Sympozjum Konkurs wydawnictw o górach 2019 Aktualności, ogłoszenia Kalendarz

Sympozjum Sudeckie 16-17.11.2019

W związku ze zbliżającym się zakończeniem terminu rejestracji uczestników Sympozjum Sudeckiego "Ziemia Kłodzka w kulturze, architekturze i przyrodzie", które odbędzie się w dniach 16-17 listopada 2019 r. w hotelu "Metro" w Boguszynie k/Kłodzka, w imieniu organizatorów, informujemy, że istnieje jeszcze możliwość wzięcia udziału w dwóch wariantach:

58. Zlot Sudeckich Przodowników Turystyki Górskiej

Komisja Turystyki Górskiej ZG PTTK, Oddziałowa Komisja Turystyki Górskiej O/PTTK „Ziemi Kłodzkiej“ w Kłodzku oraz Kłodzkie Koło PTTK zapraszają na 58. Ogólnopolski Zlot Sudeckich Przodowników Turystyki Górskiej PTTK, który odbędzie się w Górach Stołowych, w DW Szczelinka w Pasterce w terminie 18-20 października 2019 roku.

Szczegółowe informacje o Zlocie zawarte są na w poniższych plikach:

- Regulamin Zlotu
- Karta zgłoszenia pdf

50. Ogólnopolski Jubileuszowy Zlot Przodowników TG PTTK

Komisja Turystyki Górskiej ZG PTTK oraz Oddział PTTK Łucznik w Radomiu zapraszają na 50. Ogólnopolski Jubileuszowy Zlot Przodowników TG PTTK, który odbędzie się w dniach 6-8 września 2019 r. w Gliczarowie Górnym.

4. Ogólnopolski Zlot Zdobywców i Sympatyków GOT PTTK
im. Przemka Jończyka

Komisja Turystyki Górskiej ZG PTTK, Klub Turystyki Górskiej „DIABLAK” im. płk. Tadeusza Korniłowicza oraz Oddział Wojskowy PTTK im. gen. Józefa Bema w Krakowie zapraszają na 4. Ogólnopolski Zlot Zdobywców i Sympatyków GOT PTTK im. Przemka Jończyka „Beskid Sądecki – Jaworzyna Krynicka 2019”, który odbędzie się w dniach 21-22 września 2019 r. w Ośrodku Wypoczynkowym „Gromada” w Krynicy Zdrój - Czarny Potok.

XXXIX Ogólnopolski Zlot Klubów Górskich PTTK „Pstrągowa 2019”

Komisja Turystyki Górskiej ZG PTTK, Klub Turystyki Górskiej PTTK w Rzeszowie oraz Oddział PTTK w Rzeszowie zapraszają na XXXIX OGÓLNOPOLSKI ZLOT KLUBÓW GÓRSKICH PTTK „PSTRĄGOWA 2019”, który odbędzie się w Pstrągowej na Pogórzu Strzyżowskim w terminie 23-26 maja 2019 roku.

Szczegółowe informacje o Zlocie zawarte są w poniższych plikach:

- Regulamin Zlotu
- Karta zgłoszenia pdf