Sympozjum
Konkurs wydawnictw

III Sympozjum Sudeckie - „Karkonosze i nie tylko”

W dniu 8 listopada 2014 r. w Książnicy Karkonoskiej w Jeleniej Górze odbyło się III Sympozjum sudeckie „Karkonosze i nie tylko”. Organizatorem spotkania przeznaczonego przede wszystkim dla górskiej kadry PTTK była Delegatura Sudecka Komisji Turystyki Górskiej Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego oraz Komisja Krajoznawcza Oddziału PTTK „Sudety Zachodnie” w Jeleniej Górze. Oczywiście udział w imprezie mógł wziąć każdy zainteresowany. I, jak się okazało, chętnych było tak dużo, że sala obliczona na siedemdziesiąt miejsc zapełniła się całkowicie. Bezpośrednim organizatorem Sympozjum był piszący te słowa, który zaprosił prelegentów gwarantujących, dzięki swojej wiedzy, odpowiedni poziom prezentowanych tematów.

Relacja z Krajowej Konferencji 2014

Krajowa Konferencja Aktywu Turystyki Górskiej PTTK w Mokrzeszowie 2014 widziana z Sudetów

Krajowa Konferencja w Mokrzeszowie

Krajowa Konferencja Aktywu Turystyki Górskiej PTTK - 2014

Krajowa Konferencj odbywa się w Mokrzeszowie, w drodze wyborów w pierwszym dniu Konferencji został wybrany nowy skład Komisji Turystyki Górskiej ZG PTTK

44. Ogólnopolski Zlot Przodowników Turystyki Górskiej PTTK - suplement foto

W uzupełnieniu poprzedniej informacji publikujemy link do galerii foto kolegi Bogdana Stempkowskiego"
44 Zlot PTG "Przemyśl" - galeria

Relacja z 52 Zlotu Sudeckich PTG - Żary 2013

Zamieszczamy link do relacji opracowanej przez Ryszarda Bącala ze zlotu w Żarach, formacie pdf umieszczoną na stronach oddziału PTTK w Zarach. Poniżej linku, tekst wstępu relacji Ryszarda.

52 Zlot Sudecki Przodowników Turystyki Górskiej PTTK "Żary 2013" - relacja

W dniach 18 do 20 października 2013 r w Żarach, odbywał się 52 Ogólnopolski Zlot Sudeckich Przodowników Turystyki Górskiej PTTK. Po raz pierwszy w historii tych zlotów odbył on się w dość dużej odległości od gór, jednakże nie stanowiło to przeszkody dla prawdziwych miłośników turystyki górskiej, którzy z różnych stron kraju, zjechali się na zlot.