapraszam, po trzyletniej pandemicznej przerwie, na tradycyjne spotkanie Prezesów (Przedstawicieli) Klubów Górskich PTTK afiliowanych przy Podkomisji. Spotkanie odbędzie się w tym roku trochę wcześniej niż normalnie w grudniu (z uwagi na odbywający się w tym terminie Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy PTTK) tj. 19 listopada 2022 r. (w sobotę) jak zwykle w Krakowie przy ul. Jagiellońskiej 6, w sali konferencyjnej (I p.) Centralnego Ośrodka Turystyki Górskiej PTTK - bezpośrednio po zakończeniu Sympozjum KTG w tym roku poświęconemu ważnej dla naszego środowiska postaci – prof. Waleremu Goetlowi – pierwszemu przewodniczącemu Komisji Turystyki Górskiej ZG PTTK z okazji 50. rocznicy Jego śmierci. Na wspomniane sympozjum (rozpoczęcie jak zwykle o godz. 10.00) także serdecznie zapraszam w imieniu KTG ZG.

Program sympozjum dostępny jest na naszej stronie internetowej:

Przy okazji bardzo proszę zarządy klubów o nadsyłanie na mój adres mailowy wszelkich zmian w klubach - personalnych i kontaktowych wynikających z przebiegającej w Towarzystwie kampanii sprawozdawczo-wyborczej. A na listopadowym spotkaniu jak zwykle porozmawiamy o naszych klubowych sprawach i przyszłorocznym zlocie.

Tak więc serdecznie zapraszam i do zobaczenia.

Z górskimi pozdrowieniami
Jacek T. Nowicki

41. Ogólnopolski Zlot Klubów Górskich PTTK

Zapraszamy na 41. Ogólnopolski Zlot Klubów Górskich PTTK, który odbędzie się w dniach 12-15 maja 2022 r. w Nowym Sączu.

XL Ogólnopolski Zlot Klubów Górskich PTTK

Komisja Turystyki Górskiej ZG PTTK oraz Klub Górski „Grań” z Poznania zapraszają na wielokrotnie przekładany (z wiadomych przyczyn), Jubileuszowy, 40. OGÓLNOPOLSKI ZLOT KLUBÓW GÓRSKICH PTTK „Wisła 2020”, który odbędzie się w Wiśle w terminie 23-26 września 2021 roku.

Regulamin Zlotu

Doroczne spotkanie Przedstawicieli Klubów Górskich

W imieniu Podkomisji Klubów Górskich KTG ZG PTTK zapraszam na kolejne doroczne spotkanie Prezesów - Przedstawicieli Klubów Górskich afiliowanych przy Podkomisji. Spotkanie odbędzie się 7 grudnia 2019 r. (w sobotę) w Krakowie przy ul. Jagiellońskiej 6, w sali konferencyjnej (I p.) Centralnego Ośrodka Turystyki Górskiej PTTK - bezpośrednio po zakończeniu kolejnego Sympozjum KTG w tym roku poświęconemu bezpieczeństwu i ratownictwu w górach i spotkaniu z regionalnymi grupami GOPR. Na wspomniane sympozjum (rozpoczęcie o godz. 10.00) także serdecznie zapraszam w imieniu KTG ZG.

A więc serdecznie zapraszam i do zobaczenia.

Z górskimi pozdrowieniami
Jacek T. Nowicki