Egzaminy PTG

Egzamin PTG w Toruniu - 20 kwietnia 2017

Najbliższy egzamin na przodownika TG oraz rozszerzenia uprawnień odbędzie się w Toruniu w czwartek 20 kwietnia 2017 w klubowej piwnicy Domu Dialogu Społecznego przy ul. Łaziennej 22 (na wprost prezbiterium katedry). Papierowe wnioski proszę przysyłać na adres Andrzej Hermann, ul. św. Józefa 7F/40, 87-100 Toruń do 18 kwietnia bm.

Egzamin PTG w Opolu - 27 kwietnia 2017 r.

Komisja ustaliła termin egzaminu na uprawnienia i poszerzenie uprawnień Przodownika Turystyki Górskiej PTTK.

Egzamin odbędzie się 27 kwietnia 2017 r. o godzinie 16:30 w siedzibie Oddziału Regionalnego Śląska Opolskiego PTTK w Opolu przy Ul. Barlickiego 2.

Komunikat Komisji Egzaminacyjnej ds. PTG w Tarnowie

Egzamin odbędzie się 23 marca 2017 r. (czwartek) w Oddziale PTTK „Ziemi Tarnowskiej” w Tarnowie przy Ul. Żydowskiej 20 o godzinie 16:00.

Komunikat Komisji Egzaminacyjnej ds. PTG w Bielsku-Białej 2017

Regionalna Komisja Egzaminacyjna d/s Przodowników Turystyki Górskiej w Bielsku-Białej ustaliła następujące terminy posiedzeń Komisji w 2017 roku:

Posiedzenia Komisji odbywają się w Domu Wycieczkowym PTTK ul. Krasińskiego 38, 43-300 Bielsko-Biała.

Komunikat Komisji Egzaminacyjnej ds. PTG w Poznaniu

Regionalna Komisja Egzaminacyjna ds. PTG PTTK w Poznaniu ustaliła następujące terminy egzaminów na nadanie i rozszerzenie uprawnień PTG w 2017 roku: