Konkurs wydawnictw o górach 100. Rocznica odzyskania niepodległości Kalendarz
Aktualności, ogłoszenia Relacje, wspomnienia Archiwum

Kursy znakarzy szklaków górskich

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku zorganizowane zostaną 2 kursy znakarzy szlaków górskich.Pierwszy odbędzie się w Jedlinie-Zdroju w terminie 13-15 kwietnia, drugi w Głobikowej na Pogórzu Strzyżowskim w terminie 20-22 kwietnia.Szczegółowe informacje dostępne są poniższych dokumentach: kurs w Jedlinie-Zdroju oraz kurs w Głobikowej (wersja poprawiona)

Kurs Znakarza Szlaków Górskich 13-15.04.2018 r.

Delegatura Sudecka KTG ZG PTTK wraz z Oddziałem PTTK Ziemi Wałbrzyskiej w Wałbrzychu organizuje kurs na uprawnienia znakarza szlaków górskich w dniach: 13 - 15 kwietnia 2018 roku, z bazą w obiekcie "Zacisze Trzech Gór" w Jedlinie-Zdroju (Ul. Pokrzywianka 10).

Krajowa Konferencja Aktywu Turystyki Górskiej PTTK 3 marca 2018

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Krajowej Konferencji Aktywu Turystyki Górskiej PTTK, która odbędzie się w Olszanicy koło Sanoka w dniu 3 marca 2018 roku. Szczegółowe informacje odnośnie Konferencji znajdują się w poniższych załącznikach:

Zaświadczenie wyboru delegata

Lista delegatów

Sprawozdanie KTG ZG PTTK 2014-17

Dokumenty uaktualnione i umieszczone na stronie WWW w dniu 17.02.2018 r., lista delegatów w dniu 25.02.2018 r. (aktualizacja 01.03.2018 r.), sprawozdanie KTG ZG PTTK w dniu 28.02.2018 r.

Doroczne spotkanie Prezesów Klubów Górskich 2017

W imieniu Podkomisji Klubów Górskich KTG ZG PTTK zapraszam na doroczne spotkanie Prezesów - Przedstawicieli Klubów Górskich afiliowanych przy Komisji. Spotkanie odbędzie się dnia 2 grudnia 2017 r. (w sobotę) w Krakowie przy ul. Jagiellońskiej 6, w sali konferencyjnej (I p.) Centralnego Ośrodka Turystyki Górskiej PTTK - bezpośrednio po zakończeniu kolejnego Sympozjum KTG. Na wspomniane Sympozjum (rozpoczęcie o godz. 10.00) także serdecznie zapraszam w imieniu Komisji - informacja o Sympozjum.

Podsumowanie 48 Ogólnopolskiego Zlotu Przodowników TG PTTK w Sanoku

W dniach 25-27 sierpnia 2017 roku odbył się 48 Ogólnopolski Zlot Przodowników Turystyki Górskie PTTK w Sanoku. Impreza pod patronatem Komisji Turystyki Górskiej Zarządu Głównego PTTK organizowana była przez Oddział PTTK "Ziemia Sanocka". W „Tygodniku Sanockim” ukazał się artykuł opisujący to wydarzenie. Życzymy miłej lektury.