Sympozjum Konkurs wydawnictw o górach 100. Rocznica odzyskania niepodległości Aktualności, ogłoszenia Archiwum Kalendarz

Kurs Znakarza Szlaków Górskich 13-15.04.2018 r.

Delegatura Sudecka KTG ZG PTTK wraz z Oddziałem PTTK Ziemi Wałbrzyskiej w Wałbrzychu organizuje kurs na uprawnienia znakarza szlaków górskich w dniach: 13 - 15 kwietnia 2018 roku, z bazą w obiekcie "Zacisze Trzech Gór" w Jedlinie-Zdroju (Ul. Pokrzywianka 10).

Kurs odbędzie się tylko w przypadku udziału w nim co najmniej 15 zainteresowanych.Zgłoszenia wraz z załączonymi dokumentami (ankieta znakarza, 1 zdjęcie, rekomendacja Oddziału; potwierdzenie wpłaty) proszę przesyłać do dnia 29 marca 2018 roku na adres:

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze
Oddział Ziemi Wałbrzyskiej w Wałbrzychu
Ul. Konopnickiej 19
58-300 Wałbrzych

Koszt kursu wynosi 210,00 zł. Zainteresowanych proszę o wpłatę tej kwoty na konto Oddziału PTTK Ziemi Wałbrzyskiej w Wałbrzychu nr 22 1090 2271 0000 0005 8400 0507 z dopiskiem „Kurs znakarza szlaków górskich”. W ramach wpisowego uczestnicy otrzymują: 2 noclegi, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, obsługę instruktorską, materiały szkoleniowe.

Jednocześnie przypominam że znakarzem może zostać kandydat, który ukończył 18 lat, jest członkiem PTTK co najmniej 2 lata, posiada GOT PTTK co najmniej w stopniu małym srebrnym i posiada rekomendację macierzystego Oddziału PTTK administrującego górskimi szlakami turystycznymi.

Regulamin Znakarza Szlaków Górskich jest umieszczony na stronie internetowej KTG ZG PTTK w zakładce Znakarze szlaków.

Kierownikiem kursu jest Jacek Pielich; tel. 601576799 e-mail: jpielich@o2.pl