100. Rocznica odzyskania niepodległości Aktualności, ogłoszenia Archiwum Kalendarz

Egzaminy PTG

Egzamin PTG w Nowym Sączu – 16 listopada 2018

Międzyoddziałowa Komisja Egzaminacyjna ds. Przodowników Turystyki Górskiej PTTK w Nowym Sączu informuje, że egzamin na uprawnienia i poszerzenie uprawnień Przodownika Turystyki Górskiej PTTK odbędzie się dnia 16 listopada 2018 r. (tj. piątek) o godz. 16:00 w siedzibie Oddziału PTTK „Beskid” w Nowym Sączu, Rynek 9.

Egzamin PTG w Warszawie - 4 czerwca 2018

Komisja Egzaminacyjna ds. PTG w Warszawie ma przyjemność zaprosić przedstawicieli KTG ZG oraz Kolegów przodowników i kandydatów na egzamin dla kandydatów oraz na rozszerzenie uprawnień Przodowników Turystyki Górskiej w tegorocznej sesji wiosennej, który odbędzie się w dniu 4 czerwca 2018 o godzinie 16.00 w siedzibie ZG PTTK w Warszawie przy ulicy Senatorskiej 11.

Komunikat Dolnośląskiej Komisji Egzaminacyjnej ds. PTG

Dolnośląska Komisja Egzaminacyjna ds. Przodowników Turystyki Górskiej ustaliła terminy egzaminów w latach 2018-2021. Szczegółowe informacje dostępne są poniższym dokumencie: Egzaminy PTG

Komunikat Komisji Egzaminacyjnej ds. PTG w Poznaniu

Komisja ustaliła n/w terminy egzaminów na uprawnienia i poszerzenie uprawnień Przodownika Turystyki Górskiej PTTK w roku 2018.

Komunikat Komisji Egzaminacyjnej ds. PTG w Bielsku-Białej 2018

Regionalna Komisja Egzaminacyjna d/s Przodowników Turystyki Górskiej w Bielsku-Białej ustaliła następujące terminy posiedzeń Komisji w 2018 roku:

Posiedzenia Komisji odbywają się w Domu Wycieczkowym PTTK ul. Krasińskiego 38, 43-300 Bielsko-Biała.