Idziesz w góry? Przeczytaj! Sympozjum Konkurs wydawnictw o górach 2020 Aktualności, ogłoszenia Kalendarz

Aktualności, ogłoszenia

Śp. Andrzej Hermann

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 30 czerwca 2020 r. zmarł nasz Kolega śp. Andrzej Hermann.

Przodownik Turystyki Górskiej z uprawnieniami na wszystkie pasma, Przewodniczący Regionalnej Komisji Egzaminacyjnej PTG w województwie Kujawsko-Pomorskim. Członek Oddziału Uniwersyteckiego PTTK w Toruniu oraz Klubu TG "Karpaty". Był nie tylko doświadczonym Przodownikiem TG, ale także wybitnym krajoznawcą. Miał na koncie sporo niewielkich, ale interesujących publikacji krajoznawczych.

Uroczystości pogrzebowe miały miejsce 13 lipca (poniedziałek) - część pierwsza - uroczyste pożegnanie o godzinie 10:00 w Kaplicy Cmentarza Komunalnego w Toruniu, a następnie część druga - sam pochówek - na cmentarzu przy ulicy Ludwikowo 4 w Bydgoszczy.