Idziesz w góry? Przeczytaj! Sympozjum Konkurs wydawnictw o górach 2021 Aktualności, ogłoszenia Kalendarz

XLIII Ogólnopolski Zlot Przodowników Turystyki Górskiej PTTK

Oddział PTTK w Rzeszowie
Oddziałowa Komisja Turystyki Górskiej
oraz Terenowy Referat Weryfikacyjny w Rzeszowie
zapraszają na

Pod patronatem:

Program Zlotu:

4.10.2012 (czwartek)
1300 - wyjazd autokarem z Rzeszowa z Dworca Głównego PKS (stanowisko M) na trasę:
Rzeszów - Babica - Czudec - Strzyżów - Lubla - Jasło - Trzcinica (zwiedzamy skansen archeologiczny "Karpacka Troja") - Krosno - Miejsce Piastowe - Iwonicz Zdrój.
1900 - obiadokolacja
2000 - oficjalne otwarcie Zlotu.

5.10.2012 (piątek)
730 - śniadanie
830 - wyjazd na trasę
Dukla (zwiedzanie miasteczka) - Trzciana (pustelnia św. Jana) -Zawadka Rymanowska (cerkiew) - Osiecznik (663) - Bałucianka - Przymiarki - Iwonicz Zdrój (spacer po zdroju)
1800 - obiadokolacja
1830 - wykład przedstawiciela Zespołu Karpackich Parków Krajobrazowych w Krośnie, spotkanie przodowników, egzaminy.

6.10.2012 (sobota)
730 - śniadanie
830 - wyjazd na trasę:
Krempna (zwiedzanie muzeum Magurskiego Parku Narodowego) - Świątkowa Mała (cerkiew) - Świątkowa Wlk. - Świerzowa Ruska - Magura Wątkowska (846) - Kornuty (830) - Folusz
1830 - obiadokolacja
2000 - uroczyste zakończenie

7.10.2007 (niedziela)
700 - msza święta
830 - śniadanie
900 - wyjazd na trasę:
1600 - planowany powrót do Rzeszowa

Adres Organizatorów Zlotu:

PTTK Oddział w Rzeszowie
35 - 064 Rzeszów, ul. Matejki 2
tel. 17 85 36 755, tel./fax. 17 850 12 99
strona www: pttk.rzeszow.pl, e-mail: pttk@pttk.rzeszow.pl

Zgłoszenia uczestnictwa dokonuje się na Karcie zgłoszenia udziału w Zlocie (załącznik do regulaminu) w terminie do dnia 31.08.2012 r. na adres organizatorów (j.w.) z równoczesnym uiszczeniem wpłaty wpisowego przekazem pocztowym na w/w adres lub przelewem na konto nr:
90 1240 2614 1111 0000 3958 8742 w PEKAO S.A. II O/Rzeszów z dopiskiem ZLOT PTG.

Ponieważ ilość miejsc jest ograniczona, o przyjęciu do udziału w Zlocie decyduje kolejność zgłoszeń. W pierwszej kolejności przyjmowane są zgłoszenia od przodowników, natomiast od pozostałych osób w miarę wolnych miejsc.

Koszty uczestnictwa:

Koszt obejmuje:

Potwierdzenie uczestnictwa:
Potwierdzenie przyjęcia do udziału w zlocie zostanie przesłane na wskazany w zgłoszeniu adres w terminie do 14 września 2012r.

Uwagi końcowe:
W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych kierownictwo zlotu zastrzega sobie prawo zmiany trasy. O wyjściu na trasę zasadniczą lub wariantową decyduje przewodnik trasy.
Istnieje możliwość zarezerwowania noclegu w Rzeszowie w dniu 3/4.10.2012 oraz 7/8.10.2012 w cenie 40 zł.
Prawo interpretacji regulaminu należy do Kierownictwa Zlotu.

Zapraszamy!

Marian Buda - Kierownik Zlotu