Komisja Turystyki Górskiej
Wyszukiwarka strony KTG ZG PTTK - wpisz szukany wyraz

"Babiogórskie" Sympozjum
KTG ZG PTTK - 2017 r.
2017 Rok Babiej Góry - Królowej Beskidów Konkurs wydawnictw
o górach - 2017 r.

Aktualności, ogłoszenia Archiwum Kalendarz
KTG ZG PTTK
Relacje, wspomnienia
Górska Odznaka Turystyczna PTTK Regulamin GOT PTTK Wyniki akcji GOT PTTK Lista TRW GOT PTTK Informacje dla
TRW GOT PTTK

Przodownicy Turystyki Górskiej PTTK Spis PTG PTTK Egzaminy PTG PTTK
Znakowanie szlaków Znakarze Szlaków
Komisja Turystyki
Górskiej ZG PTTK
Skład Komisji Dokumenty Komisji Podkomisje i
Delegatury KTG ZG PTTK
Kontakt z Komisją Wyróżnienia Komisji
Podkomisja Klubów
Górskich KTG ZG PTTK
Informacje Podkomisji Lista Klubów Górskich
Podkomisja Programowa
KTG ZG PTTK
110-lecie Orlej Perci Ośrodki Historii
Turystyki Górskiej
Ratownictwo w górach
- TOPR i GOPR

Dekalog turysty górskiego Vademecum turysty górskiego
Linki Uwagi o szlakach

Znakarze

Spis Znakarzy Górskich Szlaków Turystycznych PTTK - Delegatura Zachodniokarpacka

Poniżej przedstawiamy wykaz Znakarzy Górskich Szlaków Turystycznych PTTK według ewidencji Delegatury Zachodniokarpackiej KTG.

Na dzień 20 lutego 2017 r. w wykazanie zarejestrowanych jest 187 Znakarzy Górskich Szlaków Turystycznych PTTK (w tym 8 Zasłużonych Znakarzy).

Nr leg. Nazwisko i Imię Zasłużony Znakarz Oddział PTTK
2001/ZK/2014 Kucia Andrzej 6 "Podbeskidzie" w Bielsku-Białej
2002/ZK/2014 Talik Józef 23 Babiogórski w Żywcu
2003/ZK/2014 Podżorski Stanisław --- "Podbeskidzie" w Bielsku-Białej
2004/ZK/2014 Pudełko Bogdan --- "Podbeskidzie" w Bielsku-Białej
2006/ZK/2014 Kocoń Tadeusz 5 "Podbeskidzie" w Bielsku-Białej
2007/ZK/2014 Markocka-Kucia Ewa 30 "Podbeskidzie" w Bielsku-Białej
2008/ZK/2014 Kucia Jerzy --- "Podbeskidzie" w Bielsku-Białej
2009/ZK/2014 Hoffmann Henryk --- "Podbeskidzie" w Bielsku-Białej
2010/ZK/2014 Jarosław Walewski --- "Podbeskidzie" w Bielsku-Białej
2011/ZK/2014 Jarosław Sawicki --- "Podbeskidzie" w Bielsku-Białej
2012/ZK/2014 Tomasz Kudłacz --- "Podbeskidzie" w Bielsku-Białej
2014/ZK/2014 Konieczny Jan --- Beskid Śląski w Cieszynie
2015/ZK/2014 Konieczny Andrzej --- Beskid Śląski w Cieszynie
2016/ZK/2014 Jandura Paweł --- Pieniński w Krościenku n/Dunajcem
2017/ZK/2014 Matonóg Grzegorz --- Babiogórski w Żywcu
2018/ZK/2014 Talik Władysław --- Babiogórski w Żywcu
2019/ZK/2014 Kmiecik Ireneusz --- Babiogórski w Żywcu
2020/ZK/2014 Nowak Jakub --- Babiogórski w Żywcu
2021/ZK/2014 Golec Stanisław --- Babiogórski w Żywcu
2022/ZK/2014 Ćwikła Marek --- Babiogórski w Żywcu
2023/ZK/2014 Ćwikła Józef --- Babiogórski w Żywcu
2024/ZK/2014 Michał Talik --- Babiogórski w Żywcu
2025/ZK/2014 Wisła Zdzisław --- Babiogórski w Żywcu
2026/ZK/2014 Ryłko Andrzej --- Babiogórski w Żywcu
2027/ZK/2014 Ryłko Michał --- Babiogórski w Żywcu
2028/ZK/2014 Słapa Sebastian --- Babiogórski w Żywcu
2029/ZK/2014 Krzeszowiak Mirosław --- Beskid Śląski w Cieszynie
2030/ZK/2014 Bujok Bogusław --- Beskid Śląski w Cieszynie
2031/ZK/2014 Zając Robert --- Ziemi Limanowskiej w Limanowej
2032/ZK/2014 Kulig Mateusz --- Ziemi Limanowskiej w Limanowej
2033/ZK/2014 Natonek Marcin --- Ziemi Limanowskiej w Limanowej
2034/ZK/2014 Perłowski Grzegorz --- im. R. Nitribitta w Krynicy-Zdroju
2035/ZK/2014 Czachura Paweł --- im. R. Nitribitta w Krynicy-Zdroju
2036/ZK/2014 Błażusiak Stanisław --- Pieniński w Szczawnicy
2037/ZK/2014 Gabryś Przemysław --- Pieniński w Szczawnicy
2038/ZK/2014 Misztal Krzysztof --- Pieniński w Szczawnicy
2039/ZK/2014 Salamon Jerzy --- Pieniński w Szczawnicy
2040/ZK/2014 Smajdor Alina --- "Beskid" w Nowym Sączu
2041/ZK/2014 Kozioł Marek --- "Ziemi Tarnowskiej" w Tarnowie
2042/ZK/2014 Murzyn Mateusz --- "Lubomir" w Myślenicach
2043/ZK/2014 Zięba Jerzy --- Pieniński w Krościenku n/Dunajcem
2044/ZK/2014 Salamon Anna --- Pieniński w Krościenku n/Dunajcem
2045/ZK/2014 Słowik Agata --- Pieniński w Krościenku n/Dunajcem
2046/ZK/2014 Zwijacz Jan --- "Tatrzański" w Zakopanem
2047/ZK/2014 Michalik Zenon --- "Gorce" w Nowym Targu
2048/ZK/2014 Rachwalski Maciej --- w Bochni
2049/ZK/2014 Milewicz Paweł --- Świętokrzyski w Kielcach
2050/ZK/2014 Milewicz Beata --- Świętokrzyski w Kielcach
2051/ZK/2014 Wylon Joanna --- Akademicki w Krakowie
2052/ZK/2014 Borsukowska-Stefaniczek Małgorzata 1 "Beskid" w Nowym Sączu
2053/ZK/2014 Bednarek Eugeniusz --- "Beskid" w Nowym Sączu
2054/ZK/2014 Galicki Tymoteusz --- "Beskid" w Nowym Sączu
2055/ZK/2014 Duda Oktawian 4 "Beskid" w Nowym Sączu
2056/ZK/2014 Stefaniczek Andrzej --- "Beskid" w Nowym Sączu
2057/ZK/2014 Maciaś Tadeusz --- "Beskid" w Nowym Sączu
2058/ZK/2014 Maciaś Natalia --- "Beskid" w Nowym Sączu
2059/ZK/2014 Pierzga Maria --- "Beskid" w Nowym Sączu
2060/ZK/2014 Bednarek Łukasz --- "Beskid" w Nowym Sączu
2061/ZK/2014 Bułat Magdalena --- "Beskid" w Nowym Sączu
2062/ZK/2014 Ćwikła Teresa --- "Beskid" w Nowym Sączu
2063/ZK/2014 Czepelak Grzegorz Stanisłąw --- "Beskid" w Nowym Sączu
2064/ZK/2014 Bałuc Barbara Katarzyna --- "Beskid" w Nowym Sączu
2065/ZK/2014 Leśniara Stanisława --- "Beskid" w Nowym Sączu
2066/ZK/2014 Kelm Michał --- "Beskid" w Nowym Sączu
2067/ZK/2014 Majczak Rafał --- "Beskid" w Nowym Sączu
2068/ZK/2014 Kania Emil --- "Beskid" w Nowym Sączu
2069/ZK/2014 Pietrzak Janusz --- "Beskid" w Nowym Sączu
2070/ZK/2014 Borek Edward --- "Beskid" w Nowym Sączu
2071/ZK/2014 Piwowar Piotr --- "Beskid" w Nowym Sączu
2072/ZK/2014 Piotrowski Antoni --- "Beskid" w Nowym Sączu
2073/ZK/2014 Buda Marek --- "Beskid" w Nowym Sączu
2074/ZK/2014 Banaś Krzysztof --- Akademicki w Krakowie
2075/ZK/2014 Skoczylas Adrian --- Akademicki w Krakowie
2076/ZK/2014 Taraska Rafał --- Akademicki w Krakowie
2077/ZK/2014 Sęp Beata --- Akademicki w Krakowie
2078/ZK/2014 Suder Grzegorz --- Hutniczo-Miejski w Krakowie
2079/ZK/2014 Muzyk Łukasz --- Hutniczo-Miejski w Krakowie
2080/ZK/2014 Kowalczyk Tomasz --- Krakowski im. K. Wojtyły w Krakowie
2081/ZK/2014 Kowalczyk Wojciech --- Krakowski im. K. Wojtyły w Krakowie
2082/ZK/2014 Cygan Agnieszka --- Krakowski im. K. Wojtyły w Krakowie
2083/ZK/2014 Lewik Tomasz --- Krakowski im. K. Wojtyły w Krakowie
2084/ZK/2014 Chyc Paweł --- im. R. Nitribitta w Krynicy-Zdroju
2085/ZK/2014 Rak Ewelina --- im. R. Nitribitta w Krynicy-Zdroju
2086/ZK/2014 Mikrut Jacek --- Ziemi Limanowskiej w Limanowej
2087/ZK/2014 Kaczmarczyk Marek --- "Ziemia Wadowicka" w Wadowicach
2088/ZK/2014 Figiel Natalia --- Akademicki w Krakowie
2089/ZK/2014 Kumorek Marian --- w Bochni
2090/ZK/2014 Panek Paweł --- w Bochni
2091/ZK/2014 Hebenstreit Paweł --- "Beskid" w Nowym Sączu
2092/ZK/2015 Śmigielski Krzysztof --- Miejski im. Franka Kasprzyckiego w Wieliczce
2093/ZK/2015 Śmigielski Bogdan --- Miejski im. Franka Kasprzyckiego w Wieliczce
2094/ZK/2015 Śmigielski Karol --- Miejski im. Franka Kasprzyckiego w Wieliczce
2095/ZK/2015 Kasprzycki Jacek --- Miejski im. Franka Kasprzyckiego w Wieliczce
2096/ZK/2015 Malec Adam --- "Ziemi Tarnowskiej" w Tarnowie
2097/ZK/2015 Ścisłowicz Marcin --- "Ziemi Tarnowskiej" w Tarnowie
2098/ZK/2015 Śmistek Andrzej --- "Ziemi Tarnowskiej" w Tarnowie
2099/ZK/2015 Pawlik Zenon --- "Ziemi Tarnowskiej" w Tarnowie
2100/ZK/2015 Bilkowska Jolanta --- "Ziemi Tarnowskiej" w Tarnowie
2101/ZK/2015 Zieliński Piotr --- "Ziemi Tarnowskiej" w Tarnowie
2102/ZK/2015 Bulaga Józef --- "Ziemi Tarnowskiej" w Tarnowie
2103/ZK/2015 Stanisław Marek Kornaś --- "Ziemi Tarnowskiej" w Tarnowie
2104/ZK/2015 Kądzielawa Marcin --- "Ziemi Tarnowskiej" w Tarnowie
2105/ZK/2015 Sporek Kinga --- Babiogórski w Żywcu
2106/ZK/2015 Pollok Jan --- Beskid Śląski w Cieszynie
2107/ZK/2015 Kubala Jan --- Beskid Śląski w Cieszynie
2108/ZK/2015 Cichy Jan --- Beskid Śląski w Cieszynie
2109/ZK/2015 Buława Stanisław --- Beskid Śląski w Cieszynie
2110/ZK/2015 Biłko Wojciech --- Beskid Śląski w Cieszynie
2111/ZK/2015 Machała Jan --- Beskid Śląski w Cieszynie
2112/ZK/2015 Kościelniak Krzysztof --- Ziemi Babiogórskiej w Suchej Beskidzkiej
2113/ZK/2015 Sarlej Maciej --- Ziemi Babiogórskiej w Suchej Beskidzkiej
2114/ZK/2015 Sarlej Robert --- Ziemi Babiogórskiej w Suchej Beskidzkiej
2115/ZK/2015 Żak Wojciech --- Ziemi Babiogórskiej w Suchej Beskidzkiej
2116/ZK/2015 Elżbieciak Łukasz --- Ziemi Babiogórskiej w Suchej Beskidzkiej
2117/ZK/2015 Pituła Jan --- Ziemi Babiogórskiej w Suchej Beskidzkiej
2118/ZK/2015 Mazur Tomasz --- Ziemi Babiogórskiej w Suchej Beskidzkiej
2119/ZK/2015 Mazur Adam --- Ziemi Babiogórskiej w Suchej Beskidzkiej
2120/ZK/2015 Mażul Maciej --- Ziemi Babiogórskiej w Suchej Beskidzkiej
2121/ZK/2015 Master Jacek --- Ziemi Babiogórskiej w Suchej Beskidzkiej
2122/ZK/2015 Danel Andrzej --- Ziemi Babiogórskiej w Suchej Beskidzkiej
2123/ZK/2015 Danel Teresa --- Ziemi Babiogórskiej w Suchej Beskidzkiej
2124/ZK/2015 Żak Jerzy --- Ziemi Babiogórskiej w Suchej Beskidzkiej
2125/ZK/2015 Dziubanik Marian --- im. R. Nitribitta w Krynicy-Zdroju
2126/ZK/2015 Olbrycht Dariusz --- im. R. Nitribitta w Krynicy-Zdroju
2127/ZK/2015 Padula Jolanta --- im. R. Nitribitta w Krynicy-Zdroju
2128/ZK/2015 Bulanda Krzysztof --- im. R. Nitribitta w Krynicy-Zdroju
2129/ZK/2015 Winter Przemysław --- im. R. Nitribitta w Krynicy-Zdroju
2130/ZK/2015 Winter Stanisław --- im. R. Nitribitta w Krynicy-Zdroju
2131/ZK/2015 Borek Kazimierz --- "Rabka" w Rabce-Zdroju
2132/ZK/2015 Borek Barbara --- "Rabka" w Rabce-Zdroju
2133/ZK/2015 Borek Bartłomiej --- "Rabka" w Rabce-Zdroju
2134/ZK/2015 Ceklarz Jan --- "Rabka" w Rabce-Zdroju
2135/ZK/2015 Ceklarz Katarzyna --- "Rabka" w Rabce-Zdroju
2136/ZK/2015 Rogowiec Krzysztof --- "Rabka" w Rabce-Zdroju
2137/ZK/2015 Michał Wojciech Bosak --- "Rabka" w Rabce-Zdroju
2138/ZK/2015 Budzik Albert --- "Ziemi Tarnowskiej" w Tarnowie
2139/ZK/2015 Łabno Andrzej --- "Ziemi Tarnowskiej" w Tarnowie
2140/ZK/2015 Pustówka Olgierd --- "Gorce" w Nowym Targu
2141/ZK/2015 Jurczyński Jan --- "Wisła" w Wiśle
2142/ZK/2015 Leżański Tadeusz --- "Wisła" w Wiśle
2143/ZK/2015 Wantuła-Ładoś Iwona --- "Wisła" w Wiśle
2144/ZK/2015 Ładoś Józef --- "Wisła" w Wiśle
2145/ZK/2015 Skorupa Helena Krystyna --- "Wisła" w Wiśle
2146/ZK/2015 Skorupa Marcin --- "Wisła" w Wiśle
2147/ZK/2015 Zwierzchowski Arkadiusz --- "Wisła" w Wiśle
2148/ZK/2015 Zwierzchowski Włodzimierz --- "Wisła" w Wiśle
2149/ZK/2015 Maślanka Leszek 27 "Lubomir" w Myślenicach
2150/ZK/2015 Maślanka Maria --- "Lubomir" w Myślenicach
2151/ZK/2015 Maślanka Marcin --- "Lubomir" w Myślenicach
2152/ZK/2015 Maślanka Tomasz --- "Lubomir" w Myślenicach
2153/ZK/2015 Batko Jan --- "Lubomir" w Myślenicach
2154/ZK/2015 Szczepańska Małgorzata --- Akademicki w Krakowie
2155/ZK/2015 Fijałkowski Konrad --- Akademicki w Krakowie
2156/ZK/2015 Iwaszkiewicz Jerzy --- Akademicki w Krakowie
2157/ZK/2015 Osika Anna Małgorzata --- Akademicki w Krakowie
2158/ZK/2015 Gołąbek Tomasz --- Akademicki w Krakowie
2159/ZK/2015 Hanula Agata --- Akademicki w Krakowie
2160/ZK/2015 Dzik Aleksandra --- Akademicki w Krakowie
2161/ZK/2015 Fijołek Adam --- Akademicki w Krakowie
2162/ZK/2015 Misztal Marek --- Pieniński w Szczawnicy
2163/ZK/2015 Botor Zbigniew --- Pieniński w Szczawnicy
2164/ZK/2015 Janas Anna --- Pieniński w Szczawnicy
2165/ZK/2015 Białek-Ostrowska Katarzyna --- Pieniński w Szczawnicy
2166/ZK/2015 Janik Franciszek --- "Rabka" w Rabce-Zdroju
2167/ZK/2015 Jędrygas Janusz --- "Ziemia Wadowicka" w Wadowicach
2168/ZK/2015 Okrzos Jan --- "Ziemia Wadowicka" w Wadowicach
2169/ZK/2015 Zwijacz Stanisław 29 "Tatrzański" w Zakopanem
2170/ZK/2015 Mucha Jacek --- Ziemi Limanowskiej w Limanowej
2171/ZK/2015 Micorek Kazimierz --- Świętokrzyski w Kielcach
2172/ZK/2015 Kowalski Dominik --- Świętokrzyski w Kielcach
2173/ZK/2015 Guska Andrzej --- Świętokrzyski w Kielcach
2174/ZK/2015 Niedbała Grzegorz --- Świętokrzyski w Kielcach
2175/ZK/2015 Balcerzak Anna --- "Podbeskidzie" w Bielsku-Białej
2176/ZK/2015 Piekiełko Wacław --- "Podbeskidzie" w Bielsku-Białej
2177/ZK/2015 Wawrzuta Szymon --- "Beskidzki" w Szczyrku
2178/ZK/2016 Moskal Marcelina --- im. R. Nitribitta w Krynicy-Zdroju
2179/ZK/2016 Grzybowski Jan --- "Podbeskidzie" w Bielsku-Białej
2180/ZK/2016 Kuczer Ryszard --- "Ziemi Tarnowskiej" w Tarnowie
2181/ZK/2016 Cieślar Ryszard --- Beskid Śląski w Cieszynie
2182/ZK/2016 Cieślar Stanisław --- Beskid Śląski w Cieszynie
2183/ZK/2016 Wiesław Leszek Pleciak --- Beskid Śląski w Cieszynie
2184/ZK/2016 Piotr Czyszczoń --- "Rabka" w Rabce-Zdroju
2185/ZK/2016 Ficoń Mateusz --- Babiogórski w Żywcu
2186/ZK/2016 Zięba Anna --- Babiogórski w Żywcu
2187/ZK/2016 Wolski Jakub --- Pieniński w Krościenku n/Dunajcem
2188/ZK/2016 Andrzej Sproch --- Pieniński w Krościenku n/Dunajcem
2189/ZK/2016 Garecki Piotr --- Świętokrzyski w Kielcach


Powrót
Komisja Turystyki Górskiej Zarządu Głównego
Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego
© Wszelkie prawa zastrzeżone.