Sympozjum Konkurs wydawnictw o górach 2019 100. Rocznica odzyskania niepodległości Kalendarz
Aktualności, ogłoszenia Relacje, wspomnienia Archiwum

Wystawa 4. Międzynarodowego Konkursu „Najlepsze wydawnictwa o górach”

Centralny Ośrodek Turystyki Górskiej PTTK, Targi w Krakowie sp. z.o.o., Wydawnictwo „Karpaty” - Andrzej Łączyński zapraszają od 24 do 27 października 2019 roku na 23. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie do EXPO Kraków - Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego, ul. Galicyjska 9

Podczas Targów, na stoisku B68 będzie można obejrzeć wystawę 4. Międzynarodowego Konkursu „Najlepsze wydawnictwa o górach”. Na wystawie będzie około 100 wydawnictw o górach z kilku krajów i można ją obejrzeć w godzinach otwarcia 23. Międzynarodowych Targów Książki (w czwartek i niedzielę w godzinach 10 do 17, w piątek i sobotę w godzinach 10 do 19).

Informacje o targach książki znajdują się pod linkiem: www.ksiazka.krakow.pl

Zapraszamy również w dniu 25 października (piątek) o godzinie 12.00 do sali seminaryjnej „Lwów – B” na uroczyste ogłoszenie wyników 4. Międzynarodowego Konkursu „Najlepsze wydawnictwa o górach”.

Miłe upominki dla biorących udział w ogłoszeniu wyników!

Targi Książki