Idziesz w góry? Przeczytaj! Sympozjum Konkurs wydawnictw o górach 2020 Aktualności, ogłoszenia Kalendarz

Egzaminy PTG

Komunikat Regionalnej Komisji Egzaminacyjnej PTG w Opolu

Komisja Egzaminacyjna ds. PTG w Opolu uprzejmie informuje, że egzamin dla kandydatów na PTG i przodowników pragnących rozszerzyć uprawnienia, planowany w dniach 12-22 listopada 2020 r., organizowany przez Komisję Turystyki Górskiej działającą przy PTTK – oddział Regionalny Śląska Opolskiego w Opolu, ul. Barlickiego 2a zostaje odwołany z powodu zagrożenia epidemiologicznego COVID–19 i wprowadzonych przed rząd ograniczeń dot. zgromadzeń.

Koleżanki i Kolegów, kandydatów i przodowników pragnących uzyskać czy rozszerzyć uprawnienia, zapraszam na planowany egzamin w sesji wiosennej 2021 r.

Informacja o terminie egzaminu zostanie zamieszczona w I kwartale 2021 r. na stronie internetowej PTTK ORSO w Opolu oraz na stronie KTG ZG PTTK.

Z turystycznym pozdrowieniem
Maria Mleczko-Król