Idziesz w góry? Przeczytaj! Sympozjum Konkurs wydawnictw o górach 2020 Aktualności, ogłoszenia Kalendarz

Aktualności, ogłoszenia

Śp. Wojciech Stankiewicz

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 1 czerwca 2020 r. w wieku niemalże 84 lat zmarł nasz Kolega i Przyjaciel śp. Wojciech Stankiewicz.

Członek Honorowy PTTK, Honorowy Przodownik Turystyki Górskiej, Przodownik Turystyki Pieszej i Kolarskiej. Członek KTG w latach 1977-2001, a w latach 1993-2001 Przewodniczący Podkomisji Klubów Górskich. Założyciel i przez ponad 25 lat Prezes Wielkopolskiego Klubu Przodowników Turystyki Górskiej w Poznaniu. Członek i założyciel Studenckiego Klubu Przewodników Górskich w Krakowie. Kustosz Bieszczadzkiego Ośrodka Historii Turystyki Górskiej „Zielony Domek” w Ustrzykach Górnych. Autor przewodników górskich po Bułgarii.

Można by wymieniać wiele wiele więcej….

Pogrzeb odbędzie się w czwartek, 4 czerwca 2020 r. o godz. 13:00 na cmentarzu przy ul. Lutyckiej w Poznaniu. Msza św. pogrzebowa w tym samym dniu o godz. 12:00 w kościele pw. św. Jana Vianneya przy ul. Podlaskiej 10 w Poznaniu.