Idziesz w góry? Przeczytaj! Konkurs wydawnictw o górach 2021 Aktualności, ogłoszenia Kalendarz

Egzaminy PTG

Egzamin PTG w Rzeszowie

Podkarpacka Komisja Egzaminacyjna d.s. Przodowników Turystyki Górskiej zaprasza na egzaminy dla kandydatów na Przodowników Turystyki Górskiej i Przodowników rozszerzających swoje uprawnienia, które odbędą się 04.03.2020 r. (środa) o godzinie 17.00 w siedzibie Oddziału PTTK w Rzeszowie, ul. Matejki 2 – I piętro sala konferencyjna.

Egzamin PTG w Gdańsku - 27.03.2020

Komisja Egzaminacyjna d.s. Przodowników Turystyki Górskiej przy Pomorskiej Komisji Turystyki Górskiej PTTK w Gdańsku zaprasza na egzaminy dla kandydatów na Przodowników Turystyki Górskiej i Przodowników rozszerzających swoje uprawnienia, które odbędą się 27.03.2020 r. (piątek) o godzinie 17.00 w siedzibie Oddziału Regionalnego PTTK Gdańsk, ul. Ogarna 72 (Krowia Brama).

Egzamin PTG w Warszawie - 2 grudnia 2019

Komisja Egzaminacyjna ds. PTG w Warszawie ma przyjemność zaprosić przedstawicieli KTG ZG oraz Kolegów przodowników i kandydatów na egzamin dla kandydatów oraz na rozszerzenie uprawnień Przodowników Turystyki Górskiej w tegorocznej sesji jesiennej, który odbędzie się w dniu 2 grudnia 2019 o godzinie 16.00 w siedzibie ZG PTTK w Warszawie przy ulicy Senatorskiej 11.

Egzamin PTG w Warszawie - 3 czerwca 2019

Komisja Egzaminacyjna ds. PTG w Warszawie ma przyjemność zaprosić przedstawicieli KTG ZG oraz Kolegów przodowników i kandydatów na egzamin dla kandydatów oraz na rozszerzenie uprawnień Przodowników Turystyki Górskiej w tegorocznej sesji wiosennej, który odbędzie się w dniu 3 czerwca 2019 o godzinie 16.00 w siedzibie ZG PTTK w Warszawie przy ulicy Senatorskiej 11.

Egzaminy PTG w Bielsku-Białej

Regionalna Komisja Egzaminacyjna ds. Przodowników Turystyki Górskiej PTTK w Bielsku-Białej uprzejmie informuje, że egzaminy na uprawnienia i poszerzenie uprawnień Przodownika Turystyki Górskiej PTTK w 2019 roku odbędą się w następujących terminach:

-12 kwietnia 2019 r. (piątek) o godz. 15:30
-18 października 2019 r. (piątek) o godz. 15:30

Posiedzenia Komisji odbywają się w Domu Wycieczkowym PTTK w Bielsku–Białej przy ul. Krasińskiego 38