Idziesz w góry? Przeczytaj! Sympozjum Konkurs wydawnictw o górach 2021 Aktualności, ogłoszenia Kalendarz

Informacje Podkomisji Klubów Górskich PTTK

Apel Klubu Turystów Górskich PTTK "Kosówka" o wsparcie Nepalu

Szanowni Klubowicze,
Poniżej przedstawiam apel, który otrzymałem od Koleżanki Prezes Klubu Turystów Górskich PTTK „Kosówka” z Łodzi:

Jacku,
Na wczorajszym zebraniu Zarządu Klubu i potem całego Klubu zaakceptowaliśmy załączony APEL do wszystkich klubów górskich.
Zebraliśmy też już pewną sumkę i chcemy ją jeszcze powiększyć. Proszę zadziałaj dalej, jak już pisałeś i uzupełnij apel o nr konta, na który moglibyśmy przekazywać zebrane pieniądze od poszczególnych klubów.

Ewa Hankiewicz

Apel

Klub Turystów Górskich PTTK „Kosówka”, jeden z najstarszych klubów górskich w Polsce, w obliczu katastrofy humanitarnej po trzęsieniach ziemi w Nepalu, zwraca się do wszystkich klubów górskich w kraju o wspólne wsparcie finansowe dla bliskiego nam górskiego narodu nepalskiego
W imieniu Zarządu i Klubu

Ewa Hankiewicz
Prezes Klubu

Sprawa jest oczywista i nie wymaga komentarza. Po skonsultowaniu się z Biurem Polskiej Akcji Humanitarnej, zbierającym środki pieniężne na pomoc ofiarom trzęsień w Nepalu, przedstawiam poczynione uzgodnienia:

Kluby zainteresowane akcją przekazują zebrane środki na konto bankowe Polskiej Akcji Humanitarnej; cel darowizny - „NEPAL”, ale z dodatkowym dopiskiem (w nawiasie): „od Klubów Górskich PTTK”. Oczywiście podajcie także, który klub jest nadawcą przelewu.

Wszelkie informacje o sposobie przekazywania środków znajdziecie pod adresem: http://www.pah.org.pl/nasze-dzialania/12/5411/pomoc_dla_ofiar_trzesienia_ziemi_w_nepalu

Z góry dziękuję w imieniu autorów APELU, Podkomisji Klubów Górskich KTG ZG PTTK oraz swoim własnym, za zrozumienie i przyłączenie się do tak spontanicznej, ale jakże pożytecznej akcji.

Podkomisji Klubów Górskich KTG ZG PTTK
Jacek T. Nowicki