Idziesz w góry? Przeczytaj! Sympozjum Konkurs wydawnictw o górach 2021 Aktualności, ogłoszenia Kalendarz

Aktualności, ogłoszenia

Komunikat organizatorów Zlotu Klubów Górskich

Poniżej zamieszczamy ostatni komunikat Prezesa Klubu Górskiego "GRAŃ" - organizatora tegorocznego Ogólnopolskiego Zlotu Klubów Górskich w Wiśle:

Witam serdecznie po dłuższej przerwie.

Przez nadal trwającą sytuację pandemiczną w kraju po raz kolejny Komisja Turystyki Górskiej, Podkomisja Klubów Górskich, Oddział Poznański PTTK i bezpośredni organizator 40 Ogólnopolskiego Zlotu Klubów Górskich w Wiśle – poznański Klub Górski „GRAŃ” został zmuszony do podjęcia bardzo trudnej decyzji o ponownym, koniecznym przełożeniu terminu zlotu na:

23-26 września 2021 r.

Wszystkie pozostałe ustalenia Regulaminu Zlotu i jego harmonogram nie ulegną zmianie, a co bardzo ważne równie ceny w Ośrodku Geovity nie ulegną zmianie. W związku z tym nikt nie będzie narażony na wzrost kosztów zlotu. Jeżeli jednak inne jednostki przyczyniające się do świetności tego zlotu podniosą ceny, to wtedy zlot się odbędzie przy niewielkiej redukcji uświetniających go elementów.

Ze względu na zmiany formalne ponownie roześlę uaktualnione dokumenty zlotowe dla osób, które do tej pory jeszcze nie wysłały swojej Karty Zgłoszenia lub zastąpią inne osoby zmuszone do rezygnacji udziału w zlocie z innych powodów rodzinnych, zdrowotnych, czy zawodowych.

Przysłowiowym światełkiem w tunelu są szczepienia i mam nadzieję, że wszyscy lub prawie wszyscy będą do czasu zlotu zaszczepieni. Mam również nadzieję, że spotkamy się na zlocie przede wszystkim w dobrym zdrowiu, w radości, w spokoju i zachwycając się pięknem otaczających nas gór…

Pozdrawiam serdecznie,
Staszek Dankowski