43. Ogólnopolski Zlot Klubów Górskich PTTK

43. Ogólnopolski Zlot Klubów Górskich PTTK

Pojawiły się już pierwsze informacje organizacyjne dotyczące najbliższego, 43. Ogólnopolskiego Zlotu Klubów Górskich PTTK! W naszym Kalendarzu na bieżąco dodajemy potwierdzone terminy imprez.
Poniżej informacja organizatora Zlotu Klubów:

Drogie Klubowiczki, Drodzy Klubowicze , Członkinie i Członkowie Klubów Górskich PTTK,

w imieniu Warmińsko-Mazurskiego Oddziału PTTK w Olsztynie oraz KTG "GRAŃ" pragnę zaprosić Państwa na 43. Ogólnopolski Zlot Klubów Górskich PTTK.

Jak ustaliliśmy z Komisją Turystyki Górskiej i Podkomisją Klubów Górskich PTTK Zlot odbędzie się w dniach 16-19.05.2024.

Tym razem miejscem Zlotu nie będą góry lecz pagórki, rzeki, jeziora i najciekawsze zabytki Warmii i Mazur. 

W planie Zlotu proponujemy:

Na piątkową wieczorną konferencję zaprosimy przedstawicieli sponsorów, prelekcję wygłosi Gość Honorowy Zlotu, przedstawiciele Klubów Górskich zaprezentują swoje Kluby.

Gościem Honorowym Zlotu będzie Alek Lwow.

Bazą Zlotu będzie Ośrodek Wypoczynkowy KOŁATEK (www.kolatek.pl) położony kilka kilometrów od Olsztynka, ok. 20 km od Olsztyna. Chętnym zapewnimy transport z dworców PKP z Olsztynka i Olsztyna.

Dokładny harmonogram Zlotu przedstawię na spotkaniu prezesów Klubów, które odbędzie się  w Krakowie, 02.12.2023, po zakończeniu Sympozjum. Harmonogram wraz z Regulaminem i Kartą Zgłoszenia prześlemy mailem do Klubów oraz udostępnimy na stronie KTG ZG PTTK.

Jeszcze raz gorąco i serdecznie zapraszam, proszę o zarezerwowanie terminu.

W razie pytań proszę o kontakt.

Marek Agaciak
Komandor Zlotu
Prezes KTG "GRAŃ"
marek.agaciak@wp.pl