Sympozjum Konkurs wydawnictw o górach 2019 100. Rocznica odzyskania niepodległości Kalendarz
Aktualności, ogłoszenia Relacje, wspomnienia Archiwum

Aktualności, ogłoszenia

Sympozjum Sudeckie 16-17.11.2019

W związku ze zbliżającym się zakończeniem terminu rejestracji uczestników Sympozjum Sudeckiego "Ziemia Kłodzka w kulturze, architekturze i przyrodzie", które odbędzie się w dniach 16-17 listopada 2019 r. w hotelu "Metro" w Boguszynie k/Kłodzka, w imieniu organizatorów, informujemy, że istnieje jeszcze możliwość wzięcia udziału w dwóch wariantach:

Wariant I: 120 zł (obejmuje: materiały z sympozjum, dwie wycieczki, 3 przerwy kawowe, przejazdy) - NIE obejmuje posiłków oraz publikacji po sympozjum.

Wariant II: 170 zł (obejmuje: materiały z sympozjum, dwie wycieczki, 3 przerwy kawowe, przejazdy, 2 obiady, NIE obejmuje publikacji po sympozjum).

Zgłoszenie ważne wyłącznie z wpłatą na konto Oddziału PTTK, najpóźniej do 8 listopada 2019 r.

Szczegółowy program Sympozjum będzie dostępny na naszej stronie: www.klodzko.pttk.pl