Idziesz w góry? Przeczytaj! Sympozjum Konkurs wydawnictw o górach 2020 Aktualności, ogłoszenia Kalendarz

Aktualności, ogłoszenia

Odwołany 5. Ogólnopolski Zlot Zdobywców i Sympatyków GOT PTTK im. Przemka Jończyka

Uprzejmie informujemy, że w związku z aktualną sytuacją epidemiczną w Polsce, planowany na wrzesień, 5. Ogólnopolski Zlot Zdobywców i Sympatyków GOT PTTK im. Przemka Jończyka został ODWOŁANY.

Odwołany 51. Ogólnopolski Zlot PTG PTTK

Uprzejmie informujemy, że w związku z aktualną sytuacją epidemiczną w Polsce, planowany na początku września w Górach Świętokrzyskich, 51. Ogólnopolski Zlot Przodowników TG PTTK został ODWOŁANY.

Harmonogram wznawiania pracy schronisk tatrzańskich PTTK

Zamieszczamy poniżej krótki komunikat Spółki Schroniska i Hotele PTTK „Karpaty”

W nawiązaniu do wytycznych dla funkcjonowania hoteli/ obiektów/ pensjonatów w trakcie epidemii COVID-19 w Polsce, uprzejmie informujemy, że po 04 maja 2020 r. wznawiają także działalność w ograniczonym zakresie schroniska górskie PTTK.

Śp. Konrad Bielecki

Z wielkim żalem informujemy, że zmarł Członek Honorowy PTTK, Honorowy Przodownik Turystyki Górskiej – KONRAD BIELECKI.

Jako członek Komisji Turystyki Pieszej ZG PTTK, również jako jej wiceprzewodniczący, przez wiele lat współpracował z Komisją Turystyki Górskiej, w szczególności w zakresie znakowania szlaków turystycznych.

Kolejny, 83. tom Wierchów już w sprzedaży

Z radością informujemy, że ukazał się kolejny, 83. tom Wierchów!

Ponadto pragniemy przypomnieć, że w sklepie COTG (link poniżej) można nabywać Wierchy w wersji papierowej, a niektóre tomy również w wersji e-book (pdf).

sklepcotg.pttk.pl

Śp. Jacek Gołębiowski

Z wielkim żalem informujemy, że 23 grudnia 2019 roku zmarł jeden z naszych Kolegów i dla wielu Przyjaciel – JACEK GOŁĘBIOWSKI, Kustosz Bieszczadzkiego Ośrodka Historii Turystyki Górskiej „Zielony Domek” w Ustrzykach Górnych, członek Podkomisji Klubów Górskich KTG ZG PTTK, Honorowy Przodownik Turystyki Górskiej, kawaler Medalu KTG, Przewodniczący TRW przy „Zielonym Domku”…. i tak by można wymieniać bez końca.

Ukazał się nowy tom Wierchów

Z radością informujemy, że ukazał się kolejny, 82. tom Wierchów!

Ponadto pragniemy przypomnieć, że w sklepie COTG (link poniżej) można nabywać Wierchy w wersji papierowej, a ostatnie dwa tomy również w wersji e-book (pdf).

sklepcotg.pttk.pl

Europejskie Dni Zimowej Turystyki Pieszej w St. Johann in Tirol

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z propozycją imprezy Europejskie Dni Zimowej Turystyki Pieszej, która odbędzie się w terminie 5-8 marca 2020 roku w St. Johann in Tirol, którą kieruje do wszystkich członków PTTK Europejski Związek Wędrownictwa (ERA-EWV-FERP).

Szczegółowe informacje o Zlocie zawarte są na w poniższych plikach:

- Wersja polskojęzyczna
- Wersja anglojęzyczna