o górach - 2017 r.

Egzaminy PTG

Komunikat Komisji Egzaminacyjnej ds. PTG w Poznaniu

Komisja ustaliła n/w terminy egzaminów na uprawnienia i poszerzenie uprawnień Przodownika Turystyki Górskiej PTTK w roku 2018.

Komunikat Komisji Egzaminacyjnej ds. PTG w Bielsku-Białej 2018

Regionalna Komisja Egzaminacyjna d/s Przodowników Turystyki Górskiej w Bielsku-Białej ustaliła następujące terminy posiedzeń Komisji w 2018 roku:

Posiedzenia Komisji odbywają się w Domu Wycieczkowym PTTK ul. Krasińskiego 38, 43-300 Bielsko-Biała.

Komunikat Regionalnej Komisji Egzaminacyjnej d/s PTG w Krakowie

Komisja ustaliła n/w terminy egzaminów na uprawnienia i poszerzenie uprawnień Przodownika Turystyki Górskiej PTTK w roku 2018: 16 kwiecień, 14 maj, 8 październik, 12 listopad.

Egzaminy odbywają się w w Centralnym Ośrodku Turystyki Górskiej PTTK w Krakowie przy ul. Jagiellońskiej 6 - I piętro pokój nr. 5 od godz. 17.00

Wnioski o mianowanie na drukach zatwierdzonych przez Komisje Turystyki Górskiej ZG PTTK (do pobrania ze strony internetowej KTG ZG PTTK) należy składać w sekretariacie COTG adres jw najpóźniej na 7 dni przed terminem w którym zainteresowany/na chce przystąpić do egzaminu.

Warunkiem dopuszczenia do egzaminu jest spełnienie warunków określonych w Regulaminie Przodownika Turystyki Górskiej PTTK zamieszczonym na stronie internetowej Komisji Turystyki Górskiej ZG PTTK.

Przewodniczący Komisji
Marian Garus

Egzamin PTG w Warszawie - 27 listopada 2017

Komisja Egzaminacyjna ds. PTG w Warszawie ma przyjemność zaprosić przedstawicieli KTG ZG oraz Kolegów przodowników i kandydatów na egzamin dla kandydatów oraz na rozszerzenie uprawnień przodowników TG, który odbędzie się w dniu 27 listopada 2017 r. o godzinie 16.00 w siedzibie ZG PTTK w Warszawie przy ulicy Senatorskiej 11.

Komunikat Regionalnej Komisji Egz. d/s. PTG w Nowym Sączu

Regionalna Komisja Egzaminacyjna ds. Przodowników Turystyki Górskiej w Nowym Sączu informuje, że egzamin na Przodownika GOT lub rozszerzenie uprawnień Przodownika odbędzie się dnia 20 października 2017 r. / piątek/ o godz. 16.00 w budynku Oddziału PTTK „Beskid” w Nowym Sączu, Rynek 9.