Konkurs wydawnictw o górach 2019 100. Rocznica odzyskania niepodległości Kalendarz
Aktualności, ogłoszenia Relacje, wspomnienia Archiwum

Egzaminy PTG

Egzamin PTG w Warszawie - 3 czerwca 2019

Komisja Egzaminacyjna ds. PTG w Warszawie ma przyjemność zaprosić przedstawicieli KTG ZG oraz Kolegów przodowników i kandydatów na egzamin dla kandydatów oraz na rozszerzenie uprawnień Przodowników Turystyki Górskiej w tegorocznej sesji wiosennej, który odbędzie się w dniu 3 czerwca 2019 o godzinie 16.00 w siedzibie ZG PTTK w Warszawie przy ulicy Senatorskiej 11.

Egzaminy PTG w Bielsku-Białej

Regionalna Komisja Egzaminacyjna ds. Przodowników Turystyki Górskiej PTTK w Bielsku-Białej uprzejmie informuje, że egzaminy na uprawnienia i poszerzenie uprawnień Przodownika Turystyki Górskiej PTTK w 2019 roku odbędą się w następujących terminach:

-12 kwietnia 2019 r. (piątek) o godz. 15:30
-18 października 2019 r. (piątek) o godz. 15:30

Posiedzenia Komisji odbywają się w Domu Wycieczkowym PTTK w Bielsku–Białej przy ul. Krasińskiego 38

Egzamin PTG w Nowym Sączu – 26 kwietnia 2019

Regionalna Komisja Egzaminacyjna ds. Przodowników Turystyki Górskiej PTTK w Nowym Sączu uprzejmie informuje, że egzamin na uprawnienia i poszerzenie uprawnień Przodownika Turystyki Górskiej PTTK odbędzie się dnia 26 kwietnia 2019 r. (tj. piątek) o godz. 16:00 w budynku PTTK Oddział PTTK „Beskid” w Nowym Sączu, Rynek 9.

Komunikat Komisji Egzaminacyjnej ds. PTG w Poznaniu

Regionalna Komisja Egzaminacyjna ds. PTG PTTK w Poznaniu informuje, że egzaminy na nadanie i rozszerzenie uprawnień PTG w 2019 roku odbędą się w Osiedlowym Domu Kultury „Jagiellonka” (os. Jagiellońskie 120) w Poznaniu w następujących terminach:

Komunikat Regionalnej Komisji Egzaminacyjnej d/s PTG przy COTG PTTK w Krakowie

Komisja ustaliła n/w terminy egzaminów na uprawnienia i poszerzenie uprawnień Przodownika Turystyki Górskiej PTTK w roku 2019:

15 kwietnia, 13 maja, 14 października, 18 listopada