Komisja Turystyki Górskiej
Wyszukiwarka strony KTG ZG PTTK - wpisz szukany wyraz

Sympozjum
KTG ZG PTTK
Konkurs wydawnictw
Aktualności, ogłoszenia Archiwum Kalendarz
KTG ZG PTTK
Relacje, wspomnienia
Górska Odznaka Turystyczna PTTK Regulamin GOT PTTK Wyniki akcji GOT PTTK Lista TRW GOT PTTK Informacje dla
TRW GOT PTTK

Przodownicy Turystyki Górskiej PTTK Spis PTG PTTK Egzaminy PTG PTTK
Znakowanie szlaków Znakarze Szlaków
Komisja Turystyki
Górskiej ZG PTTK
Skład Komisji Dokumenty Komisji Podkomisje i
Delegatury KTG ZG PTTK
Kontakt z Komisją Wyróżnienia Komisji
Podkomisja Klubów
Górskich KTG ZG PTTK
Informacje Podkomisji Lista Klubów Górskich
Podkomisja Programowa
KTG ZG PTTK
110-lecie Orlej Perci Ośrodki Historii
Turystyki Górskiej
Ratownictwo w górach
- TOPR i GOPR

Dekalog turysty górskiego Vademecum turysty górskiego
Linki Uwagi o szlakach

Egzaminy PTG

Komunikat Regionalnej Komisji Egzaminacyjnej d/s PTG w Krakowie

Komisja ustaliła n/w terminy egzaminów na uprawnienia i poszerzenie uprawnień Przodownika Turystyki Górskiej PTTK w roku 2017: 10 kwiecień, 15 maj, 9 październik, 13 listopad.

Egzaminy odbywają się w w Centralnym Ośrodku Turystyki Górskiej PTTK w Krakowie przy ul. Jagiellońskiej 6 - I piętro pokój nr. 5 od godz. 17.00

Wnioski o mianowanie na drukach zatwierdzonych przez Komisje Turystyki Górskiej ZG PTTK (do pobrania ze strony internetowej KTG ZG PTTK) należy składać w sekretariacie COTG adres jw najpóźniej na 7 dni przed terminem w którym zainteresowany/na chce przystąpić do egzaminu.

Warunkiem dopuszczenia do egzaminu jest spełnienie warunków określonych w Regulaminie Przodownika Turystyki Górskiej PTTK zamieszczonym na stronie internetowej Komisji Turystyki Górskiej ZG PTTK.

Przewodniczący Komisji
Marian GarusEgzamin PTG w Warszawie - 5 grudnia 2016

Komisja Egzaminacyjna ds. PTG w Warszawie ma przyjemność zaprosić przedstawicieli KTG ZG oraz Kolegów przodowników i kandydatów na egzamin dla kandydatów oraz na rozszerzenie uprawnień przodowników TG w tegorocznej sesji wiosennej, który odbędzie się w dniu 5 grudnia 2016 r. o godzinie 16.00 w siedzibie ZG PTTK w Warszawie przy ulicy Senatorskiej 11.

więcej

Egzamin PTG w Grudziądzu - 22.06.2016 r.

Regionalna Komisja Egzaminacyjna ds. Przodowników Turystyki Górskiej w Toruniu, pod Przewodn. Kol. Andrzeja Hermanna, wyznaczyła termin egzaminu na Przodownika GOT lub rozszerzenie uprawnień Przodownika TG.
Odbędzie się on dnia 22 czerwca 2016 r. (środa) o godz. 16.00 w siedzibie Miejskiej Informacji Turystycznej w Grudziądzu, w tzw. # Room w Rynku Starego Miasta nr 3.Egzamin PTG w Warszawie - 6 czerwca 2016

Komisja Egzaminacyjna ds. PTG w Warszawie ma przyjemność zaprosić przedstawicieli KTG ZG oraz Kolegów przodowników i kandydatów na egzamin dla kandydatów oraz na rozszerzenie uprawnień przodowników TG w tegorocznej sesji wiosennej, który odbędzie się w dniu 6 czerwca 2016 r. o godzinie 16.00 w siedzibie ZG PTTK w Warszawie przy ulicy Senatorskiej 11.

więcej

Komunikat Regionalnej Komisji Egz. d/s. PTG w Nowym Sączu

Regionalna Komisja Egzaminacyjna ds. Przodowników Turystyki Górskiej w Nowym Sączu informuje, że egzamin na Przodownika GOT lub rozszerzenie uprawnień Przodownika odbędzie się dnia 15 kwietnia 2016 r. / piątek/ o godz. 16.00 w budynku Oddziału PTTK „Beskid” w Nowym Sączu, Rynek 9.

więcej

poprzednie
Komisja Turystyki Górskiej Zarządu Głównego
Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego
© Wszelkie prawa zastrzeżone.