Podkomisji Klubów Górskich

41. Ogólnopolski Zlot Klubów Górskich PTTK

Zapraszamy na 41. Ogólnopolski Zlot Klubów Górskich PTTK, który odbędzie się w dniach 12-15 maja 2022 r. w Nowym Sączu.

XL Ogólnopolski Zlot Klubów Górskich PTTK

Komisja Turystyki Górskiej ZG PTTK oraz Klub Górski „Grań” z Poznania zapraszają na wielokrotnie przekładany (z wiadomych przyczyn), Jubileuszowy, 40. OGÓLNOPOLSKI ZLOT KLUBÓW GÓRSKICH PTTK „Wisła 2020”, który odbędzie się w Wiśle w terminie 23-26 września 2021 roku.

Regulamin Zlotu
Karta zgłoszenia

Doroczne spotkanie Przedstawicieli Klubów Górskich

W imieniu Podkomisji Klubów Górskich KTG ZG PTTK zapraszam na kolejne doroczne spotkanie Prezesów - Przedstawicieli Klubów Górskich afiliowanych przy Podkomisji. Spotkanie odbędzie się 7 grudnia 2019 r. (w sobotę) w Krakowie przy ul. Jagiellońskiej 6, w sali konferencyjnej (I p.) Centralnego Ośrodka Turystyki Górskiej PTTK - bezpośrednio po zakończeniu kolejnego Sympozjum KTG w tym roku poświęconemu bezpieczeństwu i ratownictwu w górach i spotkaniu z regionalnymi grupami GOPR. Na wspomniane sympozjum (rozpoczęcie o godz. 10.00) także serdecznie zapraszam w imieniu KTG ZG.

A więc serdecznie zapraszam i do zobaczenia.

Z górskimi pozdrowieniami
Jacek T. Nowicki