Konkurs wydawnictw o górach 100. Rocznica odzyskania niepodległości Kalendarz

Aktualności, ogłoszenia

4. Ogólnopolski Zlot Zdobywców i Sympatyków GOT PTTK
im. Przemka Jończyka

Komisja Turystyki Górskiej ZG PTTK, Klub Turystyki Górskiej „DIABLAK” im. płk. Tadeusza Korniłowicza oraz Oddział Wojskowy PTTK im. gen. Józefa Bema w Krakowie zapraszają na 4. Ogólnopolski Zlot Zdobywców i Sympatyków GOT PTTK im. Przemka Jończyka „Beskid Sądecki – Jaworzyna Krynicka 2019”, który odbędzie się w dniach 21-22 września 2019 r. w Ośrodku Wypoczynkowym „Gromada” w Krynicy Zdrój - Czarny Potok.

XXXIX Ogólnopolski Zlot Klubów Górskich PTTK „Pstrągowa 2019”

Komisja Turystyki Górskiej ZG PTTK, Klub Turystyki Górskiej PTTK w Rzeszowie oraz Oddział PTTK w Rzeszowie zapraszają na XXXIX OGÓLNOPOLSKI ZLOT KLUBÓW GÓRSKICH PTTK „PSTRĄGOWA 2019”, który odbędzie się w Pstrągowej na Pogórzu Strzyżowskim w terminie 23-26 maja 2019 roku.

Szczegółowe informacje o Zlocie zawarte są w poniższych plikach:

- Regulamin Zlotu
- Karta zgłoszenia pdf
- Karta zgłoszenia docx

Kurs znakarzy szlaków górskich 2019

Komisja Turystyki Górskiej ZG PTTK wraz z Oddziałem PTTK „Sudety Zachodnie” w Jeleniej Górze organizują w dniach 12-13-14.04.2019 r. kurs na uprawnienia znakarza szlaków górskich z bazą w pałacu Bukowiec koło Kowar, w siedzibie Związku Gmin Karkonoskich.

Wzór sprawozdania dla TRW GOT

W dniu 24.06.2017 r. KTG ZG PTTK wprowadziła wzór arkusza weryfikacyjnego GOT dla Terenowych Referatów Weryfikacyjnych GOT PTTK (uchwała nr 58/XIX/2017). W związku z powyższym prosimy wszystkie TRW GOT o przesyłania sprawozdań rocznych zgodnie z przyjętym wzorem.