Komisja Turystyki Górskiej
Wyszukiwarka strony KTG ZG PTTK - wpisz szukany wyraz

"Babiogórskie" Sympozjum
KTG ZG PTTK - 2017 r.
2017 Rok Babiej Góry - Królowej Beskidów Konkurs wydawnictw
o górach - 2017 r.

Aktualności, ogłoszenia Archiwum Kalendarz
KTG ZG PTTK
Relacje, wspomnienia
Górska Odznaka Turystyczna PTTK Regulamin GOT PTTK Wyniki akcji GOT PTTK Lista TRW GOT PTTK Informacje dla
TRW GOT PTTK

Przodownicy Turystyki Górskiej PTTK Spis PTG PTTK Egzaminy PTG PTTK
Znakowanie szlaków Znakarze Szlaków
Komisja Turystyki
Górskiej ZG PTTK
Skład Komisji Dokumenty Komisji Podkomisje i
Delegatury KTG ZG PTTK
Kontakt z Komisją Wyróżnienia Komisji
Podkomisja Klubów
Górskich KTG ZG PTTK
Informacje Podkomisji Lista Klubów Górskich
Podkomisja Programowa
KTG ZG PTTK
110-lecie Orlej Perci Ośrodki Historii
Turystyki Górskiej
Ratownictwo w górach
- TOPR i GOPR

Dekalog turysty górskiego Vademecum turysty górskiego
Linki Uwagi o szlakach

Wyniki GOT

Wyniki akcji GOT w 2012 roku

Publikujemy wyniki poszczególnych Terenowych Referatów Weryfikacyjnych Górskiej Odznaki Turystycznej PTTK.
Poniżej tabeli głównej, znajdują się liczby zweryfikowanych przez Centralny Referat Weryfikacyjny w Krakowie, dużych odznak GOT oraz zweryfikowanych norm do obu stopni "GOT Za Wytrwałość".

Poniżej wymienione są też TRW GOT które od roku lub dłużej, nie przesyłają sprawozdań oraz nie kontaktują się z KTG ZG. Ze względu na to, że w tym roku należało zweryfikować listę czynnych TRW GOT, publikowaną w zarówno "drukowanym" Regulaminie GOT jak i książeczkach GOT, niektóre z referatów z konieczności znikną z listy TRW.

TRWpopularnamała brązowamała srebrnamała złotarazem
Andrychów10130023
Bedzin31004
Białystok1066022
Bielsko Biała1491013519304
Bochnia262212262
Bydgoszcz "Szlak Brdy"321710463
Bydgoszcz Miejski00000
Bytom7657124149
Chełm951116
Chorzów57187789
Chorzów Batory451010
Chrzanów954523
Cieszyn155714419289
Częstochowa292910674
Dąbrowa Górnicza26114041
Dąbrowa Górnicza Huta Katowice63009
Dobczyce983020
Elbląg470314
Gdańsk Oddział Regionalny14352227224
Gdańsk Oddział Studencki556420
Gdynia705842134
Gliwice91611711180
Gliwice Kolejowy352010
Głogów !zmiana oddziału131212643
Gniezno15187141
Gorlice842216
Gorzów Wlkp.3501137
Grudziądz12105027
Jasło1363325
Jastrzębie Zdrój00000
Jaworzno302011263
Jelenia Góra43207373
Kalisz16145540
Kamienna Góra1742023
Katowice10153418203
Kielce5225217105
Klodzko802365114
Konin31105
Koszalin402911181
Kościan931013
Kraków KKPTG2231175816414
Kraków Hutniczo-Miejski85501613164
Kraków104804723254
Kraków Akademicki274114
Krosno642496103
Krotoszyn820111
Krynica66184189
Kutno44008
Lądek Zdrój20002
Legnica422915490
Limanowa00000
Lubań292713170
Lubin19105438
Lublin7036147127
Lwówek Śląski39152359
Łódź8859252174
Łódź Polesie1749333
Mielec00000
Miedzyrzecz42006
Miedzygórze72009
Mikołów4345129109
Mysłowice1875232
Myślenice28287669
Nowy Sącz915866161
Nowy Targ26245257
Nysa1222016
Olsztyn00000
Opole5532168111
Ostrów Wlkp.43018
Ostrowiec Świętokrzyski622111
Oświecim36321473
Piła692017
Piotrków Tryb.1671024
Pleszew10001
Plock772117
Prudnik531110
Poznań160651510250
Poznań WKPTG33193156
Pszczyna58331011112
Rabka Zdrój742816109
Racibórz1195227
Radlin1342120
Radom654015
Radom Łucznik (oddział w likwidacji)546621
Ruda Śląska42216170
Rybnik393416392
Rzeszów200981615329
Sanok30232156
Skarżysko Kam.00000
Siemianowice Śląskie1592127
Skierniewice34119
Solec Kujawski00000
Sosnowiec5139165111
Starachowice21003
Strzelin1052219
Sucha Beskidzka00000
Szczecin9143154153
Szczyrk00000
Świdnica351911469
Tarnów10055148177
Tarnobrzeg3253242
Tarnowskie Góry28158455
Toruń801851104
Tychy45263175
Ustrzyki Dolne1932024
Wadowice32146759
Wałbrzych5033178108
W-wa Mazowsze10749296191
W-wa Stołeczny166813212291
W-wa Wojskowy4410160151
W-wa Międzyucz5920187104
W-wa Stołeczny Klub Tatrzański313013579
Wisła291911564
Włocławek24263356
Wodzisław Śl21179552
Wrocław1761225019367
Zabrze Miejski40142359
Zabrze Wędrowiec21155445
Zakopane28097295411
Zawiercie11105228
Ząbkowice Śląskie923771137
Zielona Góra14253446
Żary561611487
Żywiec12090397256
CRW Kraków181816536363
Razem53553014114249310004

 

Zweryfikowane w Centralnym Referacie Weryfikacyjnym GOT duże odznaki GOT:

Łącznie zweryfikowano w 2012 roku wszystkich odznak oraz norm - 11 413

 

TRW GOT z którymi KTG ZG utraciła kontakt - brak informacji np. o zawieszeniu działalności, lub całkowity brak wiadomości.

 


Powrót
Komisja Turystyki Górskiej Zarządu Głównego
Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego
© Wszelkie prawa zastrzeżone.