Sympozjum Konkurs wydawnictw o górach 100. Rocznica odzyskania niepodległości Aktualności, ogłoszenia Archiwum Kalendarz

Egzaminy PTG

Komunikat Komisji Egzaminacyjnej ds. PTG w Poznaniu

Komisja ustaliła n/w terminy egzaminów na uprawnienia i poszerzenie uprawnień Przodownika Turystyki Górskiej PTTK w roku 2018.

Wnioski o mianowanie przodownikiem lub o rozszerzenie uprawnień przodownika na formularzu dostępnym na stronie internetowej KTG ZG PTTK (wydruk dwustronny!) należy dostarczyć do RKE najpóźniej 10 dni przed terminem egzaminu. Do wniosku należy dołączyć:

Warunkiem dopuszczenia do egzaminu jest spełnienie warunków określonych w Regulaminie Przodownika Turystyki Górskiej PTTK.

Sposób dostarczenia dokumentacji: najlepiej korespondencyjnie bezpośrednio do Przewodniczącego RKE po uprzednim uzgodnieniu (Jerzy Świgoń, jswigon@up.poznan.pl, tel. kom. 501 802 124).

Przewodniczący RKE
Jerzy Świgoń