Komisja Turystyki Górskiej
Wyszukiwarka strony KTG ZG PTTK - wpisz szukany wyraz

Sympozjum Konkurs wydawnictw o górach 2019 Aktualności, ogłoszenia Kalendarz
KTG ZG PTTK
Relacje, wspomnienia Archiwum
Górska Odznaka Turystyczna PTTK Regulamin GOT PTTK Wyniki akcji GOT PTTK Lista TRW GOT PTTK Informacje dla
TRW GOT PTTK

Przodownicy Turystyki Górskiej PTTK Spis PTG PTTK Egzaminy PTG PTTK
Znakowanie szlaków Znakarze Szlaków
Komisja Turystyki
Górskiej ZG PTTK
Skład Komisji Dokumenty Komisji Podkomisje i
Delegatury KTG ZG PTTK
Kontakt z Komisją Wyróżnienia Komisji
Podkomisja Klubów
Górskich KTG ZG PTTK
Informacje Podkomisji Lista Klubów Górskich
Podkomisja Programowa
KTG ZG PTTK
Ośrodki Historii
Turystyki Górskiej
Ratownictwo w górach
- TOPR i GOPR

Vademecum turysty górskiego
Linki Uwagi o szlakach

Archiwum

Kursy znakarzy szklaków górskich

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku zorganizowane zostaną 2 kursy znakarzy szlaków górskich.Pierwszy odbędzie się w Jedlinie-Zdroju w terminie 13-15 kwietnia, drugi w Głobikowej na Pogórzu Strzyżowskim w terminie 20-22 kwietnia.Szczegółowe informacje dostępne są poniższych dokumentach: kurs w Jedlinie-Zdroju oraz kurs w Głobikowej (wersja poprawiona)Kurs Znakarza Szlaków Górskich 13-15.04.2018 r.

Delegatura Sudecka KTG ZG PTTK wraz z Oddziałem PTTK Ziemi Wałbrzyskiej w Wałbrzychu organizuje kurs na uprawnienia znakarza szlaków górskich w dniach: 13 - 15 kwietnia 2018 roku, z bazą w obiekcie "Zacisze Trzech Gór" w Jedlinie-Zdroju (Ul. Pokrzywianka 10).

więcej

Krajowa Konferencja Aktywu Turystyki Górskiej PTTK 3 marca 2018

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Krajowej Konferencji Aktywu Turystyki Górskiej PTTK, która odbędzie się w Olszanicy koło Sanoka w dniu 3 marca 2018 roku. Szczegółowe informacje odnośnie Konferencji znajdują się w poniższych załącznikach:

Zaproszenie

Program

Zaświadczenie wyboru delegata

Lista delegatów

Sprawozdanie KTG ZG PTTK 2014-17

Dokumenty uaktualnione i umieszczone na stronie WWW w dniu 17.02.2018 r., lista delegatów w dniu 25.02.2018 r. (aktualizacja 01.03.2018 r.), sprawozdanie KTG ZG PTTK w dniu 28.02.2018 r.Doroczne spotkanie Prezesów Klubów Górskich 2017

W imieniu Podkomisji Klubów Górskich KTG ZG PTTK zapraszam na doroczne spotkanie Prezesów - Przedstawicieli Klubów Górskich afiliowanych przy Komisji. Spotkanie odbędzie się dnia 2 grudnia 2017 r. (w sobotę) w Krakowie przy ul. Jagiellońskiej 6, w sali konferencyjnej (I p.) Centralnego Ośrodka Turystyki Górskiej PTTK - bezpośrednio po zakończeniu kolejnego Sympozjum KTG. Na wspomniane Sympozjum (rozpoczęcie o godz. 10.00) także serdecznie zapraszam w imieniu Komisji - informacja o Sympozjum.

więcej

Podsumowanie 48 Ogólnopolskiego Zlotu Przodowników TG PTTK w Sanoku

W dniach 25-27 sierpnia 2017 roku odbył się 48 Ogólnopolski Zlot Przodowników Turystyki Górskie PTTK w Sanoku. Impreza pod patronatem Komisji Turystyki Górskiej Zarządu Głównego PTTK organizowana była przez Oddział PTTK "Ziemia Sanocka". W „Tygodniku Sanockim” ukazał się artykuł opisujący to wydarzenie. Życzymy miłej lektury.poprzednie następne
Komisja Turystyki Górskiej Zarządu Głównego
Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego
© Wszelkie prawa zastrzeżone.