Sympozjum Konkurs wydawnictw o górach 2019 100. Rocznica odzyskania niepodległości Kalendarz
Aktualności, ogłoszenia Relacje, wspomnienia Archiwum

Sympozjum

Sympozjum BEZPIECZEŃSTWO I RATOWNICTWO W POLSKICH GÓRACH

Komisja Turystyki Górskiej ZG PTTK organizuje z okazji 110. rocznicy powstania (1909-2019) Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego Sympozjum „BEZPIECZEŃSTWO I RATOWNICTWO W POLSKICH GÓRACH”, na które zaprasza do Centralnego Ośrodka Turystyki Górskiej PTTK w Krakowie, ul. Jagiellońska 6 (I piętro – sala konferencyjna)

Sympozjum odbędzie się 7 grudnia 2019 roku (sobota) w godz.10-14 z następującym programem:

Zbigniew Ładygin (przewodnik tatrzański) - Powstanie i pierwszy okres działalności Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego

Jan Krzeptowski-Sabała (Tatrzański Park Narodowy) - Bezpieczeństwo ruchu turystycznego na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego – Światowego Rezerwatu Biosfery UNESCO

Adam Marasek (Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe) - Sprzęt ratowniczy i ekwipunek turysty górskiego (z pokazem sprzętu)

Panel z udziałem przedstawicieli grup GOPR z Sudetów, Beskidów i Bieszczadów

Wśród uczestników Sympozjum będą rozlosowane bezpłatne wydawnictwa o tematyce górskiej. Centralny Ośrodek Turystyki Górskiej PTTK będzie prowadził w dniu Sympozjum sprzedaż wydawnictw o tematyce górskiej.

Zapraszamy do Udziału!!!

Plakat Sympozjum