Sympozjum
Konkurs wydawnictw

Egzaminy PTG

Komunikat Regionalnej Komisji Egzaminacyjnej d/s PTG w Krakowie

Komisja ustaliła n/w terminy egzaminów na uprawnienia i poszerzenie uprawnień Przodownika Turystyki Górskiej PTTK w roku 2017: 10 kwiecień, 15 maj, 9 październik, 13 listopad.

Egzaminy odbywają się w w Centralnym Ośrodku Turystyki Górskiej PTTK w Krakowie przy ul. Jagiellońskiej 6 - I piętro pokój nr. 5 od godz. 17.00

Wnioski o mianowanie na drukach zatwierdzonych przez Komisje Turystyki Górskiej ZG PTTK (do pobrania ze strony internetowej KTG ZG PTTK) należy składać w sekretariacie COTG adres jw najpóźniej na 7 dni przed terminem w którym zainteresowany/na chce przystąpić do egzaminu.

Warunkiem dopuszczenia do egzaminu jest spełnienie warunków określonych w Regulaminie Przodownika Turystyki Górskiej PTTK zamieszczonym na stronie internetowej Komisji Turystyki Górskiej ZG PTTK.

Przewodniczący Komisji
Marian Garus

Egzamin PTG w Warszawie - 5 grudnia 2016

Komisja Egzaminacyjna ds. PTG w Warszawie ma przyjemność zaprosić przedstawicieli KTG ZG oraz Kolegów przodowników i kandydatów na egzamin dla kandydatów oraz na rozszerzenie uprawnień przodowników TG w tegorocznej sesji wiosennej, który odbędzie się w dniu 5 grudnia 2016 r. o godzinie 16.00 w siedzibie ZG PTTK w Warszawie przy ulicy Senatorskiej 11.

Egzamin PTG w Grudziądzu - 22.06.2016 r.

Regionalna Komisja Egzaminacyjna ds. Przodowników Turystyki Górskiej w Toruniu, pod Przewodn. Kol. Andrzeja Hermanna, wyznaczyła termin egzaminu na Przodownika GOT lub rozszerzenie uprawnień Przodownika TG.
Odbędzie się on dnia 22 czerwca 2016 r. (środa) o godz. 16.00 w siedzibie Miejskiej Informacji Turystycznej w Grudziądzu, w tzw. # Room w Rynku Starego Miasta nr 3.

Egzamin PTG w Warszawie - 6 czerwca 2016

Komisja Egzaminacyjna ds. PTG w Warszawie ma przyjemność zaprosić przedstawicieli KTG ZG oraz Kolegów przodowników i kandydatów na egzamin dla kandydatów oraz na rozszerzenie uprawnień przodowników TG w tegorocznej sesji wiosennej, który odbędzie się w dniu 6 czerwca 2016 r. o godzinie 16.00 w siedzibie ZG PTTK w Warszawie przy ulicy Senatorskiej 11.

Komunikat Regionalnej Komisji Egz. d/s. PTG w Nowym Sączu

Regionalna Komisja Egzaminacyjna ds. Przodowników Turystyki Górskiej w Nowym Sączu informuje, że egzamin na Przodownika GOT lub rozszerzenie uprawnień Przodownika odbędzie się dnia 15 kwietnia 2016 r. / piątek/ o godz. 16.00 w budynku Oddziału PTTK „Beskid” w Nowym Sączu, Rynek 9.