Sympozjum Konkurs wydawnictw o górach 100. Rocznica odzyskania niepodległości Aktualności, ogłoszenia Archiwum Kalendarz

Krajowa Konferencja Aktywu Turystyki Górskiej PTTK 3 marca 2018

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Krajowej Konferencji Aktywu Turystyki Górskiej PTTK, która odbędzie się w Olszanicy koło Sanoka w dniu 3 marca 2018 roku. Szczegółowe informacje odnośnie Konferencji znajdują się w poniższych załącznikach:

Zaświadczenie wyboru delegata

Lista delegatów

Sprawozdanie KTG ZG PTTK 2014-17

Dokumenty uaktualnione i umieszczone na stronie WWW w dniu 17.02.2018 r., lista delegatów w dniu 25.02.2018 r. (aktualizacja 01.03.2018 r.), sprawozdanie KTG ZG PTTK w dniu 28.02.2018 r.

Doroczne spotkanie Prezesów Klubów Górskich 2017

W imieniu Podkomisji Klubów Górskich KTG ZG PTTK zapraszam na doroczne spotkanie Prezesów - Przedstawicieli Klubów Górskich afiliowanych przy Komisji. Spotkanie odbędzie się dnia 2 grudnia 2017 r. (w sobotę) w Krakowie przy ul. Jagiellońskiej 6, w sali konferencyjnej (I p.) Centralnego Ośrodka Turystyki Górskiej PTTK - bezpośrednio po zakończeniu kolejnego Sympozjum KTG. Na wspomniane Sympozjum (rozpoczęcie o godz. 10.00) także serdecznie zapraszam w imieniu Komisji - informacja o Sympozjum.

Podsumowanie 48 Ogólnopolskiego Zlotu Przodowników TG PTTK w Sanoku

W dniach 25-27 sierpnia 2017 roku odbył się 48 Ogólnopolski Zlot Przodowników Turystyki Górskie PTTK w Sanoku. Impreza pod patronatem Komisji Turystyki Górskiej Zarządu Głównego PTTK organizowana była przez Oddział PTTK "Ziemia Sanocka". W „Tygodniku Sanockim” ukazał się artykuł opisujący to wydarzenie. Życzymy miłej lektury.

56 Ogólnopolski Zlot Sudeckich Przodowników TG

Delegatura Sudecka Komisji Turystyki Górskiej ZG PTTK oraz Komisja Turystyki Górskiej Oddziału Wrocławskiego PTTK zapraszają zainteresowanych przodowników TG na 56 Ogólnopolski Zlot Sudeckich Przodowników TG.

Zlot odbędzie się w dniach 13 – 15 października 2017 r. w schronisku PTTK „Na Stogu Izerskim”.

W programie m.in. atrakcyjne wędrówki szlakami Gór Izerskich, ciekawe prelekcje dot. regionu, dyskusje nt. aktualnych problemów turystyki górskiej w Sudetach.

Szczegółowe informacje dostępne są w programie oraz na stronie internetowej Oddział Wrocławskiego http://www.pttk.wroclaw.pl/aktualnosci/41

II Ogólnopolski Zlot Zdobywców i Sympatyków GOT PTTK
im. Przemka Jończyka - Turbacz 1310

Komisja Turystyki Górskiej ZG PTTK, Klub Turystyki Górskiej „DIABLAK” im. płk. Tadeusza Korniłowicza oraz Oddział Wojskowy PTTK im. gen. Józefa Bema w Krakowie zapraszają na II Ogólnopolski Zlot Zdobywców i Sympatyków GOT PTTK im. Przemka Jończyka „Turbacz 1310”, który odbędzie się w dniach 23-24 września 2017 r. w schronisku górskim PTTK na Turbaczu.