Komisja Turystyki Górskiej
Wyszukiwarka strony KTG ZG PTTK - wpisz szukany wyraz

Sympozjum Konkurs wydawnictw o górach 2019 Aktualności, ogłoszenia Kalendarz
KTG ZG PTTK
Relacje, wspomnienia Archiwum
Górska Odznaka Turystyczna PTTK Regulamin GOT PTTK Wyniki akcji GOT PTTK Lista TRW GOT PTTK Informacje dla
TRW GOT PTTK

Przodownicy Turystyki Górskiej PTTK Spis PTG PTTK Egzaminy PTG PTTK
Znakowanie szlaków Znakarze Szlaków
Komisja Turystyki
Górskiej ZG PTTK
Skład Komisji Dokumenty Komisji Podkomisje i
Delegatury KTG ZG PTTK
Kontakt z Komisją Wyróżnienia Komisji
Podkomisja Klubów
Górskich KTG ZG PTTK
Informacje Podkomisji Lista Klubów Górskich
Podkomisja Programowa
KTG ZG PTTK
Ośrodki Historii
Turystyki Górskiej
Ratownictwo w górach
- TOPR i GOPR

Vademecum turysty górskiego
Linki Uwagi o szlakach

Aktualności, ogłoszenia

Komunikat organizatorów Zlotu Klubów Górskich

Poniżej zamieszczam istotny komunikat Prezesa Klubu Górskiego "GRAŃ" - organizatora tegorocznego Ogólnopolskiego Zlotu Klubów Górskich w Wiśle

Po szóstym tygodniu wypełnione Karty Zgłoszeń po dokonaniu wpłaty przesłało do tej pory łącznie 50 osób z 9 klubów, czyli bez zmian, ale są jeszcze kluby, które nadal czekają na rozwiązanie tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji.

Odwołanie zlotu nie wchodzi w grę, odbędzie się z całą pewnością, ale termin został zmieniony, bo liczba zarażonych w Polsce niestety dalej rośnie…

Nowy i zaakceptowany termin to 24-27.09.2020, więc dalej działamy tak, jakby wszystko miało normalnie się odbyć w nowym terminie!

Ponieważ uczestnikom zlotu wiele terminów zawodowych i rodzinnych przepadło i będą je przekładać podobnie jak my, zwracam się z gorącą prośbą, żeby swoich innych koniecznych do realizacji zobowiązań nie przekładać na nasz termin 24-27.09.2020. i nie planować wtedy nic innego.

Im szybciej możemy planować, tym mniej będzie osób zmuszonych do rezygnacji z uczestnictwa w zlocie ze względu na zmianę terminu. Jeżeli jednak do ostatniej chwili komuś nie uda się przełożyć innych zobowiązań, to przypominam, że nie musi się bać ewentualnej straty, bo jeśli komuś w żaden sposób nie będzie pasował nowy, zmieniony termin, to otrzyma pełen zwrot wpłaconych pieniędzy.

Zatem wszystkie kluby, które wstrzymywały się do tej pory, mogą spokojnie dokonać odpowiednich wpłat i przesłać wypełnione Karty Zgłoszeń, a tym samym zapisać się na listę uczestników zlotu.

Ponawiam swoją obietnicę, że co tydzień, jak do tej pory, będę informował o aktualnej sytuacji związanej z organizacją zlotu.

Serdecznie pozdrawiam życząc wszystkim, aby Was i Wasze rodziny ominęły wszelkie smutne doświadczenia

Staszek Dankowski :-)Dla przypomnienia, wszystkie informacje o Zlocie (jedynie już z nieaktualną datą) są dostępne w zakładce na naszej stronie: Zlot Klubów 2020


Powrót
Komisja Turystyki Górskiej Zarządu Głównego
Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego
© Wszelkie prawa zastrzeżone.