Komisja Turystyki Górskiej
Wyszukiwarka strony KTG ZG PTTK - wpisz szukany wyraz

Konkurs wydawnictw o górach 100. Rocznica odzyskania niepodległości Kalendarz
KTG ZG PTTK
Aktualności, ogłoszenia Relacje, wspomnienia Archiwum
Górska Odznaka Turystyczna PTTK Regulamin GOT PTTK Wyniki akcji GOT PTTK Lista TRW GOT PTTK Informacje dla
TRW GOT PTTK

Przodownicy Turystyki Górskiej PTTK Spis PTG PTTK Egzaminy PTG PTTK
Znakowanie szlaków Znakarze Szlaków
Komisja Turystyki
Górskiej ZG PTTK
Skład Komisji Dokumenty Komisji Podkomisje i
Delegatury KTG ZG PTTK
Kontakt z Komisją Wyróżnienia Komisji
Podkomisja Klubów
Górskich KTG ZG PTTK
Informacje Podkomisji Lista Klubów Górskich
Podkomisja Programowa
KTG ZG PTTK
Ośrodki Historii
Turystyki Górskiej
Ratownictwo w górach
- TOPR i GOPR

Vademecum turysty górskiego
Linki Uwagi o szlakach

Znakarze

Spis Znakarzy Górskich Szlaków Turystycznych PTTK - Delegatura Sudecka

Poniżej przedstawiamy wykaz Znakarzy Górskich Szlaków Turystycznych PTTK według ewidencji Delegatury Sudeckiej KTG.

Na dzień 26 stycznia 2019 r. w wykazanie zarejestrowanych jest 175 Znakarzy Górskich Szlaków Turystycznych PTTK (w tym 9 Zasłużonych Znakarzy).

Lp.NazwiskoImięNumer legitymacjiHonorowyOddział
1 Ankowski Piotr 1070/S/2012 --- Ząbkowice Śląskie
2 Antkowiak Henryk 1033/S/2012 --- Jawor
3 Bar Marcin 1065/S/2012 --- Wrocławski
4 Becker Michał 1142/S/2015 --- Wrocławski
5 Białopotocki Andrzej 1156/S/2016 --- Prudnik
6 Biliczak Zbigniew 1069/S/2012 --- Świdnica
7 Biskup Władysław 1049/S/2012 2 Kłodzko
8 Borkowski Ryszard 1119/S/2014 --- Wałbrzych
9 Brach - Zięba Monika 1042/S/2012 --- Międzygórze
10 Breier Krzysztof 1066/S/2012 --- Wrocław Fabryczna
11 Bruździak Dariusz 1021/S/2012 --- Kamienna Góra
12 Bukała Anatol 1029/S/2012 --- Głuchołazy
13 Bury Władysław 1096/S/2013 --- Lądek Zdrój
14 Burzyńska Maria 1135/S/2015 --- Wałbrzych
15 Chmiel Jerzy 1028/S/2012 --- Głuchołazy
16 Chmiel Teresa 1110/S/2013 --- Głuchołazy
17 Chudoba Krystyn 1116/S/2014 11 Wrocławski
18 Chyliński Marek 1018/S/2012 --- Kamienna Góra
19 Ciempa Artur 1010/S/2012 --- Wałbrzych
20 Czajkowski Aleksander 1071/S/2012 --- Ząbkowice Śląskie
21 Czaplicki Zdzisław 1117/S/2014 --- Jelenia Góra
22 Czeleń Tomasz 1120/S/2014 --- Wałbrzych
23 Dąbek Maciej 1062/S/2012 --- Jelenia Góra
24 Dendewicz Franciszek 1159/S/2016 --- Prudnik
25 Dominas Czesław 1124/S/2014 --- Kłodzko
26 Drabczyk Leszek 1030/S/2012 --- Jawor
27 Drabczyk Michalina 1032/S/2012 --- Jawor
28 Duda Stanisław 1054/S/2012 --- Kodzko
29 Dumanski Kuba 1174/S/2018 --- Lądek Zdrój
30 Dumański Mateusz 1090/S/2013 --- Lądek Zdrój
31 Fedoryka Tadeusz 1053/S/2012 --- Kłodzko
32 Ferens Stanisław 1072/S/2012 --- Ząbkowice Śląskie
33 Filipek Małgorzata 1014/S/2012 --- Kamienna Góra
34 Filipek Mieczysław 1140/S/2015 --- Kamienna Góra
35 Fusch Dariusz, Antoni 1126/S/2014 --- Kłodzko
36 Gaik Andrzej 1121/S/2014 --- Wałbrzych
37 Gajewski Mariusz 1017/S/2012 --- Kamienna Góra
38 Głaz Włodzimierz 1037/S/2012 --- Międzygórze
39 Golonka Bogusław 1031/S/2012 --- Jawor
40 Gontkowski Mirosław 1073/S/2012 --- Ząbkowice Śląskie
41 Grabka Piotr 1161/S/2018 --- Legnica
42 Grabowska Danuta 1081/S/2012 --- Ząbkowice Śląskie
43 Grabowski Łukasz 1080/S/2012 --- Ząbkowice Śląskie
44 Graczyk Daniel 1063/S/2012 --- Jelenia Góra
45 Grochociński Stanisław 1074/S/2012 13 Ząbkowice Śląskie
46 Gwóźdź Roman 1106/S/2013 --- Prudnik
47 Horbacewicz Stanisław 1036/S/2012 --- Międzygórze
48 Horodyski Michał 1102/S/2013 --- Strzelin
49 Husak Marcin, Radosław 1108/S/2013 --- Prudnik
50 Idzik Paweł 1154/S/2016 --- Lubań
51 Ilnicki Edward 1109/S/2013 --- Głuchołazy
52 Jabłoński Robert 1052/S/2012 --- Kłodzko
53 Jadach Henryk 1050/S/2012 --- Kłodzko
54 Janikowski Tadeusz 1020/S/2012 --- Kamienna Góra
55 Janus Jan 1143/S/2015 --- Wrocławski
56 Janus Łukasz 1150/S/2016 --- Wrocławski
57 Januszkiewicz Ewa 1005/S/2012 --- Wałbrzych
58 Jasiczek Jarosław 1157/S/2016 --- Prudnik
59 Jasiński Janusz 1118/S/2014 --- Wałbrzych
60 Jechna Paweł Marek 1075/S/2012 --- Ząbkowice Śląskie
61 Jonowski Piotr 1133/S/2015 --- Kłodzko
62 Jowczyk Leopold 1076/S/2012 --- Ząbkowice Śląskie
63 Junak Stanisław 1025/S/2012 22 Wałbrzych
64 Jurasz Andrzej 1077/S/2012 --- Ząbkowice Śląskie
65 Juźwin Adam 1091/S/2013 --- Lądek Zdrój
66 Kabat Mirosław 1168/S/2018 --- Wałbrzych
67 Kasprzycki Antoni 1107/S/2013 --- Prudnik
68 Kaszuba Krzysztof, Artur 1141/S/2015 --- Kłodzko
69 Kawecki Paweł 1105/S/2013 --- Prudnik
70 Kazimierski Krzysztof 1160/S/2016 --- Kłodzko
71 Kędziora Zenon 1056/S/2012 --- Jelenia Góra
72 Kęska Mieczysław 1175/S/2018 --- Legnica
73 Kielar Łukasz 1144/S/2015 --- Wrocławski
74 Koguciuk Tadeusz 1009/S/2012 --- Wałbrzych
75 Koliszko Piotr 1057/S/2012 --- Jelenia Góra
76 Kowalik Andrzej 1034/S/2012 --- Jawor
77 Król Stanisław 1012/S/2012 --- Kamienna Góra
78 Król Krzysztof 1129/S/2014 --- Lwówek Śląski
79 Król Wojciech 1130/S/2014 --- Lwówek Śląski
80 Kruk Mariusz 1040/S/2012 --- Międzygórze
81 Krzysiek Walenty 1087/S/2012 --- Lubań
82 Krzysiek Arkadiusz 1088/S/2012 --- Lubań
83 Kuncewicz Magdalena 1172/S/2018 --- Kłodzko
84 Kwiecień Wojciech 1064/S/2012 --- Opole
85 Lucima Krzysztof 1097/S/2013 --- Strzelin
86 Lucima Krystyna 1098/S/2013 --- Strzelin
87 Lucima Mariusz 1099/S/2013 --- Strzelin
88 Lucima Janusz 1100/S/2013 --- Strzelin
89 Łuczek Alicja 1145/S/2015 --- Wrocławski
90 Łuszpińska Dorota 1146/S/2015 --- Wrocławski
91 Maciejewski Roman 1103/S/2013 --- Strzelin
92 Maciołek Mieczysław 1047/S/2012 --- Międzygórze
93 Magierowski Zdzisław 1046/S/2012 --- Międzygórze
94 Majewska Alicja 1113/S/2014 --- Kamienna Góra
95 Majewski Kazimierz 1013/S/2012 --- Kamienna Góra
96 Majewski Paweł 1015/S/2012 --- Kamienna Góra
97 Majewski Aleksander 1019/S/2012 --- Kamienna Góra
98 Majewski Jerzy 1078/S/2012 --- Ząbkowice Śląskie
99 Mateusiak Andrzej 1060/S/2012 --- Jelenia Góra
100 Michalczewski Józef 1104/S/2013 --- Prudnik
101 Migacz Paweł 1082/S/2012 --- Ząbkowice Śląskie
102 Migacz Paweł Kazimierz 1083/S/2012 --- Ząbkowice Śląskie
103 Milaszkiewicz Andrzej 1111/S/2013 --- Legnica Huta
104 Młyńczyk Grzegorz 1170/S/2018 --- Jelenia Góra
105 Nowicki Andrzej 1007/S/2012 --- Wałbrzych
106 Nowocień Zdzisław 1024/S/2012 --- Jawor
107 Olędzki Grzegorz 1101/S/2013 --- Strzelin
108 Oliwa Zbigniew 1055/S/2012 7 Kłodzko
109 Pawlik Ewald 1045/S/2012 --- Międzygórze
110 Piasecka Julia 1085/S/2012 --- Ząbkowice Śląskie
111 Piasecka Karolina 1086/S/2012 --- Ząbkowice Śląskie
112 Piasecki Jerzy 1084/S/2012 --- Ząbkowice Śląskie
113 Piegza Janina 1043/S/2012 --- Międzygórze
114 Piegza Lech 1044/S/2012 --- Międzygórze
115 Pielich Jacek 1004/S/2012 34 Wałbrzych
116 Pielich Jolanta 1122/S/2014 --- Wałbrzych
117 Piszczerowicz Czesław 1011/S/2012 19 Kamienna Góra
118 Pohorska Agnieszka 1132/S/2014 --- Wałbrzych
119 Polak Łukasz 1155/S/2016 --- Prudnik
120 Półrolczyk Adam 1003/S/2012 --- Wrocław Fabryczna
121 Prochacki Łukasz 1022/S/2012 --- Kamienna Góra
122 Prochacki Marcin 1023/S2012 --- Kamienna Góra
123 Pszeniczka Dawid 1162/S/2018 --- Świdnica
124 Puchalska Anna 1039/S/2012 --- Międzygórze
125 Puchalski Mieczysław 1038/S/2012 --- Międzygórze
126 Rakoczy Emil 1092/S/2013 25 Lądek Zdrój
127 Roguła Józef 1093/S/2013 26 Lądek Zdrój
128 Romanowicz Joanna 1147/S/2015 --- Wrocławski
129 Rosół Kazimierz 1134/S/2015 --- Legnica
130 Rotko Anna 1114/S/2014 --- Wrocławski
131 Rzekiecki Marian 1151/S/2016 --- Wałbrzych
132 Sikora Przemysław 1131/S/2014 --- Lwówek Śląski
133 Sikuciński Michał 1079/S/2012 --- Ząbkowice Śląskie
134 Skalik Krzysztof 1035/S/2012 --- Jawor
135 Słupczyński Piotr 1153/S/2016 --- Ząbkowice Śląskie
136 Smyk Wiesław 1163/S/2018 --- Jelenia Góra
137 Soja Edward 1160/S/2018 --- Kłodzko
138 Stanisz Piotr 1058/S/2012 --- Jelenia Góra
139 Stanisz Paweł 1059/S/2012 --- Jelenia Góra
140 Stanisz-Podgórski Maciej 1061/S/2012 --- Jelenia Góra
141 Steblok Waldemar 1094/S/2013 --- Lądek Zdrój
142 Stecki Bogusław 1041/S/2012 --- Międzygórze
143 Stempkowski Bogdan 1128/S/2014 --- Lubań
144 Stuła Michał 1127/S/2014 --- Świdnica
145 Szawerda Bogusław 1068/S/2012 --- Świdnica
146 Szczepańska Ewa 1167/S/2018 --- Kłodzko
147 Szczygieł Grzegorz 1095/S/2013 --- Lądek Zdrój
148 Szot Marek 1001/S/2012 --- Wrocław Fabryczna
149 Sztogryn Marian 1027/S/2012 --- Głuchołazy
150 Szymańska Elżbieta 1138/S/2015 --- Strzelin
151 Szymański Łukasz 1139/S/2015 --- Strzelin
152 Szymszon Julian 1152/S/2016 --- Wrocławski
153 Świerzewski Jan 1006/S/2012 --- Wałbrzych
154 Święcki Mateusz 1148/S/2015 --- Wrocławski
155 Tarapata Marta 1137/S/2015 --- Strzelin
156 Telus Witold 1125/S/2014 --- Kłodzko
157 Teper Krzysztof 1123/S/2014 --- Wałbrzych
158 Tokarski Andrzej 1165/S/2018 --- Legnica Huta
159 Tokarz Radosław Jan 1089/S/2012 --- Wrocławski
160 Tumidajewicz Wojciech 1008/S/2012 --- Wałbrzych
161 Uchman Aleksandra 1115/S/2014 --- Wrocławski
162 Uchman Ryszard 1149/S/2015 --- Wrocławski
163 Wańczyk Stanisław 1026/S/2012 --- Jelenia Góra
164 Wiącek Andrzej 1166/S/2018 --- Świdnica
165 Wiczkowski Dariusz 1169/S/2018 --- Wałbrzych
166 Wiśniewski Andrzej 1173/S/2018 --- Kłodzko
167 Wittig Robert 1067/S/2012 --- Świdnica
168 Wodecka - Duda Marta 1051/S/2012 --- Kłodzko
169 Wodo Wojciech 1112/S/2014 --- Wrocławski
170 Wojciechowski Mariusz 1171/S/2018 --- Świdnica
171 Wróbel Tadeusz 1048/S/2012 --- Międzygórze
172 Zagórski Tomasz 1164/S/2018 --- Wałbrzych
173 Zając Krzysztof 1136/S/2015 --- Lwówek Śląski
174 Zbrzyzny Remigiusz 1016/S/2012 --- Kamienna Góra
175 Żurakowski Wojciech 1158/S/2016 --- Prudnik


Powrót
Komisja Turystyki Górskiej Zarządu Głównego
Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego
© Wszelkie prawa zastrzeżone.