Komisja Turystyki Górskiej
Wyszukiwarka strony KTG ZG PTTK - wpisz szukany wyraz

"Babiogórskie" Sympozjum
KTG ZG PTTK - 2017 r.
2017 Rok Babiej Góry - Królowej Beskidów Konkurs wydawnictw
o górach - 2017 r.

Aktualności, ogłoszenia Archiwum Kalendarz
KTG ZG PTTK
Relacje, wspomnienia
Górska Odznaka Turystyczna PTTK Regulamin GOT PTTK Wyniki akcji GOT PTTK Lista TRW GOT PTTK Informacje dla
TRW GOT PTTK

Przodownicy Turystyki Górskiej PTTK Spis PTG PTTK Egzaminy PTG PTTK
Znakowanie szlaków Znakarze Szlaków
Komisja Turystyki
Górskiej ZG PTTK
Skład Komisji Dokumenty Komisji Podkomisje i
Delegatury KTG ZG PTTK
Kontakt z Komisją Wyróżnienia Komisji
Podkomisja Klubów
Górskich KTG ZG PTTK
Informacje Podkomisji Lista Klubów Górskich
Podkomisja Programowa
KTG ZG PTTK
110-lecie Orlej Perci Ośrodki Historii
Turystyki Górskiej
Ratownictwo w górach
- TOPR i GOPR

Dekalog turysty górskiego Vademecum turysty górskiego
Linki Uwagi o szlakach

Wyniki GOT

Wyniki akcji GOT PTTK w 2010 roku

Wyniki z TRW GOT PTTK w Polsce za rok 2010. Kolejny już rok kilka referatów nie przesyła swoich danych w terminie - w tym roku jest to ogółem 19 TRW.
W najbliższych dniach opublikujemy również tabelę z wynikami weryfikacji odznak w Centralnym Referacie Weryfikacyjnym GOT w Krakowie za lata 1993-2010.

Ogółem wszystkich odznak w 2010 roku zweryfikowano 10993, w tym 1328 odznak w kategoriach Dużych GOT.

Lp.Oddział PTTKPopularne mł.Brązowe mł.Srebrne mł.Złote mł.Razem
1Andrychów4179259
2Będzin00000
3Białystok3985052
4Bielsko Biała139994531314
5Bochnia663318
6Bydgoszcz Szlak Brdy31202356
7Bydgoszcz Miejski41005
8Bytom251620566
9Chełm953118
10Chorzów40232368
11Chorzów Batory451010
12Chrzanów22133038
13Cieszyn201872110319
14Częstochowa00000
15Dąbrowa Górnicza421612777
16Dąbrowa Górnicza Huta Katowice22217
17Dobczyce632112
18Elbląg1265124
19Gdańsk8130172130
20Gdańsk Studencki2473539
21Gdynia00000
22Gliwice110641712203
23Gliwice Kolejowy00000
24Głogów1252524
25Gniezno26314566
26Gorlice523010
27Gorzów Wielkopolski00000
28Grudziądz33117051
29Jasło1082121
30Jastrzębie Zdrój50168478
31Jaworzno00000
32Jelenia Góra403015388
33Kalisz1975132
34Kamienna Góra31274163
35Katowice miejski95622018195
36Kielce5631156108
37Kłodzko25165349
38Konin16007
39Koszalin00000
40Kościan1062018
41Kraków akademicki5631060
42Kraków KKPTG126884012266
43Kraków HTS6440177128
44Kraków miejski140103326281
45Krosno35143254
46Krotoszyn3124239
47Krynica2660133
48Lądek Zdrój16101027
49Legnica9830263157
50Limanowa3572246
51Lubań712284105
52Lubin21144342
53Lublin9438105147
54Lwówek Śląski1351625
55Łódź103842111219
56Łódź Polesie24116344
57Mielec00000
58Międzygórze842014
59Międzyrzecz00213
60Mikołów48207580
61Mysłowice392113780
62Myślenice6330140107
63Nowy Sącz1334288191
64Nysa2924035
65Olsztyn211111346
66Opole4830219108
67Ostrowiec Świętokrzyski953118
68Ostrów Wlkp.342514
69Oświęcim42214168
70Piła1672126
71Piotrków Trybunalski1890330
72Pleszew00000
73Płock33006
74Prudnik11120730
75Poznań85803510210
76Poznań WKPTG41167266
77Pszczyna10430111146
78Rabka382313276
79Racibórz14112229
80Radlin15123131
81Radom3024137
82Radom Łucznik00000
83Ruda Śląska1996337
84Rybnik7734106127
85Rzeszów136933815282
86Sanok24103138
87Skarżysko Kamienna00000
88Siemianowice Ślaskie14102026
89Skierniewice432110
90Solec Kujawski00000
91Sosnowiec46379496
92Starachowice00000
93Strzelin1593229
94Sucha Beskidzka00000
95Szczecin6235224123
96Szczyrk00000
97Świdnica00000
98Tarnów10850149181
99Tarnobrzeg19103133
100Tarnowskie Góry301811059
101Toruń25257057
102Tychy363114889
103Ustrzyki Dolne3142037
104Wadowice26287970
105Wałbrzych42351918114
106W-wa Międzyuczelniany30199361
107W-wa Żoliborz25178252
108W-wa Stołeczny158874115301
109W-wa Wojskowy7160178
110W-wa Mazowsze11753259204
111Wisła2262311251
112Włocławek00000
113Wodzisław Śląski36243164
114Wrocław165116259315
115Wrocław Politechnika00000
116Zabrze Wedrowiec27144348
117Zabrze22111135
118Zakopane291106155417
119Zawiercie30205358
120Ząbkowice822890119
121Zielona Góra43235374
122Żary453510797
123Żyrardów00000
124Żywiec82742310189
125CRW Kraków Jagielońska2291596838494
Razem w 20105390278810274609665


Powrót
Komisja Turystyki Górskiej Zarządu Głównego
Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego
© Wszelkie prawa zastrzeżone.