Idziesz w góry? Przeczytaj! Sympozjum Konkurs wydawnictw o górach 2020 Aktualności, ogłoszenia Kalendarz

Aktualności, ogłoszenia

Zlot Klubów Górskich

Jak wszyscy doskonale wiedzą obecna pogarszająca się z dnia na dzień sytuacja pandemiczna w kraju po raz kolejny zmusza nas tzn. Komisję Turystyki Górskiej, Podkomisję Klubów, Oddział Poznański PTTK i bezpośredniego organizatora tegorocznego Zlotu Klubów Górskich - poznańskiego Klubu Górskiego „GRAŃ” do podjęcia trudnej, ale chyba jedynej słusznej decyzji mającej na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo i zdrowie uczestników jubileuszowego 40 Ogólnopolskiego Zlotu Klubów Górskich PTTK w Wiśle, o ponownym ale koniecznym przełożeniu terminu zlotu na:13-16 maja 2021 r.

Wszystkie pozostałe ustalenia Regulaminu Zlotu i jego harmonogram nie ulegają zmianie. Liczymy na zrozumienie i wyrozumiałość wszystkich Koleżanek i Kolegów oraz akceptację decyzji o kolejnej zmianie terminu zlotu.

W imieniu organizatorów – Staszek Dankowski, prezes K.G. „GRAŃ” skontaktuje się mailowo ze wszystkimi zgłoszonymi uczestnikami i uzgodni wszelkie szczegóły dalszej współpracy.

Przy okazji chciałbym poinformować, że lista klubów, oczekujących organizatorów naszych kolejnych zlotów, ulega tym samym przesunięciu o rok.

pozdrawiam serdecznie

Jacek T. Nowicki