Idziesz w góry? Przeczytaj! Sympozjum Konkurs wydawnictw o górach 2021 Aktualności, ogłoszenia Kalendarz

Egzaminy PTG

Egzamin PTG w Poznaniu

Regionalna Komisja Egzaminacyjna ds. PTG PTTK w Poznaniu informuje, że egzamin na nadanie i rozszerzenie uprawnień PTG odbędzie się 17 listopada 2021 (środa) o godz. 16:00. Miejsce egzaminu zostanie uzgodnione bezpośrednio z Kandydatami.

Egzamin PTG w Rzeszowie

Podkarpacka Komisja Egzaminacyjna d.s. Przodowników Turystyki Górskiej zaprasza na egzaminy dla kandydatów na Przodowników Turystyki Górskiej i Przodowników rozszerzających swoje uprawnienia, które odbędą się 20.10.2021 r. (środa) o godzinie 16.00 w siedzibie Oddziału PTTK w Rzeszowie, ul. Matejki 2 – I piętro sala konferencyjna.

Egzaminy PTG w 2021 r. w Krakowie

Wobec złagodzenia warunków organizacji spotkań Komisja wznawia działalność i ustala n/w terminy egzaminów na uprawnienia i poszerzenie uprawnień Przodownika Turystyki Górskiej PTTK w roku 2021:

12 października, 8 listopada

Komunikat Regionalnej Komisji Egzaminacyjnej PTG w Warszawie

Komisja Egzaminacyjna ds. PTG w Warszawie w związku z utrzymującym się zagrożeniem infekcją informuje przedstawicieli KTG ZG oraz Kolegów przodowników i kandydatów na Przodowników Turystyki Górskiej, że egzamin w sesji wiosennej 2021 nie odbędzie się.

Komunikat Regionalnej Komisji Egzaminacyjnej PTG w Opolu

Komisja Egzaminacyjna ds. PTG w Opolu uprzejmie informuje, że egzamin dla kandydatów na PTG i przodowników pragnących rozszerzyć uprawnienia, planowany w dniach 12-22 listopada 2020 r., organizowany przez Komisję Turystyki Górskiej działającą przy PTTK – oddział Regionalny Śląska Opolskiego w Opolu, ul. Barlickiego 2a zostaje odwołany z powodu zagrożenia epidemiologicznego COVID–19 i wprowadzonych przed rząd ograniczeń dot. zgromadzeń.