Komisja Turystyki Górskiej
Wyszukiwarka strony KTG ZG PTTK - wpisz szukany wyraz

Konkurs wydawnictw o górach 100. Rocznica odzyskania niepodległości Kalendarz
KTG ZG PTTK
Aktualności, ogłoszenia Relacje, wspomnienia Archiwum
Górska Odznaka Turystyczna PTTK Regulamin GOT PTTK Wyniki akcji GOT PTTK Lista TRW GOT PTTK Informacje dla
TRW GOT PTTK

Przodownicy Turystyki Górskiej PTTK Spis PTG PTTK Egzaminy PTG PTTK
Znakowanie szlaków Znakarze Szlaków
Komisja Turystyki
Górskiej ZG PTTK
Skład Komisji Dokumenty Komisji Podkomisje i
Delegatury KTG ZG PTTK
Kontakt z Komisją Wyróżnienia Komisji
Podkomisja Klubów
Górskich KTG ZG PTTK
Informacje Podkomisji Lista Klubów Górskich
Podkomisja Programowa
KTG ZG PTTK
Ośrodki Historii
Turystyki Górskiej
Ratownictwo w górach
- TOPR i GOPR

Vademecum turysty górskiego
Linki Uwagi o szlakach

 

Spis Przodowników Turystyki Górskiej PTTK

Poniżej przedstawiamy wykaz Przodowników Turystyki Górskiej, który wypełnili i nadesłali ankietę do KTG ZG PTTK.

Na dzień 8 maj 2019 w wykazanie zarejestrowanych jest 1111 Przodowników Turystyki Górskiej PTTK (w tym 253 Honorowych PTG, co stanowi 22,77% ogółu Przodowników zawartych w wykazie) posiadających sumarycznie 2798 uprawnień na pięć terenów górskich.

Lp.NazwiskoImięNumer legitymacjiObszar górskiMiejscowość zamieszkania
PTGHPTGTBZBWSGS
1 Adamczyk Franciszek 6246 1011 BW Ustrzyki Dolne
2 Adamski Bronisław 4575 938 T BZ BW S GS Opole
3 Adamski Mariusz 7595 --- BW Lublin
4 Aksamit Władyslaw 6182 --- BW GS Kraków
5 Alankiewicz Piotr 1960a 1129 BZ S Poznań
6 Andrzejczak Kamil 7980 --- BZ BW Warszawa
7 Aniszewski Paweł 6839 --- BW GS Jakubów
8 Aniszkiewicz Mariusz 8134 --- BZ BW Dąbrowa Górnicza
9 Antas Jerzy 8092 --- S Wrocław
10 Augustyn Jan 5337 --- T BW S Lubin
11 Bajda Stanisław 5915 --- BZ Zduńska Wola
12 Bajtlik Józef 2246 672 T BZ BW Warszawa
13 Bałuc Barbara 7797 --- T BZ BW Nowy Sącz
14 Banaczyk Mieczysław 1353 253 T BZ BW S GS Warszawa
15 Baranowska Agnieszka 7653 --- BZ S Rybnik
16 Baranowski Marek 7579 --- BZ S GS Rybnik
17 Bardel Lucyna 6699 --- BZ BW S Bielsko-Biała
18 Bargieł Bogusław 7615 --- T BZ BW Krosno
19 Bartoszek Ludwik 2392 799 T BZ BW GS Zebrzydowice
20 Bartoszewski Ignacy 6745 --- BW S GS Śmigiel
21 Barylak Witold 5923 980 T BZ BW S GS Ząbkowice Śląskie
22 Batko Jan 5334 1151 BZ Myślenice
23 Bator Eliza 2948 774 T BZ BW S GS Wrocław
24 Baumgart Janusz 7294 --- BZ Bielsko-Biała
25 Bazan Andrzej 7895 --- BZ S GS Gdańsk
26 Bazylów Marek 5351 --- BZ BW S Gliwice
27 Bącal Ryszard 6566 1170 T BZ BW S GS Żary
28 Bąkowski Marek 8158 --- T BZ Zabrze
29 Bednarczyk Henryka 2904 1071 BZ BW Lublin
30 Bednarczyk Józef 2903b 876 BZ BW Lublin
31 Bednarek Tadeusz 536a --- BW S Legnica
32 Begiełło Zbigniew 3636 877 BZ BW S GS Lublin
33 Behan Andrzej 5715 --- S Nowa Ruda
34 Beliniak Przemysław 7097 --- BZ S GS Siemianowice Śląskie
35 Beliniak Radosław 7200 --- BZ Zabrze
36 Beliniak Wojciech 4367 768 BZ BW S Piekary Śląskie
37 Berczyński Andrzej 216b 1089 S GS Duszniki-Zdrój
38 Berczyński Henryk 5881 1090 S Duszniki-Zdrój
39 Bernacka Jolanta 6200 --- S Lubań
40 Bernacki Grzegorz 6305 --- S Lubań
41 Bestecki Zbigniew 5732 --- S Łódź
42 Beszterecha Jan 4976 --- S Boguszów-Gorce
43 Betcher Ryszard 6976 --- BZ BW S GS Gdańsk
44 Bętkowski Maciej 7573 1163 T BZ Krościenko
45 Białek Henryk 7782 --- S Dzierżoniów
46 Białek Jan 4174 936 T BZ BW S GS Dębska Kuźnia
47 Biedka Łukasz 7372 --- BW Rzeszów
48 Biegun Tomasz 7643 --- BZ S Wągrowiec
49 Biel Adam 4144 --- BZ BW S GS Chrzanów
50 Biela Henryk 7785 --- BZ BW S GS Opole
51 Bielawa Czesław 2929 --- BZ Prudnik
52 Bienias Ewa 6850 --- BZ S Lubawka
53 Bieńkowski Mariusz 8186 --- BZ BW Jastrzębie Zdrój
54 Biernacki Kazimierz 4411 769 T BZ BW S GS Wrocław
55 Biernat Grażyna 927a 879 T BZ BW S GS Dzierżoniów
56 Bijak Szymon 7262 --- BW GS Warszawa
57 Biliczak Zbigniew 5882 1152 T BZ BW S GS Jaworzyna Śląska
58 Bilo Zbigniew 6379 1153 BW Przemyśl
59 Biłko Wojciech 7742 --- BZ Dębowiec
60 Biskup Tomasz 5843 --- BW GS Bytom
61 Biskup Władysław 1749 --- T BW S GS Kłodzko
62 Blajchert Lech 6825 --- BW S Legnica
63 Błachut Tadeusz 8011 --- BZ Sucha Beskidzka
64 Błaczkowski Lech 4506 --- S Wrocław
65 Błaszkiewicz Roman 6326 --- BZ Czeladź
66 Bobowiec Stanisław 1615b 1143 S Wrocław
67 Bodziony-Warchoł Magdalena 7616 --- BW Sanok
68 Bogdanowicz Tadeusz 5478 --- BZ BW S GS Białystok
69 Bolanowski Czesław 1893 1091 T BZ BW S GS Łódź
70 Borgieł Maria 2008 --- BZ BW S GS Wilkowice
71 Borkowski Ryszard 7764 --- S Wałbrzych
72 Borowiec Zbigniew 7800 --- T BZ BW S GS Nowiny
73 Borowiec Zdzisław 7401 --- S Wrocław
74 Borowiec-Macner Anna 7106 --- BZ Bielsko-Biała
75 Boryczka Alojzy 4662 --- T BZ BW S GS Miasteczko Śląskie
76 Botulińska Ewa 7306 --- T BZ BW S GS Zabrze
77 Botuliński Bartosz 7098 --- BZ BW S GS Zabrze
78 Botuliński Marek 7099 --- T BZ BW S GS Zabrze
79 Breier Krzysztof 7402 --- T BZ BW S GS Wałbrzych
80 Brodzicki Roman 1761 728 BW Sanok
81 Brodziński Jacek 6996 --- BW Świlcza
82 Brożek Dariusz 7892 --- T BW Gdańsk
83 Brylski Jan 1779a --- T BZ BW S GS Bielsko-Biała
84 Brynikowski Zbigniew 2558 --- S Wrocław
85 Brzeźny Jan 4648 --- BZ Bielsko-Biała
86 Buda Marian 2440b 739 BW Rzeszów
87 Bujok Bogusław 8008 --- BZ BW Zebrzydowice
88 Burda Stanisław 4080 --- S Łódź
89 Burghardt Lech 7224 --- S Ołdrzychowice Kłodzkie
90 Burski Andrzej 5781 1092 T BZ Warszawa
91 Burzyńska Maria 7259 --- BW S Boguszów-Gorce
92 Buś Jerzy 6306 --- BZ S Tychy
93 Celmer Ryszard 6503 --- S Ostrów Wielkopolski
94 Charęza Anna 8145 --- BZ S GS Opole
95 Chądziński Dariusz 7748 --- T BZ BW S GS Opole
96 Chmiel Jerzy 5851 999 BZ S Głuchołazy
97 Chmiel Karol 3255 626 BZ BW S GS Cieszyn
98 Chojnacka Małgorzata 5132 --- BZ Dąbrowa Górnicza
99 Chojnacki Stanisław 5133 --- BZ Dąbrowa Górnicza
100 Chowaniec Andrzej 1404a 623 T BZ BW S GS Grójec
101 Chrapek Bronisław 7812 --- T BZ BW S GS Chybie
102 Chróścicki Wojciech 4625 --- T BZ S Gdańsk
103 Chrzan Janusz 4507 --- S Lądek Zdrój
104 Chrzeszczyk Andrzej 3827 1066 T BZ BW S GS Sosnowiec
105 Chudoba Krystyn 1982 974 T BZ BW S GS Wrocław
106 Chwatek Stanisław 5196 --- T BZ Jaworzno
107 Chwatek Urszula 5195 --- BZ Jaworzno
108 Chyćko Bartosz 8021 --- T BZ BW S GS Wodzisław Śląski
109 Chyćko Jacek 8022 --- T BZ BW S GS Wodzisław Śląski
110 Cichy Jan 3616 747 BZ BW Goleszów
111 Ciećwierz Krzysztof 6191 --- BZ Nowa Iwiczna
112 Ciemała Grzegorz 7243 --- BZ BW Kraków
113 Ciesielski Andrzej 2248a --- S Głogów
114 Cieślik Lucyna 5262 --- S Nietażkowo
115 Copik Roman 7915 --- T BZ BW S Siemianowice Śląskie
116 Curyl Zbigniew 7687 --- T BZ BW S GS Świdnica
117 Cybulski Wiesław 7460 --- T BZ BW S GS Prudnik
118 Cygan Agnieszka 8127 --- BZ Kraków
119 Cyrkowicz Mieczysław 7747 --- BZ BW Gorlice
120 Czader Marek 6476 --- BZ BW S Bielsko-Biała
121 Czapiga Jolanta 6544 --- BZ BW S GS Żyrardów
122 Czarkowski Czesław 3371 --- T Warszawa
123 Czarnik Józef 4826 --- BZ Oświęcim
124 Czasławski Tadeusz 7053 --- BZ S Katowice
125 Czech Aleksander 8064 --- BW S GS Wodzisław Śląski
126 Czech Wiesław 7897 --- BZ S Pruszcz Gdański
127 Czerwiński Marcin 8083 --- T BZ BW S GS Pleszew
128 Czober Jacek 6383 1130 T BZ BW S GS Piasek
129 Czuba Michał 7594 --- GS Ostrowiec Świętokrzyski
130 Czubek Tadeusz 509a --- BZ Nowy Sącz
131 Czuryłowski Janusz 5263 1030 T BZ BW S GS Lublin
132 Czystowski Adam 7894 --- BZ S Reda
133 Czyż Adrian 7959 --- BZ Goleszów
134 Czyż Kazimierz 5185 984 T BZ BW S GS Bielsko-Biała
135 Ćwiok Alicja 4294 --- BW Czudec
136 Danielewicz Janusz 1885 858 T BZ BW S GS Rabka-Zdrój
137 Dąbek Marek 6352 --- T S Jelenia Góra
138 Dąbrowska Małgorzata 7831 --- BZ BW Kraków
139 Dec Andrzej 3084 --- BW Rzeszów
140 Deptuła Tomasz 8111 --- BW Warszawa
141 Dębicki Janusz 4884 --- T S Ostrów Wielkopolski
142 Dobkowska Krystyna 1392 462 S GS Wrocław
143 Domański Roman 7287 --- T BZ BW S GS Swarzędz
144 Dominas Czesław 5667 1046 S Nowa Ruda
145 Dorighi Elżbieta 8214 --- T BZ BW Wisła
146 Drewniko Franciszek 2470 --- T BZ Wisła
147 Drozd Krystyna 8058 --- S Legnica
148 Drozdowski Janusz 7617 --- BW Rzeszów
149 Drożdżowicz Barbara 7459 --- T BZ BW S GS Prudnik
150 Drwięga Marek 7449 --- T BZ BW S GS Sanok
151 Dubianik Jan 5668 --- BZ BW Kędzierzyn-Koźle
152 Duch Tadeusz 2509 1086 BZ Kraków
153 Duda Jacek 2598 --- BZ S GS Lublin
154 Dudek Przemysław 7374 --- BW Strażów
155 Dudek Stanisław 5134 1165 T BZ BW Dąbrowa Górnicza
156 Dudziński Mirosław 5681 --- T BZ BW S GS Szczecin
157 Duman Piotr 6905 --- BZ Woźniki
158 Durkiewicz Bogusław 5446 --- S Załom
159 Dybciak Zdzisław 7686 --- S Świdnica
160 Dyla Barbara 7267 --- BZ Ruda Śląska
161 Dylewski Artur 7020 --- T BZ Bydgoszcz
162 Dziadkowiec Tadeusz 4708 --- BZ BW S GS Kraków
163 Dziedzic Stanisław 4798 --- BZ BW GS Węgierska Górka
164 Dziki Edmund 2631 494 T BZ BW S GS Bielsko-Biała
165 Dziubanik Marian 656a 697 T BZ BW Krynica-Zdrój
166 Dziurawiec Tomasz 5632 --- T BZ BW S Rzeszów
167 Dziurzyński Tadeusz 2349 754 BZ Kraków
168 Elżbieciak Łukasz 7814 --- BZ Lachowice
169 Epsztain Jerzy 3755 --- BW GS Kielce
170 Fałek Bogdan 6784 --- T BZ BW S GS Koszalin
171 Famulok Emanuel 5353 --- BZ BW S GS Pszczyna
172 Figura Eugeniusz 6175 1160 BW GS Konin
173 Filipek Anna 8142 --- BZ Dąbrowa Górnicza
174 Filipiak Marek 7945 --- T BZ Kocmyrzów-Luborzyca
175 Firkowska Sabina 7291 --- BZ GS Cieszyn
176 Fischer Tomasz 6920 --- BZ BW Bochnia
177 Fiszer Arkadiusz 7786 --- T BZ BW S Tarnowskie Góry
178 Florczyk Bartłomiej 6900 --- BZ Kraków
179 Foc Jacek 6717 --- BW Tarnobrzeg
180 Forczek Jerzy 7575 --- BZ BW Gorlice
181 Franiasz Aleksander 6959 --- T BZ BW S GS Chorzów
182 Frontczak Jerzy 6308 --- BZ BW S GS Bolesławiec
183 Frydrych Krzysztof 8020 --- T BZ S Pszów
184 Frydrych Mirosław 6843 --- T S Wałbrzych
185 Frymark Tadeusz 6917 --- T BZ BW S GS Bydgoszcz
186 Frynas Sławomir 7547 --- GS Lublin
187 Fudro Edward 410b --- T BZ BW S Police
188 Fuksa Janusz 1977 --- S Wrocław
189 Furmankiewicz Agnieszka 6971 --- BZ BW S GS Warszawa
190 Fyda Kazimierz 7673 --- T BZ BW S Nowy Sącz
191 Gajda Tadeusz 765a 866 T Gniezno
192 Gajewski Jerzy 1933 585 T BZ BW Kraków
193 Gajewski Józef 6525 --- BZ BW S GS Warszawa
194 Gajos Andrzej 8100 --- BZ Jaworzno
195 Gałązka Tadeusz 7618 --- BW Rzeszów
196 Gancarz Dariusz 8139 --- BZ BW Będzin
197 Gardziel Zdzisław 4088 1171 T BZ BW S GS Kraków
198 Gargół Jan 7173 --- BZ BW Łódź
199 Garus Marian 6418 1085 T BZ BW S GS Kraków
200 Gasz Zdzisław 1475 574 BZ BW S GS Piechowice
201 Gatner Ewa 7056 --- BZ S Radlin
202 Gawlik Ewa 6894 --- GS Ostrowiec Świętokrzyski
203 Gawlik Michał 7817 --- BZ Kraków
204 Gawlik Tomasz 6651 --- BZ BW GS Ostrowiec Świętokrzyski
205 Gąsiorek Kazimierz 6432 1120 T BZ BW S GS Bielsko-Biała
206 Gdesz Adrianna 7925 --- T BZ BW S GS Sosnowiec
207 Gdesz Dorota 7307 --- T BZ BW S GS Sosnowiec
208 Gdesz Grzegorz 5871 --- T BZ BW S GS Sosnowiec
209 Geło Wojciech 4858 757 BZ BW GS Ustrzyki Dolne
210 Gębski Stanisław 2981 1135 BW GS Gdańsk
211 Gibas Jarosław 7835 --- BZ BW Brzeszcze
212 Giercuszkiewicz-Bajtlik Mieczysława 5819 673 T BZ Warszawa
213 Ginter Juliusz 7855 --- GS Ostrowiec Świętokrzyski
214 Gliga Hubert 7677 --- BZ BW S Wrocław
215 Gładyś-Kwatek Małgorzata 7185 --- T BZ BW S GS Warszawa
216 Głażewski Krzysztof 6028 991 BW GS Warszawa
217 Główka Czesław 3332 860 BZ BW S GS Skierniewice
218 Głuc Władysława 261a 255 T BZ BW S GS Nowy Sącz
219 Gmiterek Andrzej 6064 --- T BZ BW S GS Strzelce Opolskie
220 Gnacik Eugeniusz 6329 1029 T BZ BW S GS Piekary Śląskie
221 Gnacik Gabriela 6879 --- BZ S GS Piekary Śląskie
222 Gnat Ryszard 7596 --- S Lublin
223 Godlewski Piotr 3554 --- T GS Warszawa
224 Gojło Waldemar 7781 --- S Zdzieszowice
225 Gojny Bogusław 7787 --- T BZ Rydułtowy
226 Gola Marcin 7910 --- BZ Zawiercie
227 Golec Jadwiga 5384 --- BZ Jaworzno
228 Golec Paweł 4820 --- BZ BW S GS Tarnów
229 Gołaszewski Bogumił 6374 --- BZ BW Kutno
230 Gołębiewski Feliks 4117 665 BZ BW Płock
231 Gołębiowski Jacek 5453 821 BZ BW S Warszawa
232 Gontkowski Mirosław 7640 --- T BZ BW S GS Bielawa
233 Gorbaczuk Edward 5959 --- BZ Bielsko-Biała
234 Gorzołka Józef 4146 1118 BZ BW Bielsko-Biała
235 Gospodarek Tadeusz 3386 --- T BZ S Kamieniec Wrocławski
236 Gozdowski Jerzy 6516 --- S Gniezno
237 Góra Stanisław 3349 --- BZ Będzin
238 Górka Tomasz 8033 --- T Bydgoszcz
239 Górywoda Stanisława 6580 --- BZ BW S GS Bielsko-Biała
240 Górywoda Zdzisław 2552 712 T BZ BW S GS Bielsko-Biała
241 Grabiński Aleksander 7966 --- BZ Chorzów
242 Grabka Piotr 5767 --- S Legnica
243 Grabowski Stanisław 924a --- BZ BW Kraków
244 Graczyk Daniel 6353 --- T S Piechowice
245 Graff Jan 2166 1117 BZ BW GS Bielsko-Biała
246 Graj Anna 8205 --- S Rogoźno
247 Grajcar Monika 8063 --- S Zabrze
248 Grajczak Krystian 6177 1004 BZ BW S GS Gniezno
249 Greb Waldemar 5594 --- BZ S Poznań
250 Greń Krzysztof 7744 --- BZ BW Skoczów
251 Grębowski Ryszard 5379 --- T BZ BW S GS Białystok
252 Grobelny Damian 7788 --- T BZ BW S GS Radlin
253 Gross Stanisław 3735 --- S Toruń
254 Grosz Rafał 7884 --- BZ Koniaków
255 Gruca Ryszard 4673 --- BZ BW Zabrze
256 Grządziel Paweł 6167 --- BZ Bielsko-Biała
257 Grzbiela Zbigniew 1586 839 T BZ BW S GS Bielsko-Biała
258 Grzelak Mirosław 7084 958 T BZ BW S GS Łódź
259 Grzelka Michał 6648 --- T BW GS Parszów
260 Grzybowski Jan 6564 --- BZ BW GS Dankowice
261 Grzybowski Wiktor 8095 --- BZ BW GS Kraków
262 Grzywacz Marian 6223 1116 BZ Czechowice-Dziedzice
263 Grzywacz Ryszard 6295 --- BZ BW Kraków
264 Gudyś Andrzej 7309 --- BZ BW Zawiercie
265 Gumowski Andrzej 6279 --- BZ BW S GS Gdynia
266 Gumprecht Wiktor 7807 --- S Mysłakowice
267 Guska Andrzej 6436 --- T BZ BW S GS Kielce
268 Gustowski Jerzy 3879 --- BZ Warszawa
269 Gutwiński Piotr 7707 --- BZ Czerwionka-Leszczyny
270 Guzik Grzegorz 5523 --- BW GS Krosno
271 Guzik Jolanta 6944 --- T BZ S Nowy Targ
272 Guzik Krzysztof 5634 --- BW Rzeszów
273 Gwizdała Czesław 5188 1019 BZ Bielsko-Biała
274 Gwizdowski Janusz 6294 --- BZ Kraków
275 Gwóźdź Roman 7461 --- T S Prudnik
276 Haas Wanda 7403 --- T BZ BW S GS Wrocław
277 Haase Krzysztof 8199 --- BZ Międzybrodzie Żywieckie
278 Habrajski Władysław 3625 1166 BZ BW S Dąbrowa Górnicza
279 Hadała Antoni 1092 464 T BZ BW S GS Rzeszów
280 Hajok Korneliusz 4534 --- BZ Bielsko-Biała
281 Halo Eugeniusz 6183 994 BZ BW S GS Kraków
282 Hanc Sławomir 4260 992 T BZ BW S GS Piekary Śląskie
283 Harajda Stanisław 864a --- BZ BW S GS Olsztyn
284 Harajda Zofia 3686 --- S Poznań
285 Harasimowicz Andrzej 7899 --- S Żagań
286 Harazin Tadeusz 3267 2017 BZ Pszczyna
287 Haspel Witold 7121 --- T BZ BW S Jarosław
288 Haude Grażyna 6546 --- T BZ BW S GS Żyrardów
289 Hawrysz Marian 7497 --- S GS Gorzyca
290 Hebenstreit Adam 3788 --- T BZ BW Nowy Sącz
291 Hebenstreit Paweł 7866 --- BZ BW GS Nowy Sącz
292 Hejna Artur 7842 --- BZ BW S GS Chełm
293 Hen Bogusław 3626 --- BZ Dąbrowa Górnicza
294 Hermann Andrzej 4691 --- T BZ BW S GS Toruń
295 Hetman Ryszard 6014 --- BZ S Milicz
296 Hickiewicz Andrzej 5574 --- S Żyrardów
297 Hoffmann Henryk 6533 1172 T BZ BW S GS Bielsko-Biała
298 Hoffmann Marcin 7641 --- S Poznań
299 Hofman Wojciech 3333 1026 BZ BW Warszawa
300 Hojczyk Sylwester 4873 1142 T BZ S Warszawa
301 Homa Zbigniew 3946 743 BZ BW S Andrychów
302 Honka Franciszek 5927 962 T BZ S GS Rybnik
303 Hormańska Urszula 6398 --- S Lubawka
304 Horowska Elżbieta 8080 --- S Brzeźnica
305 Hromada Marek 7828 --- T BZ BW S GS Gliwice
306 Huczała Zbigniew 7958 --- T BZ S Cieszyn
307 Huczko Andrzej 1402a --- BW Warszawa
308 Humnicki Włodzimierz 5778 --- T BW Warszawa
309 Hupka Józef 7222 --- T BZ S Biała
310 Husak Marcin 7789 --- S Prudnik
311 Hyla Michał 5441 1093 BZ BW GS Bielsko-Biała
312 Hyrkiel Józef 3072 1144 BZ BW S GS Wadowice
313 Idzik Paweł 7727 --- T S GS Wleń
314 Idzikowska Aleksandra 5615 --- BZ S GS Głogów
315 Iwaniec Radosław 7883 --- S Jelenia Góra
316 Jabłoński Jan 2751a 653 T BZ BW S GS Kraków
317 Jabłoński Maciej 6912 --- S Lubań
318 Jaguś Andrzej 6431 --- BZ Andrychów
319 Jakubiak Roland 8130 --- T BZ BW GS Zabrze
320 Jakubiec Małgorzata 7391 --- BZ Wilkowice
321 Jakubowski Bogdan 1466a 814 BZ BW S GS Kraków
322 Jałowski Daniel 5639 --- BW S GS Radom
323 Janaszek Marlena 8132 --- T BZ BW S Żarów
324 Janczyński Janusz 6744 --- S Legnica
325 Janicki Jarosław 6137 --- BZ BW Płock
326 Janik Romuald 6412 --- BZ S Bielsko-Biała
327 Janikowski Tadeusz 7774 --- S Kamienna Góra
328 Jankiewicz Marcin 7758 --- BZ BW S Lublin
329 Jankowski Jerzy 2232a --- BZ Bielsko-Biała
330 Jankowski Waldemar 8126 --- S Gdynia
331 Janowski Piotr 5616 985 T BZ S GS Kłodzko
332 Jantoń Zbigniew 5930 986 T BZ BW Rydułtowy
333 Januchta Antoni 2003 505 T BZ BW S GS Białystok
334 Jany Halina 7023 --- BZ BW S Tarnowskie Góry
335 Jarosz Stanisław 6322 --- BZ Alwernia
336 Jasiak Piotr 8023 --- T BZ S Racibórz
337 Jaskuła Aleksandra 6778 --- S Zaniemyśl
338 Jaskuła Marian 4022 --- BZ S 0
339 Jastrzębska Agnieszka 6756 --- T BZ BW S GS Jelenia Góra
340 Jatrzębska Krystyna 7392 --- BZ Bielsko-Biała
341 Jaworowski Ryszard 1900 800 BZ Ustroń
342 Jechna Paweł 7692 --- T BZ BW S Piława Górna
343 Jednoróg Marek 7773 --- S Żagań
344 Jędrosz Andrzej 3627 1002 BZ BW S GS Sosnowiec
345 Jędrysik Marian 7649 --- BZ Pszczyna
346 Jonczyk Paweł 7882 --- S Jelenia Góra
347 Jońca Edmund 881a --- S Rzeszów
348 Jończyk Przemysław 8043 --- BZ Budzów
349 Jowczyk Leopold 5044a 1099 S GS Ząbkowice Śląskie
350 Junak Stanisław 5575 900 T BZ BW S GS Wałbrzych
351 Junowicz Ziemowit 3149 952 T Warszawa
352 Jureczko Leszek 8123 --- BZ Tychy
353 Jurkowski Stefan 6764 --- BZ BW S Kraków
354 Jurków Wiesława 4755 --- S Głogów
355 Kabat Mirosław 6754 --- T BZ BW S GS Wałbrzych
356 Kaliciński Marek 3894 --- BZ Dąbrowa Górnicza
357 Kaliński Wiesław 2914a 1126 T BZ BW S GS Łódź
358 Kałabun Jolanta 5981 --- GS Elbląg
359 Kałuża Elżbieta 253a --- BW Rzeszów
360 Kałuża Piotr 7857 --- GS Ostrowiec Świętokrzyski
361 Kałuża Roman 1824 1145 T BZ BW S GS Ostrowiec Świętokrzyski
362 Kałuża Zygmunt 2572 656 T BZ BW S GS Rzeszów
363 Kamiński Jan 7469 --- BZ BW S GS Grudziądz
364 Kamiński Robert 7856 --- GS Ostrowiec Świętokrzyski
365 Kania Sebastian 5137 --- BZ Dąbrowa Górnicza
366 Kania-Zajma Krystyna 7505 --- BZ BW Kraków
367 Kapłon Jerzy 7437 --- BZ BW Kraków
368 Karwowska Agata 7507 --- BZ BW S GS Kraków
369 Kasela Zdzisław 4220 --- BZ Bielsko-Biała
370 Kasprzak Krzysztof 7473 --- T BZ BW Bydgoszcz
371 Kasprzycki Tadeusz 6041 --- S Wrocław
372 Kasprzyk Elżbieta 6849 --- BZ BW S Kamienna Góra
373 Kasprzyk Krzysztof 6645 --- BZ S GS Starachowice
374 Kasprzyk Paweł 6548 --- T BZ BW S GS Lubawka
375 Kaszuba Edward 7642 --- T BZ BW S GS Wrocław
376 Kaszuba Krzysztof 8089 --- BW S GS Kłodzko
377 Kaszuba Natalia 8173 --- S Kłodzko
378 Kauczor Henryk 2907 --- BZ GS Katowice
379 Kauczor Jerzy 5487 --- T BZ BW S GS Chorzów
380 Kawalec Jacek 7124 --- BW Rzeszów
381 Kawałko Józef 4756 --- S Świdnica
382 Kawecki Paweł 7648 --- BZ Prudnik
383 Keller Stanisław 224a 297 T BZ BW S GS Oświęcim
384 Kelm Michał 7867 --- T BZ BW S GS Nowy Sącz
385 Kędziora Zenon 4634 --- S Jelenia Góra
386 Kęska Mieczysław 8059 --- S Legnica
387 Kicman Wojciech 985a 1081 BW Piła
388 Kiełb Jerzy 5551 1107 T BZ BW S GS Nysa
389 Kilian Stanisław 3073 1028 BZ Wadowice
390 Kisza Natalia 7663 --- BZ Skoczów
391 Klajnszmit Witold 4065 --- T BZ BW S GS Zduńska Wola
392 Klimczak Leonard 7898 --- T S Sieradz
393 Kloc Zbigniew 7474 --- BZ Pszczyna
394 Klose Zbigniew 5690 --- BZ Świętochłowice
395 Kluczyński Jacek 5036 1083 T BZ BW S GS Piaseczno
396 Kłusek Antoni 4261 --- T BZ S GS Świętochłowice
397 Kmiecik Krzysztof 7635 --- BZ Kraków
398 Knaga Wiktor 3655 722 BW Rzeszów
399 Knapik Jan 6259 --- BZ BW S GS Tarnowiec
400 Knapski Dariusz 6550 --- T BZ BW S GS Skierniewice
401 Koba Marek 7969 --- BZ BW S Jaworzno
402 Kobiałka Mirosław 7726 --- S Lwówek Śląski
403 Kobylec Bogusław 135a --- BW Rzeszów
404 Kobyłko Marek 479a 1020 BW Kalisz
405 Kocięcki Patryk 7946 --- BZ Warszawa
406 Kociumaka Bogumiła 5217 --- S Świdnica
407 Kogucik Tadeusz 6712 --- S Wałbrzych
408 Kolasa Waldemar 1890 1088 T BZ BW S GS Dąbrowa Górnicza
409 Kołodziej Adrian 8097 --- BZ S GS Nysa
410 Kołosowska-Buran Anna 2957 --- S Wrocław
411 Kołtun Tomasz 5933 --- T BZ BW S GS Łaziska Górne
412 Konieczniak Janusz 3326 1067 T BZ BW S GS Kraków
413 Konieczny Jan 5168 816 BZ S Cieszyn
414 Kopernik Leon 3467 --- BZ S GS Katowice
415 Korbecki Marek 7369 --- BZ BW Rzeszów
416 Kornaś Marian 5728 --- BZ BW S Oświęcim
417 Kornaś Stanisław 4239 --- T BZ BW S GS Tarnów
418 Kornatka Łukasz 8104 --- T BZ BW S GS Knurów
419 Korycka Zdzisława 7647 --- BZ BW Opole
420 Korycki Józef 7627 --- T BZ BW S GS Opole
421 Korzeniewski Bogumił 3738 --- BW S GS Ciechocinek
422 Kostrzewa Roland 1538a --- BZ Tychy
423 Kościańska Bożena 3835 --- S Kościan
424 Kościański Lech 3607 829 BZ S GS Kościan
425 Koterba Krzysztof 7161 --- BZ BW S Rybnik
426 Kowalczyk Iwona 8174 --- S Wrocław
427 Kowalczyk Mariusz 6616 --- BZ BW S Lubawka
428 Kowalczyk Paweł 6816 --- BZ BW GS Pilawa
429 Kowalski Andrzej 6829 --- BZ BW S Legnica
430 Kowalski Dominik 7227 --- GS Chęciny
431 Kowalski Krzysztof 6703 --- BZ BW S GS Kielce
432 Kowalski Piotr 6484 --- T BZ BW S GS Radlin
433 Kowalski Tomasz 6263 1167 S Bydgoszcz
434 Kowol Andrzej 7139 --- BZ BW S GS Cieszyn
435 Kowol Kamil 7772 --- BZ Cieszyn
436 Kozak Bartosz 7429 --- GS Zagnańsk
437 Kozak Tadeusz 7455 --- BZ BW S GS Wrocław
438 Kozdrowski Jan 7982 --- BW S GS Wrocław
439 Kozieł Jerzy 1871 628 T BZ Skoczów
440 Kozłowski Włodzimierz 3010 --- BW S GS Kościan
441 Krajewski Marek 7494 --- T BZ BW S GS Prudnik
442 Krauze Mieczysław 6247 1054 BW Sanok
443 Kresek Zbigniew 836 536 T BZ BW GS Kraków
444 Krotofil Henryk 5845 983 BZ Czerwionka Leszczyny
445 Król Jerzy 8024 --- T BZ BW S GS Zabrze
446 Król Krzysztof 7725 --- S Lwówek Śląski
447 Król Marek 3307 --- BZ BW Warszawa
448 Król Wojciech 7721 --- T S Lwówek Śląski
449 Królikowski Feliks 300a 1115 T BZ BW S Śrem
450 Królikowski Krzysztof 7466 --- S Śrem
451 Kruczek Andrzej 6858 --- T BZ BW S Myślenice
452 Krupa Ryszard 4542 1039 BZ BW S GS Siemianowice Śląskie
453 Krystyniak Krzysztof 7685 --- T BZ BW S GS Świdnica
454 Krzemień Leon 1352a 405 BZ Oświęcim
455 Krzemińska-Bielak Kamila 7843 --- S Żary
456 Krzyżanowski Bolesław 3824 --- BZ S Tarnów
457 Krzyżowski Grzegorz 7928 --- T GS Katowice
458 Kubera Wiesław 7479 --- T BZ S Łąka
459 Kubiczek Andrzej 7629 --- BZ BW S Opole
460 Kubiczek Włodzimierz 1906a 889 BZ BW S Sławków
461 Kubik Antoni 5934 1173 BZ BW S GS Tychy
462 Kucharski Krzysztof 7144 --- T BZ BW S GS Ostrowiec Świętokrzyski
463 Kucia Andrzej 6425 1121 T BZ BW S GS Bielsko-Biała
464 Kuczer Ryszard 4509 865 T BZ BW S GS Radłów
465 Kuczmarz Łukasz 6720 --- T BZ BW S GS Tyczyn
466 Kuczmarz Marek 7620 --- BW Rzeszów
467 Kudelski Edward 2551 833 BZ BW Tychy
468 Kulak Robert 6737 --- BZ GS Kielce
469 Kulczyk Henryk 7016 --- T BZ BW S GS Wrocław
470 Kuncewicz Halina 1422 277 T S Zgierz
471 Kura Bogusława 6899 --- T BZ BW S GS Białystok
472 Kurant Paweł 7684 --- S Świebodzice
473 Kurasz Krzysztof 7311 --- T BZ BW S GS Rybnik
474 Kurek Andrzej 7683 --- S Świdnica
475 Kurek Stefania 6117 --- S Gniezno
476 Kusiak Andrzej 4518 846 BZ BW Kraków
477 Kusiak Janusz 7939 --- BW Sanok
478 Kusiak Marek 7943 --- BW Tarnawa Dolna
479 Kuśnierz Andrzej 8025 --- T BZ S Racibórz
480 Kuśtak Grażyna 7763 --- S Wałbrzych
481 Kuta Joanna 7912 --- BZ Zawiercie
482 Kuźma Juliusz 7240 --- BZ BW S GS Gorzów Wielkopolski
483 Kużelewska Elżbieta 7991 --- BZ BW S Białystok
484 Kużelewski Dariusz 7992 --- BZ BW S Białystok
485 Kwaczyński Jerzy 3088a 979 BZ BW S Żyradów
486 Kwaśniewski Roman 3715 1161 T BZ S Konin
487 Kwatek Rafał 7051 --- T BZ BW S GS Warszawa
488 Kwiecień Jadwiga 8152 --- BZ BW Kraków
489 Kwiecień Wojciech 7630 --- T BZ BW S GS Kędzierzyn-Koźle
490 Kwoczala Wojciech 8190 --- BZ Zabrze
491 Lach Kazimierz 3682 688 BZ BW S GS Warszawa
492 Lada Edward 8056 --- S Nowa Ruda
493 Lancman Marek 8052 --- BZ S Rybnik
494 Lapski Adam 6032 --- BZ GS Chorzów
495 Lasoń Andrzej 6266 --- T BZ BW S GS Białystok
496 Lemańczyk Grzegorz 5448 --- S Witkowo
497 Lemoch Adam 7508 --- BZ BW S Kraków
498 Lemoch Paweł 7553 --- BZ Kraków
499 Lesiński Andrzej 4024 891 BZ BW S GS Łódź
500 Lessaer Wojciech 5730 1147 BZ BW S Andrychów
501 Leszczyńska Anna 3657 724 BW Rzeszów
502 Lewandowski Andrzej 7242 --- GS Warszawa
503 Lewandowski Mariusz 6276 --- BZ BW S Gorzów Wielkopolski
504 Lewandowski Seweryn 2678 504 T BZ BW GS Skierniewice
505 Lewcio Iwona 8065 --- BW S Gdańsk
506 Liber Wojciech 7137 --- S Lubawka
507 Lipczyński Radosław 5705 --- BZ Warszawa
508 Lisiewicz Janusz 5706 --- S Pabianice
509 Lisowska Barbara 7007 --- T BZ GS Kielce
510 Lisowski Krysztof 7849 --- BZ BW S Kamienna Góra
511 Loska Józef 4095 1101 BZ Tychy
512 Ładoś Józef 7140 --- BZ BW Dębowiec
513 Łapa Marek 8001 --- BZ BW Myślenice
514 Łapiński Dariusz 7543 --- BZ BW Łódź
515 Łącki Andrzej 6553 --- S Konin
516 Łąk Karol 3574 --- S Złotoryja
517 Łobacz-Bącal Elżbieta 7364 --- T BZ BW S GS Żary
518 Łobejko-Byra Krystyna 8039 --- S Wrocław
519 Łozowicki Wojciech 5038 953 T BZ Warszawa
520 Łukowicz Andrzej 4410 --- S Świdnica
521 Łukowicz-Pędzierska Mirosława 7694 --- T BZ BW S Bielsko-Biała
522 Łuszpiński Tomasz 7739 --- S Sosnówka
523 Łyp Henryk 423a --- T BZ BW S GS Stronie Śląskie
524 Łysko Marcin 6684 --- T BZ BW S GS Białystok
525 Machała Jan 7417 --- BZ BW S GS Cieszyn
526 Machowczyk Piotr 3576 --- S Wałbrzych
527 Maciaszek Michał 6845 --- BW Piła
528 Maciaś Tadeusz 7190 --- T BZ BW S GS Nowy Sącz
529 Maciejczyk Mieczysław 2983 1031 BW Świdnik
530 Maciejewski Jerzy 7367 --- S Wrocław
531 Mackiewicz Kazimierz 3165 1109 BW S Krotoszyn
532 Madej Krzysztof 575a --- BZ Tarnów
533 Maga Jerzy 6591 --- BZ S Bielsko-Biała
534 Majchrzak Zdzisław 2391a --- T S Ostrów Wielkopolski
535 Majewska Alicja 7496 --- S Kamienna Góra
536 Majewska Barbara 5758 1141 S Chyby
537 Majewski Aleksander 7495 --- S Kamienna Góra
538 Majewski Jerzy 8167 --- T Chyby
539 Majewski Kazimierz 3390 23/2013 T BZ BW S GS Kamienna Góra
540 Majewski Mikołaj 7644 --- T BZ BW S GS Chyby
541 Makarewicz Jacek 7480 --- BZ S GS Zabrze
542 Makieła Kazimierz 6526 --- T BZ BW S GS Warszawa
543 Makowski Ryszard 1805 --- T BW Chicago
544 Malarz Wiesław 7790 --- T BZ BW S GS Mikołów
545 Malesza Ryszard 8179 --- T Wałbrzych
546 Malewicz Waldemar 7949 --- S GS Białystok
547 Malinowski Daniel 8228 --- S Legnica
548 Maliszewski Grzegorz 6203a --- BW Juchnowiec
549 Malorny Ewa 6830 --- T BZ BW S GS Legnica
550 Małek Waldemar 6746 --- S Legnica
551 Mamenas Ryszard 2585 572 GS Łódź
552 Mandera Adam 7917 --- T BZ BW S GS Rydułtowy
553 Mandera Amadeusz 8129 --- BZ Rydułtowy
554 Maniecki Waldemar 5280 925 T BZ BW S GS Bielsko-Biała
555 Marciniak Miłosz 8074 --- T S GS Wola Sosnowa
556 Marecki Krzysztof 7719 --- S Lwówek Śląski
557 Marks Jacek 7963 --- BW Warszawa
558 Marszolik Henryk 8026 --- T BZ S Marklowice
559 Martemianow Renata 7519 --- BZ BW Kraków
560 Marynowski Stefan 8213 --- S Odolanów
561 Maślanka Józef 2806 686 BZ Kraków
562 Maślanka Leszek 3793 1155 BZ BW Myślenice
563 Maślanka Narcyz 2807 --- BZ Wielkie Drogi
564 Maślanka Sławomir 8000 --- BZ BW Sułkowice
565 Maśliński Maciej 6153 1113 T BZ BW S GS Ostrów Wielkopolski
566 Matczuk Piotr 6835 --- S Legnica
567 Materzok Dariusz 7869 --- T Radlin
568 Materzok Łukasz 7872 --- BZ Radlin
569 Matoń Maciej 7770 --- T BZ BW S GS Gdańsk
570 Matraszek Michal 8051 --- BZ Żywiec
571 Matus Liwiusz 2085 652 T BZ BW Kraków
572 Matuszewski Jerzy 7061 --- BZ Katowice
573 Matuszyk Stanisław 4972 1148 BZ Wadowice
574 Matyja Zdzisław 4869 1174 T BZ BW S GS Bieruń Nowy
575 Matyjaszek Jerzy 6678 --- BZ Dąbrowa Górnicza
576 Matysek Radosław 7645 --- BZ BW S GS Gniezno
577 Mazur Danuta 7810 --- BZ Żory
578 Mazur Jerzy 5202 --- BZ Zawiercie
579 Mazur Ryszard 737a 570 T BZ BW S GS Cieszyn
580 Mazurek Adam 7679 --- T BZ BW S GS Lublin
581 Mazurek Paweł 8073 --- BZ Cieszanów
582 Mączka Tomasz 3254 1164 T Zakopane
583 Mendrek Adam 5998 --- T BZ BW Jaworze
584 Menke Tadeusz 3521 --- BZ S Kraków
585 Merker Mikołaj 80a --- T BZ BW Chorzów
586 Michalak Konrad 7983 --- BW S Legnica
587 Michalczak Leszek 5889a --- S Kościan
588 Michalczewski Józef 7225 --- T BZ BW S GS Prudnik
589 Michalski Ireneusz 8055 --- BZ GS Czarnocin
590 Michałowska Anna 6025 --- T BZ BW Warszawa
591 Michałowski Tomasz 5783 --- BW Dąbrowa Chotomowska
592 Micherda Mieczysław 7697 --- BZ BW Porąbka
593 Michno Adam 409b --- S Złotoryja
594 Micorek Kazimierz 6282 1021 T BZ BW S GS Kielce
595 Midura Daniel 7871 --- BW Czudec
596 Miechowska Anna 8045 --- BZ Kraków
597 Mielnik Tadeusz 6400 1102 S Wykroty
598 Migacz Paweł 5816 1022 BW S Ząbkowice Śląskie
599 Mikołajewski Witold 8035 --- BW Lubartów
600 Mikulec Adolf 1214a 358 T BZ BW S GS Nysa
601 Mikulec Jerzy 3215 654 T S GS Kraków
602 Milaszkiewicz Andrzej 6831 --- T BZ BW S GS Legnica
603 Milaszkiewicz Barbara 7951 --- T BZ BW S GS Rzeszów
604 Milewicz Beata 7806 --- BW GS Kielce
605 Milewicz Paweł 7804 --- BW GS Kielce
606 Milewski Piotr 1411 760 T BZ BW S GS Bytom
607 Minda Andrzej 6804 --- T BZ BW S GS Starachowice
608 Misiąg Przemysław 7123 --- BZ BW Rzeszów
609 Miśkiewicz Izabela 8133 --- BZ BW Dąbrowa Górnicza
610 Miśkiewicz Mariusz 7274 --- T BZ BW S GS Dąbrowa Górnicza
611 Mitkowski Wojciech 2902 --- T Kraków
612 Miżutowicz-Grzbiela Halina 1652 963 BZ S Bielsko-Biała
613 Mleczko-Król Maria 4422 --- T BZ BW S GS Opole
614 Moczek Andrzej 7745 --- T BZ BW S GS Żywiec
615 Moisa Andrzej 4300 --- BZ Tychy
616 Mojszczak Marian 2491a --- BW S GS Głogów
617 Mokiejewski Tadeusz 7546 --- GS Lublin
618 Mokiejewski Tomasz 7896 --- T S GS Opole
619 Molenda Dominika 8031 --- T Bydgoszcz
620 Molin Cezary 7107 --- T BZ Goleszów
621 Mołodecki Stanisław 3086 1122 T BZ BW S GS Opole
622 Montusiewicz Jerzy 173a --- BW S Lublin
623 Mosz Adam 7792 --- T BZ BW S GS Rybnik
624 Mosz Sebastian 7481 --- T BZ S GS Rybnik
625 Motal Ryszard 5804 --- BZ BW Kraków
626 Motyka Janusz 6988 --- BW Przemyśl
627 Mücke Grzegorz 7702 --- BZ Czerwionka-Leszczyny
628 Murzyn Mateusz 7886 --- T BZ BW Wiśniowa
629 Musiałkowski Zbigniew 6661 --- BZ Kraków
630 Mycek Zofia 4870 --- BZ Oświęcim
631 Mydlarz Jerzy 6157 --- BZ Maków Podhalański
632 Mykała Andrzej 1034b 1103 S Lubań Śląski
633 Myśliwiec Janusz 7586 --- BZ BW S GS Jastrzębie Zdrój
634 Nabrzuchowski Piotr 6511 --- BW S GS Opole
635 Nabywaniec Tadeusz 6230 --- BW Sanok
636 Najdek Leopold 6832 --- S Legnica
637 Naleźny Kazimierz 4244 --- T BZ BW GS Gdańsk
638 Naskręski Bogdan 7450 --- BZ BW S Jarosław
639 Nawalany Piotr 5057 875 BW Warszawa
640 Nawroth Jan 7605 --- T BZ BW S Wrocław
641 Nazaruk Daniel 7863 --- T BZ BW S GS Gdańsk
642 Nędzyński Andrzej 6640 --- T BZ BW S GS Lublin
643 Niechoj Andrzej 1232a --- BZ S Chorzów
644 Nieć Anna 3779 --- BZ BW Nowy Sącz
645 Nieć Marian 3780 --- T BZ BW S GS Nowy Sącz
646 Nieć-Cedrowska Maria 1122 414 T BZ BW S Chocznia
647 Niedbała Grzegorz 7229 --- T BZ BW S GS Kielce
648 Niedzielski Janusz 6076 --- BZ S Śrem
649 Niedzielski Tadeusz 7914 --- S Świdnica
650 Niedźwiecki Marian 3500a --- S Legnica
651 Niemczyk Michał 7710 --- T BZ BW S Porąbka
652 Niewiński Marian 7656 --- BZ Czerwionka-Leszczyny
653 Nocoń Marian 5868 --- BZ Katowice
654 Nocula Marcin 7550 --- BW GS Kielce
655 Norko Piotr 4968 --- T GS Świerzawa
656 Nowak Danuta 7930 --- T BZ BW S GS Zabrze
657 Nowok Jacek 7312 --- T BZ S Chorzów
658 Nowak Jakub 7395 --- BZ Żywiec
659 Nowak Jerzy 5805 --- T BZ BW S Kraków
660 Nowak Marcin 8098 --- BZ S GS Nysa
661 Nowak Piotr 7784 --- T BZ BW S Żary
662 Nowak Robert 7436 --- S Jelenia Góra
663 Nowak Ryszard 2383 --- T BZ BW Gorlice
664 Nowak Urszula 7837 --- BZ BW S Cieszyn
665 Nowicki Jacek 4613 951 T BZ BW S GS Warszawa
666 Nowicki Mariusz 5596 --- GS Poznań
667 Nowocień Zdzisław 1204a --- S GS Jawor
668 Nykun Ryszard 7451 --- BZ BW S Rzeszów
669 Obarewicz Daniel 8105 --- T BZ BW S GS Dąbrowa Górnicza
670 Ochał Artur 7850 --- T BZ BW S Szczecin
671 Ochantel Joanna 7860 --- BZ Drogomyśl
672 Ogonowski Henryk 5525 805 T BZ BW S GS Warszawa
673 Ogrodowczyk Alina 7816 --- BZ BW S Wrocław
674 Ogrodowicz Jacek 7851 --- BZ BW S GS Szczecin
675 Okoniewski Stefan 3526 898 T BZ BW S GS Szczawno-Zdrój
676 Okrzesik Władysława 6477 1175 BZ BW S GS Bielsko-Biała
677 Okrzos Jan 7815 --- BZ BW Sułkowice
678 Olechnowicz Robert 6369 --- S Wrocław
679 Olejniczak Andrzej 7675 --- T BZ Warszawa
680 Olejnik Barbara 3869 771 T BZ BW S GS Wrocław
681 Olejnik Stefan 7405 --- T BZ BW S GS Bolesławiec
682 Oleksak Radosław 7743 --- T BZ BW Ulanów
683 Oleś Andrzej 2943 --- T BZ BW S GS Kraków
684 Oliwa Zbigniew 3840 1045 BZ BW S Kłodzko
685 Olszewski Franciszek 2889 1123 T BZ BW S GS Prudnik
686 Olszewski Jerzy 5541 --- BW Będzin
687 Oniszczuk Andrzej 6416 --- BZ S Otwock
688 Opalski Grzegorz 6124 --- T BZ BW S GS Tychy
689 Opłotny Bogusław 8047 --- S Warszawa
690 Organ Michał 7622 --- BW Kraśnik
691 Organiściak Jerzy 2437a 1136 S Ząbkowice Śląskie
692 Orliński Krzysztof 7428 --- T BZ BW Warszawa
693 Orłowski Zbigniew 6681 --- T BZ BW S GS Mysłowice
694 Ormicki Jacek 5814 943 T BZ BW S GS Kraków
695 Osiński Tadeusz 7423 --- T BZ BW S GS Sieradz
696 Ostapczyk Kazimierz 894 --- T BZ BW S GS Chorzów
697 Ostapczyk Maria 1413 --- BZ BW S Chorzów
698 Ostrowska Małgorzata 2702 756 T BZ BW S GS Kraków
699 Ostrowski Mirosław 7661 --- T BZ BW S GS Bielsko-Biała
700 Oszer Tadeusz 5301 1156 BZ Czarna
701 Owczarek Norbert 8137 --- BZ BW Dąbrowa Górnicza
702 Ożdżeński Jacek 4373 --- BZ S GS Tarnowskie Góry
703 Pabian Jerzy 6623 --- GS Kielce
704 Pactwa Bogdan 4828 --- T BZ BW GS Chełmek
705 Pacześniak Jan 1626 412 T BZ BW S GS Wrocław
706 Pacześniak Zofia 2205 --- BZ BW S GS Wrocław
707 Paduszyńska Urszula 4577 --- S Wrocław
708 Pająk Jan 5091 --- BZ BW S GS Bielsko-Biała
709 Pająk Olga 7908 --- S Żary
710 Palbow Adam 7715 --- S Lwówek Śląski
711 Palowska Jadwiga 7846 --- BZ BW Katowice
712 Pałka Janina 2750 --- BZ Kraków
713 Pałka Tadeusz 3781 1068 T BZ BW S Nowy Sącz
714 Pałysiewicz Krzysztof 381a --- BW Rzeszów
715 Papierniak Witold 5581 --- S Wrocław
716 Paruch Krzysztof 7682 --- T BZ BW S GS Świdnica
717 Pasek Andrzej 7590 --- S Pieszyce
718 Paszek Tomasz 7129 --- T BW S Szczecin
719 Paszkowski Kazimierz 7588 --- T BZ BW S Gliwice
720 Pawełczyk Krzysztof 7750 --- T BZ BW S GS Piekary Śląskie
721 Pawlak Krzysztof 4025 872 BZ BW S Łódź
722 Pawlica Stanisław 4587 --- T BZ BW S GS Kołobrzeg
723 Pawlik Stanisław 8010 --- BZ Cieszyn
724 Pawlik Tadeusz 5143 1168 T BZ BW S GS Dąbrowa Górnicza
725 Pawłowski Roman 5220 --- BW S Wrocław
726 Pelc-Szuryn Sabina 7625 --- BW Sanok
727 Perka Bogdan 7853 --- GS Warszawa
728 Perlik Tadeusz 4693 973 T BZ BW S GS Toruń
729 Peta Marek 6406 1060 S Koziegłowy
730 Piasecki Andrzej 4791 --- BZ Jarocin
731 Piasecki Jerzy 7406 --- S GS Ząbkowice Śląskie
732 Piaścik Andrzej 144b --- T BW GS Częstochowa
733 Piątek Jacek 8193 --- GS Piotrków Trybunalski
734 Piechowicz-Błauciak Lucyna 8079 --- S Bardo
735 Piecuch Andrzej 7482 --- T BZ BW S GS Tarnowskie Góry
736 Pieczyński Leopold 3218 574 T BZ BW S GS Warszawa
737 Piekarski Stefan 3335 849 T BZ BW S GS Łódź
738 Pielich Andrzej 8096 --- T BZ BW S GS Opole
739 Pielich Jacek 7261 --- T BZ BW S GS Wałbrzych
740 Pietrasik Janusz 8138 --- BZ BW Dąbrowa Górnicza
741 Pietrzak Janusz 7194 --- T BZ BW GS Nowy Sącz
742 Pietrzak Mariusz 6573 --- T BZ BW S GS Piastów
743 Pietrzak Wiesław 5049 --- BZ Warszawa
744 Pikul Jerzy 6625 --- S GS Pińczów
745 Pilich Przemysław 1700 954 BZ BW GS Warszawa
746 Piotrowska Aleksandra 8082 --- T BZ S Krotoszyn
747 Piotrowska Joanna 353b --- BW Piła
748 Piotrowski Eugeniusz 4584 1082 BW Piła
749 Piotrowski Karol 6429 --- T BZ BW S GS Krotoszyn
750 Piotrowski Krzysztof 6846 --- BW Piła
751 Piotrowski Robert 7592 --- BZ BW GS Stalowa Wola
752 Piprek Wiesław 5510 1069 T BZ BW S GS Nowy Sącz
753 Piróg Jerzy 7624 --- S Przeworsk
754 Pisańczuk Marek 5649 --- S Pabianice
755 Pisiewicz Marek 5463 996 T BZ BW S GS Nowy Sącz
756 Pitry Maciej 7929 --- T BZ GS Racibórz
757 Piwkowski Robert 6487 --- T Sosnowiec
758 Plewnia Józef 4551 --- BZ BW S GS Pszczyna
759 Pluta Rita 725a --- BW S Gdynia
760 Pluta Zdzisław 2816a --- S Gdynia
761 Płotkowiak Jarosław 6075 --- GS Krąplewo
762 Poczta Juliusz 6312 1110 BZ S Krotoszyn
763 Podkowiński Krzysztof 6497 --- S Lubin
764 Podkul Mateusz 7940 --- BW Iskrzynia
765 Podmunicki Mariusz 2763 914 BZ BW S Piotrków Trybunalski
766 Podżorski Stanisław 1091a 822 BZ GS Bielsko-Biała
767 Polak Andrzej 5557 --- T BZ BW S GS Prudnik
768 Polak Grzegorz 8182 --- BZ S Prudnik
769 Polak Łukasz 7606 --- S Prudnik
770 Polak Mirosława 5268 --- S Głogów
771 Polańska Ewa 6644 --- S Gostynin
772 Polański Stanisław 6993 --- BZ BW S Rzeszów
773 Pollok Jan 7349 --- T BZ BW Goleszów
774 Polok Włodzimierz 6666 --- T BZ BW S Czechowice-Dziedzice
775 Polski Roman 6078 --- BZ BW S Lublin
776 Pomykała Artur 7805 --- BW GS Końskowola
777 Poniewski Edward 6407 --- BZ BW S GS Poznań
778 Pontek Paweł 6373 --- BZ BW Warszawa
779 Porwisz Piotr 8106 --- BZ S Katowice
780 Porwoł Dominika 8027 --- T BZ S Wodzisław Śląski
781 Potoniec Jarosław 8177 --- BZ BW Limanowa
782 Potoniec Zbigniew 8208 --- BZ Bydgoszcz
783 Potrząsaj-Stawska Bożena 6817 --- GS Starachowice
784 Półrolczyk Adam 7148 --- T BZ BW S GS Wrocław
785 Praus Elżbieta 6776 --- BZ Katowice
786 Prawdzik Mieczysław 7348 --- T BZ BW GS Cieszyn
787 Prażmowski Andrzej 5477 --- BZ Węgrzyce
788 Promiński Olgierd 6179 1183 GS Poznań
789 Prostacki Marek 7511 --- T BZ BW Kraków
790 Prościak Mariusz 7485 --- T BZ S Sosnowiec
791 Pruski Jerzy 1757a 735 BZ BW Warszawa
792 Przepiórka Grażyna 5650 --- S Pilawa Górna
793 Przeplasko Ireneusz 7599 --- BZ BW Kraków
794 Przewłoka Szymon 6810 --- T BZ BW S GS Starachowice
795 Przybył Janusz 8206 --- S Poznań
796 Przybyłowicz Marek 5641 1149 BW S Wadowice
797 Puchalski Jan 4135 1097 T BZ BW S GS Kraków
798 Pudełko Bogdan 7566 --- BZ Pisarzowice
799 Puławski Sławomir 5246 --- BZ Katowice
800 Pustułka Janusz 7518 --- T BZ BW S GS Kraków
801 Rabenda Urszula 5578 1138 BZ S GS Tychy
802 Rabski Marek 7258 --- S Legnica
803 Racińska Danuta 7646 --- BZ BW S GS Łódź
804 Radke Ryszard 5479 --- BZ BW S GS Szczein
805 Radko Zbigniew 6488 --- BZ BW S Jaworzno
806 Radosiński Michał 7801 --- T BZ BW GS Kielce
807 Radwański Andrzej 6249 1053 BW Sanok
808 Rafalska Barbara 7589 --- BZ BW Jaworzno
809 Rak Bogdan 7670 --- T BZ BW GS Zabrze
810 Rakoczy Emil 4181 --- BZ BW GS Lądek Zdrój
811 Ramus Jacek 8146 --- BZ S GS Dobrzeń Wielki
812 Ratajczak Jerzy 6066 --- S Prudnik
813 Robakowski Józef 7125 --- S Wągrowiec
814 Rochecki Grzegorz 6460 --- BW Tyczyn
815 Rochowski Janusz 6730 --- S Poznań
816 Rodak Roman 8034 --- BW Lublin
817 Rodziewicz Adam 6430 --- S Jelenia Góra
818 Rodziewicz Barbara 6513 --- S Jelenia Góra
819 Rogal Jerzy 2926 522 T BZ BW S GS Poznań
820 Rogula Józef 2298 --- S Lądek Zdrój
821 Roliński Zbigniew 3883a 997 BZ Łódź
822 Roman Zenobiusz 5144 --- BZ Dąbrowa Górnicza
823 Rosół Kazimierz 6578 940 T BZ BW S GS Legnica
824 Roszkowski Jan 2417 --- T S Prudnik
825 Rubach Jerzy 5516 --- S Kamienna Góra
826 Rudziński Zbigniew 6300 --- S Gorzów Wielkopolski
827 Rusek Władysław 3252 883 BZ BW GS Kraków
828 Rybarczyk Włodzimierz 6194 --- S Warszawa
829 Rybski Andrzej 6994 --- BZ BW Ustrzyki Dolne
830 Rygulski Andrzej 5492 971 BZ Łaziska Górne
831 Ryłko Andrzej 7711 --- BZ Rajcza
832 Rysak Tadeusz 2243 1158 BZ Myślenice
833 Ryziewicz Stanisław 4426 --- BZ S Kędzierzyn-Koźle
834 Rząsa Franciszek 7723 --- S Świdnica
835 Rzepa Czesław 3443 --- BZ Tychy
836 Rzeźnikiewicz Wiesław 5860 --- S Wałbrzych
837 Rzonca Stefan 1794 --- BZ BW Wielkie Drogi
838 Sacha Walenty 3643 --- BZ Siemianowice Śląskie
839 Sadawa Jerzy 6348 1139 GS Jastków
840 Sadowski Andrzej 2890a 1073 T S Głogów
841 Sajak Zdzisław 2371 --- BZ Rzeszów
842 Sajek Marian 7923 --- BZ Bielsko-Biała
843 Sakwiński Włodzimierz 2707a --- BZ BW Gdańsk
844 Sawicz Jarosław 8135 --- BZ Dąbrowa Górnicza
845 Schmidt Hubert 4746 998 BZ BW Łódź
846 Schuppik Dariusz 8131 --- BW GS Zabrze
847 Seidel Ryszard 5443 1176 BZ BW S Bydgoszcz
848 Sepioł Mariusz 7278 --- BZ S Knurów
849 Serkowski Jacek 7409 --- S Wrocław
850 Sędor Piotr 7279 --- BZ Jaworzno
851 Siedlaczek Antoni 8028 --- T BZ BW S GS Kornowac
852 Sieja Andrzej 7516 --- T BZ BW S GS Kraków
853 Siemek Jakub 2359 --- BZ Kraków
854 Sieradzki Stanisław 6723 --- BW Sanok
855 Silny Mieczysław 1543 --- BW S Poznań
856 Siłuch Jerzy 8108 --- T BW S Warszawa
857 Simiński-Stany Tomasz 6123 --- T BZ BW S GS Grudziądz
858 Siwarska Monika 7823 --- T BZ Rybnik
859 Siwkowska Wiesława 6357 --- S Paczków
860 Skadorwa Tymon 7852 --- BW Warszawa
861 Skiba Adam 6992 --- BW Rzeszów
862 Skowron Tomasz 8012 --- BZ BW Mucharz
863 Skruczała Michał 7834 --- BZ Andrychów
864 Skrzyńska Ewa 7636 --- BZ Kraków
865 Słapa Sebastian 8201 --- BZ Radziechowy
866 Sławińska Krystyna 7199 --- S Lubań
867 Sławiński Henryk 5921 994 S Lubań
868 Sławiński Tadeusz 6315 --- T BZ BW S GS Lubań
869 Słota Andrzej 8009 --- BZ BW Cieszyn
870 Smolka Janusz 380a 1057 T BZ GS Zakopane
871 Sobczyk Adam 4494 --- BZ Nowy Sącz
872 Sobczyk Zenon 4817 1080 T BZ BW S GS Goleszów
873 Sobieszczańska Danuta 1141a --- BZ GS Łódź
874 Sobieszczański Marek 2764 1127 S Łódź
875 Sobieszko Roman 5077 --- BZ BW S Rumia
876 Socha Zbigniew 4104 --- BZ Gliwice
877 Sochacki Andrzej 8224 --- GS Staszów
878 Soja Edward 8081 --- S Nowa Ruda
879 Sojka Czesław 5015 1024 T BZ BW S Siemianowice Śląskie
880 Solarski Zygmunt 1821 725 T BZ BW S GS Rzeszów
881 Sompoliński Zdzisław 6180 1162 BW Ślesin
882 Sondej Marcin 7370 --- BZ BW Rzeszów
883 Sosna Władysław 1269 627 T BZ BW S GS Cieszyn
884 Sowa Stanisław 5638 --- BZ BW Rzeszów
885 Spłocharski Piotr 7591 --- BZ BW Marki
886 Srębacz Jarosław 8144 --- S GS Lubrza
887 Sroczyńska Beata 8136 --- BZ Dąbrowa Górnicza
888 Sroka Sławomir 7833 --- BZ BW Skawina
889 Stabla Agata 7975 --- S Radlin
890 Stachniuk Barbara 7838 --- BZ BW S GS Chełm
891 Stalmasiński Jerzy 3640 --- BZ BW S GS Szewce
892 Staniów Piotr 5224 899 T BZ BW S GS Wrocław
893 Staniszewski Zenon 5451 --- BW GS Warszawa
894 Stankiewicz Wojciech 1348 410 T BZ BW S GS Poznań
895 Stańczuk Piotr 6324 --- T BW Husów
896 Stareńczak Teresa 6725 --- BW Sanok
897 Stasiak Jan 562a 602 S Opatówek
898 Stasiak Zygmunt 6187 --- BZ S Zielona Góra
899 Stawski Tomasz 6608 --- T BZ BW S GS Starachowice
900 Stebel Piotr 5903 --- T BZ BW S GS Skoczów
901 Stecki Bogusław 5225 873 T BZ BW S GS Międzylesie
902 Stefaniak Marian 4609 --- BZ BW Bytom
903 Stempkowski Bogdan 5234 1008 T BZ BW S GS Lubań
904 Stolarczyk Henryk 7070 --- BZ S GS Jaworzno
905 Stopa Anna 7638 --- BZ BW S Sucha Beskidzka
906 Stręk Michał 1281a --- BW Głogów Małopolski
907 Stróżecka-Gola Maria 7911 --- BZ Zawiercie
908 Stróżecki Andrzej 1941 655 T BZ BW S GS Zawiercie
909 Strychalski Stefan 7399 --- S Wągrowiec
910 Strzempowicz Marek 5608 --- BZ Psary
911 Strzeszewski Robert 7454 --- S Wałbrzych
912 Strzoda Dariusz 7486 --- BZ Mysłowice
913 Styczyński Romuald 5642 --- BZ BW S GS Wągrowiec
914 Stypa Kazimierz 4076 802 T BZ BW S GS Cieszyn
915 Sulikowska-Drozd Anna 6405 --- BZ BW Łódź
916 Sumara Jerzy 7829 --- BZ BW Bochnia
917 Surdacki Paweł 4310 1072 T BZ BW S Lublin
918 Surdyk Andrzej 7467 --- BZ BW S GS Skoki
919 Sworst Mirosław 7941 --- BW Sanok
920 Sylwestrzak Jerzy 7462 --- T BZ BW S Prudnik
921 Sylwestrzak Katarzyna 7839 --- T BZ S Bielsko-Biała
922 Sysio Agnieszka 7993 --- BW Pabianice
923 Sysio Zbigniew 7994 --- BZ Pabianice
924 Szala Marek 7944 --- T BZ BW S GS Kraków
925 Szaran Jan 2378a 1124 BZ Warszawa
926 Szaraniec Edward 1283 --- BZ Kraków
927 Szarek Dorota 7840 --- T BZ BW S GS Kielce
928 Szczygielski Dyonizy 5170 1027 BZ Andrychów
929 Szewczyk Adam 8006 --- BZ S Książenice
930 Szindler Czesław 2732 940 BZ BW S Pszczyna
931 Szmajda Ireneusz 7169 --- BZ BW S GS Opole
932 Szner Ryszard 2192 1105 T BZ BW S Tychy
933 Szot Marek 4182 870 T BZ BW S GS Wrocław
934 Szpara Krzysztof 6449 --- BZ BW Rzeszów
935 Szpunar Zbigniew 3131 --- T BZ BW S Świebodzice
936 Szulecki Marian 5984 --- S Lubań
937 Szulewski Piotr 7676 --- BZ Warszawa
938 Szumiec Grażyna 6061 --- BZ BW S Strzelce Opolskie
939 Szumiec Zbigniew 7631 --- BZ S GS Strzelce Opolskie
940 Szupina Alojzy 331 544 T BZ BW S GS Cieszyn
941 Szwaja Czesław 5584 --- S Wałbrzych
942 Szydłowska Marta 6826 --- S Legnica
943 Szymaniuk Andrzej 7681 --- BZ S Świdnica
944 Szymańska Alicja 7039 --- S Głogów
945 Szymczyk Władysław 6377 1112 BW S Krotoszyn
946 Szymszon Julian 7457 --- BZ BW S GS Wrocław
947 Szyra Dariusz 7794 --- BZ S Wodzisław Śląski
948 Ścisłowicz Marcin 7600 --- BZ BW Tarnów
949 Ślazik Jan 7514 --- BZ BW S GS Kraków
950 Śliwiński Paweł 492a --- T BZ BW S GS Dobrzyń nad Wisłą
951 Śliwiński Tadeusz 2068 --- BZ Rabka-Zdrój
952 Ślusarczyk Julian 5803 928 BZ BW Kraków
953 Świątek Adam 4504 --- BZ Krynica-Zdrój
954 Świgoń Jerzy 5951 1059 T BZ BW S GS Poznań
955 Targowski Piotr 8066 --- T BZ BW S GS Będzin
956 Tarnowski Henryk 7425 --- T BZ BW S GS Zabrze
957 Telus Witold 8078 --- S Nowa Ruda
958 Teper Krzysztof 7678 --- T BZ BW S Wałbrzych
959 Tesznar Józef 996a --- S Jelenia Góra
960 Tęcza Krzysztof 7714 --- S Jelenia Góra
961 Titarenkow Andrzej 7879 --- T BZ S GS Racibórz
962 Tobiasiewicz Tadeusz 1231 750 T BZ Skoczów
963 Tofel Joanna 8088 --- S Bardo
964 Tokarz Radosław 6569 --- S Wrocław
965 Tomasiewicz Władysław 6673 --- BW Tarnów
966 Tomaszewski Andrzej 6422 --- S Gniezno
967 Topolewska Łucja 7688 --- S Wałbrzych
968 Towarnicki Antoni 3395 --- S Wrocław
969 Trojanowski Tomasz 5035 --- BZ Warszawa
970 Truchan Maria 7191 --- BZ BW Nowy Sącz
971 Truchanowicz Tadeusz 5979 --- BZ GS Warszawa
972 Truś Radosław 5870 --- BZ BW Gliwice
973 Trybuła Andrzej 7017 --- T BZ BW S GS Wrocław
974 Trzemżalski Maciej 7375 --- BW Korczyna
975 Turkiewicz-Pustułka Jolanta 7513 --- BZ BW Warszawa
976 Tyc Maciej 5457 1125 BW Ciechanów
977 Tyczkowski Jacek 871a 901 T BZ BW S GS Hażlach
978 Tylko Marta 8128 --- BW Tarnów
979 Tymowski Włodzimierz 3882 955 T BZ Warszawa
980 Tyszecka Danuta 7255 --- BZ Bielsko-Biała
981 Ucieszyński Marek 3158 736 T BZ BW S GS Warszawa
982 Umiński Jędrzej 8044 --- BZ Bydgoszcz
983 Umiński Leszek 5442 1169 BZ BW S Bydgoszcz
984 Urbański Janusz 7953 --- T BW S GS Gdańsk
985 Walke Sławomir 6940 --- BZ S Bytom
986 Walkowicz Marek 8029 --- T BZ S Kuźnia Raciborska
987 Wałach Wacław 7120 --- BW Rzeszów
988 Wanat Wioletta 8212 ;--- S Konin
989 Wańczyk Stanisław 7385 --- BZ BW S GS Marciszów
990 Warońska Bożena 2740 --- T BZ BW S GS Mysłowice
991 Warowny Dominik 8036 --- BZ Lublin
992 Warowny Leszek 6359 1140 BZ S GS Lublin
993 Wasilewska Barbara 7545 --- BW Lublin
994 Wasilewski Andrzej 6655 --- BW Lublin
995 Wasilewski Andrzej 5910 --- BZ S Białystok
996 Wawiórko Ryszard 6297 --- BZ BW S Kraków
997 Wąszewski Julian 1319a (3883) 956 BW S GS Warszawa
998 Weber Jan 7067 --- T BZ BW S GS Chorzów
999 Wechowski Lesław 521a 548 T BZ BW S GS Białystok
1000 Wengerski Michał 7700 --- BZ S Rybnik
1001 Wesołkin Wojciech 6248 1055 BW Sanok
1002 Wesół Andrzej 7626 --- BW S Rzeszów
1003 Węglarz Antoni 7607 --- T BW S Prudnik
1004 Wiatrak Grzegorz 7043 --- BZ S GS Zduny
1005 Wiatrak Zofia 7044 --- BZ BW S GS Zduny
1006 Wiącek Wiesław 2652 1032 T BZ Lublin
1007 Widawski Mariusz 6083 --- BW GS Piotrków Trybunalski
1008 Wiechecki Jacek 8149 --- BZ BW Kraków
1009 Wieczorek Teresa 4591 --- BZ BW S GS Warszawa
1010 Wieczorek Tomasz 7068 --- T BZ BW S GS Rydułtowy
1011 Wierzbicka Anna 7845 --- T Chełm
1012 Wiewóra Alfred 2846 1119 BZ Bielsko-Biała
1013 Więciorek Maria 4623 --- BZ S Łódź
1014 Więckiewicz Marek 8143 --- S Nysa
1015 Więzik Henryk 2934 803 T BZ BW S Cieszyn
1016 Wilczyński Michał 7803 --- T BZ BW GS Kielce
1017 Wilgucka Dorota 7907 --- S Żary
1018 Winiarska-Hebenstreit Zofia 3789 850 T BZ BW GS Nowy Sącz
1019 Winter Stanisław 317a --- BZ BW Krynica-Zdrój
1020 Wirkus Józef 4358 993 BZ BW Bydgoszcz
1021 Wirski Marian 3398 995 BZ BW S Chorzów
1022 Wiśniewski Andrzej 1666 145 T BZ BW S Elbląg
1023 Wiśniewski Andrzej 8176 --- S Nowa Ruda
1024 Wiśniewski Arkadiusz 3108 --- S Ostrów Wielkopolski
1025 Wiśniewski Edward 1697 --- S Legnica
1026 Witas Jacek 7734 --- T BZ BW Warszawa
1027 Witek Przemysław 6262 --- BW Kraków
1028 Witkowiak Czesława 5968 --- BZ Poznań
1029 Witkowski Edmund 707 280 BZ S GS Łódź
1030 Wittig Robert 7412 --- BW S Świdnica
1031 Włodarczyk Marek 7893 --- BW S Pruszcz Gdański
1032 Włoka Franciszek 3862 578 BZ Siemianowice Śląskie
1033 Wodecka-Duda Marta 7689 --- S GS Polanica-Zdrój
1034 Wodecki Czesław 6884 -- BZ BW S GS Wodzisław Śląski
1035 Wojciechowski Krzysztof 6951 --- T BW Wrocław
1036 Wojciechowski Paweł 6848 --- T BZ BW S GS Poznań
1037 Wojciechowski Zdzisław 6378 --- T BZ BW S GS Kutno
1038 Wojcieski Maciej 7465 --- S Kalisz
1039 Wojcieszak Adam 7633 --- T BZ BW S GS Opole
1040 Wojcieszek Ryszard 5849 --- BW Kozienice
1041 Wojdyło Wojciech 6779 --- BZ Konin
1042 Wojewdzic Leszek 7698 --- BZ Chorzów
1043 Wojnarowicz-Trojanowska Marzena 6082 --- T BZ BW S GS Solec Kujawski
1044 Wojtal Józef Jerzy 8125 --- T BZ BW S GS Tychy
1045 Wojtas Paweł 7802 --- GS Kielce
1046 Wojtycza Krzysztof 3193 (7134) --- T BZ BW S Kraków
1047 Wolnica Waldemar 7756 --- T BZ S GS Zabrze
1048 Wolniewicz Andrzej 8091 --- S Wałbrzych
1049 Wolny Adam 7795 --- T BZ BW Wodzisław Śląski
1050 Wołejko Henryk 7724 --- S Świdnica
1051 Worek Przemysław 8085 --- S Ząbkowice Śląskie
1052 Worytko Władysław 2903 --- T BZ BW S GS Rabka-Zdrój
1053 Woźniakiewicz Władysław 4985 812 T BZ BW S GS Wrocław
1054 Woźnicka Józef 6941 --- T BZ BW S GS Bytom
1055 Woźnicka Marek 7978 --- BZ Bytom
1056 Woźnicka Wanda 7352 --- BZ S GS Bytom
1057 Woźnicka Weronika 7979 --- BZ Bytom
1058 Wójcik Andrzej 7315 --- T BZ BW S GS Zabrze
1059 Wójcik Piotr 8194 --- BW Dąbrowa Górnicza
1060 Wróbel Józef 7413 --- S Piława Górna
1061 Wróbel Stanisław 2867 1052 BZ Siemianowice Śląskie
1062 Wróblewski Tymoteusz 1822 --- T BZ BW S GS Kielce
1063 Wróblewski Zbigniew 7472 --- T BZ Solec Kujawski
1064 Wtorek Aleksandra 7031 --- BZ S Tarnowskie Góry
1065 Wujek Sławomir 7299 --- S Bytom
1066 Wybraniec Gabriela 7666 --- BZ Wisła
1067 Wybraniec Piotr 7667 --- BZ Wisła
1068 Wziątek Mirosław 4796 --- BW GS Poznań
1069 Zaborski Janusz 4302 --- BZ Tychy
1070 Zaczkowski Lucjan 7036/1211a 1159 GS Staszów
1071 Zagłoba-Zygler Elżbieta 4429 990 T S Prudnik
1072 Zagłoba-Zygler Zbigniew 7712 --- T S Prudnik
1073 Zagórski Leszek 2723 1058 BZ S Poznań
1074 Zając Krzysztof 7999 --- S Mojesz poczta Lwówek Śl.
1075 Zając Marian 6603 --- BZ BW GS Wodzisław Śląski
1076 Zając Robert 25/11 --- BZ Libiąż
1077 Zajma Edward 6298 1087 T BZ BW S GS Kraków
1078 Zakrzewski Marian 2685 498 T BZ Warszawa
1079 Zalewski Grzegorz 5375 --- BZ BW S Białystok
1080 Zaprawa Paweł 6362 --- BW Lublin
1081 Zawidzki Sylwester 263b 890 BZ BW S GS Dąbrowa Górnicza
1082 Zawiejski Jacek 5484 --- BZ S Poznań
1083 Zbiorczyk Janusz 7075 --- S Szczecin
1084 Zbozień Andrzej 6765 --- T BZ Łącko
1085 Zdzieszyńska Anna 7952 --- GS Warszawa
1086 Zgoda Piotr 7004 --- GS Lublin
1087 Zieliński Dariusz 8084 --- S Ząbkowice Śląskie
1088 Zieliński Jerzy 7416 --- BZ Tarnów
1089 Ziemianek Jan 7426 --- BZ S Tarnowskie Góry
1090 Ziemianek Tadeusz 7032 --- T BZ BW S GS Tarnowskie Góry
1091 Ziemniak Danuta 8141 --- BZ BW Dąbrowa Górnicza
1092 Zienkiewicz Jan 4624 1128 S Łódź
1093 Zięba Jacek 6989 --- BW Rzeszów
1094 Zięba Jerzy 5155 --- BZ Jaworzno
1095 Ziobrowski Andrzej 6654 --- S Włocławek
1096 Ziółkowski Grzegorz 7365 --- S Lubań
1097 Zwierzchowski Włodzimierz 7960 --- BZ BW Istebna
1098 Zych Maria 5237 --- S Świętochłowice
1099 Zygadło Marek 7947 --- S Włocławek
1100 Żabka Anna 5696 --- BZ Chorzów
1101 Żaczek Anna 7639 --- BZ Sucha Beskidzka
1102 Żbikowska Anna 6932 --- T BZ BW S GS Warszawa
1103 Żelazny Tadeusz 2487 565 T BZ BW S GS Kraków
1104 Żelazo Marek 6291 --- BW Głogów Małopolski
1105 Żero Paweł 6973 --- BZ Warszawa
1106 Żochowski Marek 6264 --- BZ BW S GS Białystok
1107 Żochowski Mieczysław 3536 1106 BW S Warszawa
1108 Żołna Feliks 6360 --- BZ Lublin
1109 Żurakowski Wojciech 8181 --- T BZ S Prudnik
1110 Żydzik Jakub 8140 --- BZ BW Mysłowice
1111 Żyła Bronisław 4818 818 T BZ Cieszyn

Poniższa tabela zawiera posumowanie ilu Przodowników posiada uprawnienia na dany obszar górski:

TBZBWSGS
370 748 604 664 412
33,30% 67,33% 54,37% 59,77% 37,08%

Poniższa tabela zawiera posumowanie ilu Przodowników posiada uprawnienia na daną liczbę obszarów górskich:

12345
429 213 146 110 213
38,61% 19,17% 13,14% 9,90% 19,17%
Komisja Turystyki Górskiej Zarządu Głównego
Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego
© Wszelkie prawa zastrzeżone.