Sympozjum Konkurs wydawnictw o górach 2019 Aktualności, ogłoszenia Kalendarz

Aktualności, ogłoszenia

Komunikat organizatorów Zlotu Klubów Górskich

Poniżej zamieszczam istotny komunikat Prezesa Klubu Górskiego "GRAŃ" - organizatora tegorocznego Ogólnopolskiego Zlotu Klubów Górskich w Wiśle

Po szóstym tygodniu wypełnione Karty Zgłoszeń po dokonaniu wpłaty przesłało do tej pory łącznie 50 osób z 9 klubów, czyli bez zmian, ale są jeszcze kluby, które nadal czekają na rozwiązanie tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji.

Odwołanie zlotu nie wchodzi w grę, odbędzie się z całą pewnością, ale termin został zmieniony, bo liczba zarażonych w Polsce niestety dalej rośnie…

Nowy i zaakceptowany termin to 24-27.09.2020, więc dalej działamy tak, jakby wszystko miało normalnie się odbyć w nowym terminie!

Ponieważ uczestnikom zlotu wiele terminów zawodowych i rodzinnych przepadło i będą je przekładać podobnie jak my, zwracam się z gorącą prośbą, żeby swoich innych koniecznych do realizacji zobowiązań nie przekładać na nasz termin 24-27.09.2020. i nie planować wtedy nic innego.

Im szybciej możemy planować, tym mniej będzie osób zmuszonych do rezygnacji z uczestnictwa w zlocie ze względu na zmianę terminu. Jeżeli jednak do ostatniej chwili komuś nie uda się przełożyć innych zobowiązań, to przypominam, że nie musi się bać ewentualnej straty, bo jeśli komuś w żaden sposób nie będzie pasował nowy, zmieniony termin, to otrzyma pełen zwrot wpłaconych pieniędzy.

Zatem wszystkie kluby, które wstrzymywały się do tej pory, mogą spokojnie dokonać odpowiednich wpłat i przesłać wypełnione Karty Zgłoszeń, a tym samym zapisać się na listę uczestników zlotu.

Ponawiam swoją obietnicę, że co tydzień, jak do tej pory, będę informował o aktualnej sytuacji związanej z organizacją zlotu.

Serdecznie pozdrawiam życząc wszystkim, aby Was i Wasze rodziny ominęły wszelkie smutne doświadczenia

Staszek Dankowski :-)

Dla przypomnienia, wszystkie informacje o Zlocie (jedynie już z nieaktualną datą) są dostępne w zakładce na naszej stronie: Zlot Klubów 2020